marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
tomb2    1

Eh Kasztanka może i jakis oznaki odbierałem ze ona nic od mnie nie czuje... no ale cóź człowkie zakochany sam nie wiem co robi... i sam nie wiem dalej co robie. Najgorsze są noce kiedy siedze do późna, nawet sam nie wiem kiedy przychodzi świt myśląc o niej, pełno myśli mam o wszytskim w głowie. I życie naprawdę teraz stracilo dla mnie sens :D nawet chlanie nic juz nie daje sam nie wiem jak o niej i o tym wszytskim zapomnieć


Ciesz się każdą chwilą życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

ja to moze jestem mlody i glupi ale ja tak bym nie przezywal straty dziwczyny jak koledzy wyzej........


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Tak tylko mówisz ale jakby ci na jakiejś bardzo zależało to być zobaczył jak to jest


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
Eh Kasztanka może i jakis oznaki odbierałem ze ona nic od mnie nie czuje... no ale cóź człowkie zakochany sam nie wiem co robi... i sam nie wiem dalej co robie. Najgorsze są noce kiedy siedze do późna, nawet sam nie wiem kiedy przychodzi świt myśląc o niej, pełno myśli mam o wszytskim w głowie. I życie naprawdę teraz stracilo dla mnie sens :D nawet chlanie nic juz nie daje sam nie wiem jak o niej i o tym wszytskim zapomnieć

musisz znaleźć sobie inno dziewczynę.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

ja na dziewczyny narazie mam czas.......... tak wiec nie przykladam do nich wagi narazie


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25

Chłopaki można powiedzieć płaczecie za panienkami a one mają was w d**ie,jak nie ta to następna


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Mnie też w ch...a zrobiła jedna od gościa który nam zboże kosi mam tam kumpla a ona mi się spodobała to zawsze jak gość wracał ode mnie kosić to ja na kombajn i niby że do kumpla i zarywałem nawet poszedłem tam na zarobek i wszystko ładnie pięknie aż 3 osoba sie wtrąciła i klops. Ale teraz zyskałem innego przyjaciela Fajke haha


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

fajke?? zacząłeś palić przez laskę??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vektorrr    4

Chyba jakiś sezon na rozstania ;/ Za 3 tygodnie byłoby 5 lat a tak... Cale studia byliśmy razem razem, 4 lata razem mieszkalismy, rodzice nasi się znają.. Przykra sprawa ale chyba tak musialo byc, kazde z nas ma troche inne spojrzenie na życie, inne priorytety, ambicje... szkoda tylko, ze zauważyliśmy to po tak długim czasie ale i tak dobrze, że przed zaplanowaniem dzieci bo wtedy bylaby tragedia.

Chyba zostanę starym kawalerem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

@Nitram92

Jak byłem w Twoim wieku (którego domyślam sie z opisów) też przechodziłem przez podobną traume, mogłem dla niej góry przenosić a wszystko ot tak z dnia na dzień sie skończyło, bez wielkich tłumaczeń, bo zaczyna studia i nie będzie mieć czasu dla mnie... dół totalny, po dwóch tygodniach dowiedziałem sie że prowadza sie z jakimś heblem i obok doła pojawił sie wqrw i pytanie "dlaczego?". Długo mnie to trzymało, będąc człowiekiem wielkiej wiary łudziłem sie że jeszcze do mnie wróci (na co dała nadzieje w ostatniej rozmowie - to bardziej sadystyczne niż przestraszyć strusia na betonie, a poza tym chytre zabezpieczenie) i wiesz co, to wszystko nie ma najmniejszego sensu, całe życie przed Tobą, nowe znajomości, nowe sytuacje - nie zaprzątaj sobie głowy tym co było, nie daj poznać po sobie swojego żalu, twardy bądź. To samo tyczy sie @tomb2 - alkohol służy do innych celów niż zalewanie doła bo szybko wsiąka, zobaczysz że będziesz potem żałował tego co teraz robisz, a nie daj Boże wpadniesz w alkoholizm to już w ogóle porażka. Weźcie sie chłopacy w garść, im szybciej tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitram92    1

Nie no spoko, nie jest ze mną juz tak źle, mysle ze najgorse mam za sobą, alb chociaz to mnie juz tak nie boli bo patrze na to przez pryzmat złości, a najśmieszniejsze jest to ze ja kocham, i wybaczyłbym w mig. Trudno, jeszcze pare tygodni temu zabiłbym sie ale teraz? Teraz wybieram sobie nowe liceum;) to prawda mirasek, moja dziewczyna była idealistą a głownym jej priorytetem była i nadal jest nauka, ja zresztą pozwalałem jej na to, bo wiedziałem ile to dla niej znaczy, natomiast sam zawalałem szkołe dla niej. Teraz tylko mam jazdy np dzisaj w pociągu jade z kumplem i kolezanką i ona przesyła sms[ dobrze wiedziała jaki skład jedzie] do kumpla zeby pozdrowil Age... rozumiecie? a ja siedze obok, kiedy Agnieszki praktycznie ona nie znała;P Ale nie zasmuciłem sie, przeciwnie, usmiech wtedy zagościl na mej twarzy. Jeszcze kiedyś pokaze wszystkim na co mnie stac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310
fajke?? zacząłeś palić przez laskę??

 

No i to przez jaką laske i jakie gospodarstwo ma kurde tam to zawsze robota była. PS ale nie żadne zioło tylko narmalne mocne


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

To ty na gospodarke leciałeś a nie na nią xD Bez urazy ;]


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturo    36

ja żeby zapomnieć to zapi********* od wczesnego rana do późnego wieczora robota , robota i jeszcze raz robota


Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tumek19    5

Papierosy to też zdradliwy przyjaciel. Wyciaga od ciebie kase, zdrowie i czas. A ty musisz cały czas z nim chodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
No i to przez jaką laske i jakie gospodarstwo ma kurde tam to zawsze robota była. PS ale nie żadne zioło tylko narmalne mocne

Ehh... a za jakiś czas dopiszesz sie do tego tematu http://www.agrofoto.pl/forum/Mam-problem-t3640.html i bedziesz zły nie na dziewczyne tylko na siebie. Najgorsze jest to że większość ucieka właśnie w używki, i potem jest lipa bo z biegiem czasu motyw sprawczy wyparowuje a nałóg zostaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4
@Nitram92

to bardziej sadystyczne niż przestraszyć strusia na betonie,

hahahah :D:) to było dobre :D Panowie nie ma sie czym smucić jeszcze całe życie przed wami :) jeszcze poznaci tyle dziewczyn :) .Ja osobiście miałe kilka dziewczyn ale niegdy nie przeżywałem rozstań :) trzeba iśc twardo do przodu i nie odwracać sie za siebie :):)


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310
To ty na gospodarke leciałeś a nie na nią xD Bez urazy ;]

 

Mówie tylko że ma fajną gospodarke i specjalnie poszłem z nim p-ogadać czy by mnie nie wziął do roboty wiadomo żeby być bliżej niej bo ona fajna a sram na tą gospodarke tylko chodzi że ona była z gospodarstwa czyli dlamnie to też jest ważne żeby nie była z miasta


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

@rafal180 dobrze gada nie trzeba sie mazac tylko robic swoje i isc dalej w zycie....


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomb2    1

Ehh kto nie był poważnie zakochany niech nie chrzani bez sensu... jeżeli kogoś kochasz jesteś w stanie zrobić dla tej osoby WSZYTSKO naprawde WSZYSTKO, macie racje trzeba sie jakoś wkońcu ogarnąć i wrócić do żywych ludzi :D Cóź żal i rozpacz pozstanie pewnie we mnie na długo ale jakoś to musi być... chocaż jeszcze 5 dni temu nie chciało mi sie życ uwierzcie... :D


Ciesz się każdą chwilą życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

Aha ... i pamietajcie niegdy nie wchodzcie do tej samej rzeki :D:D (chodzi mi o dziewczyny). Sam ostatnio miałem taka historie :) byłem z dziewczyną4 miesiące i jakos tak wyszło ze sie rozstalismy.... no i po jakimś czasie znowu do siebie wruciliśmy. No i to było najgorsza rzecz jaką zrobiłem :) . nie ma sie co mazać trzeba być twardym :):)


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Ja raz chyba z 5 razy sie rozchodziłem i zchodziłem z laską ale wtedy byłem szczeniak ale tera jesteśmy przyjaciółmi ;]


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam jestem tu od niedawna... moim zdaniem dziewczyny i tak nie zechcą chłopaka rolnika... w końcu mamy ere kobiet wyzwolonych i wiele też telewizja i pozostałe media kreuja, przykra prawda:(


być kimś być sobą... kochanym być...
-U-R-S-U-S- polubisz każdą drogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885
witam jestem tu od niedawna... moim zdaniem dziewczyny i tak nie zechcą chłopaka rolnika... w końcu mamy ere kobiet wyzwolonych i wiele też telewizja i pozostałe media kreuja, przykra prawda:(

Mój znajomy coś o tym wie :D Ale są kobiety co w ich życiu nie liczy sie tylko kasa kasa kasa, a doceniają to co "tapety" uznają , za "obrzydliwe"


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj