marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Arturo    36
Ehh

@tomb2 jestem w dokładnie takiej samej sytuacji:/ i sobie odpuszcze... :P

też tak miałem , kurcze troszkę dużo nas , niestety :P tez prawie bym zrobił powtórkę klasy , no ale cóż trzeba sobie dać czasami spokuj chociaż to boli... ,no ale cóż takie życie


Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

kurcze chlopaki przestanicie sie mazac nie ta to inna tego kwiatu to pol swiatu tak wiec nie ma o co sie martwic bedzie oki :P


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomb2    1

bartus16 co ja bym dał żeby o Niej nie myślec... :P i zapomnieć ale cóż wszytsko co robie sprowadza się do myślenia o Niej :P spać nie moge, pracować nie moge, miejsca sobie znaleźć nie moge jedynie chlanie mi lepiej idzie...


Ciesz się każdą chwilą życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

@tomb2 to znajdz sobie inna dziewczyne ale taka ktora juz bedzie odwzajemniac twoje uczucie i bedzie oki:)


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

ja to jeszcze mam czas i sie nie spiesze z wyborem dziewczyny tak wiec nie mam potem takich rozczarowan ja wy............


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas120    4
kurcze chlopaki przestanicie sie mazac nie ta to inna tego kwiatu to pol swiatu tak wiec nie ma o co sie martwic bedzie oki :P

chłopaki nie płaca :P a tego kwiatu to nawet więcej niż pól swiatu B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

hahaha dzięki za pocieszenie :P


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885
@tomb2 to znajdz sobie inna dziewczyne ale taka ktora juz bedzie odwzajemniac twoje uczucie i bedzie oki:)

 

Łatwo powiedzieć... znajdź...

 

A tak swoją drogą.. czy to nie jest przypadkiem @Iza ?

 

http://www.bajer.pl/?id=81190


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

@Matey widać gdzie zaglądasz :P.


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

to chyba normalne ze facet chce poogladac piekne kobiety :D


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

No pewnie że normalne a nawet zdrowe. :D

 

Tylko ktoś mi mówił że portale typu fotka.pl fbl.pl albp bajer.pl to portale dla singli. :D


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pronarek    2
Też tak miałem kiedyś kochałem dziewczyne jak powiedziałem jej to a ona że ona do mnie nic nie czuje w ogóle załamka chyba z pół roku dochodziłem do siebie i prawie szkołe zawaliłem ;/

 

Ty tam lepiej po pijaku nic nie odwal

 

 

Mądre słowa nic po pijaku heh ja sie upiłem przez dziewczyne i przez to wyrzucili mnie ze sql no moze i nawet trafiłem na lepszą klase ale ile było problemów .... a co do tych "koszy" to ja tak jakos raz na tydzien to norma wiec sie nie martwcie niektórzy mają gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4
No pewnie że normalne a nawet zdrowe. :D

 

Tylko ktoś mi mówił że portale typu fotka.pl fbl.pl albp bajer.pl to portale dla singli. :D

 

pewno że zdrowe gorzej jakbyś mężczyzn oglądał hehe :)


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
Łatwo powiedzieć... znajdź...

 

A tak swoją drogą.. czy to nie jest przypadkiem @Iza ?

 

http://www.bajer.pl/?id=81190

no pewnie ze to ona :D


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek16m    102

Ehh... Alkohol to krótkotrwałe lekarstwo na miłość... Na kilka godzin zapomnisz, ale jak wytrzeźwiejesz to dalej pamiętasz i jeszcze Cie kac męczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomb2    1

Macie racje chlanie nie wiele pomaga :D dostalem tylko totalny zj** od rodziny ;D ze menelem sie zrobiłem i tyle a dalej myśle tylko o niej...


Ciesz się każdą chwilą życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomash    7

hehhehehhe...skad ja to znam:)


...Więc Protestuje, Więcej Nic Nie Wyhoduję!!! - Jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik Sam W Dolinie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanka    1
A co do tematu to powiem że miłość jest pojebana :) najgorzej zakochać się w niewłasciwej dziewczynie :) która do ciebie nic nie czuje a ty jesteś jej w stanie dać wszytsko, No ale cóż jak ktoś to kiedys powiedział kochać to szczęście a być kochanym to podwójne szczęście. Może teraz majacze po pijaku ale grunt że wogule jeszcze sie trzymam :D Większość moich ostatnich problemów można powiedzieć ze spowodowana jest przez miłość kocham osobe która tak naprawde jak sama powiedziała nic do mnie nie czuje :D i nic z tego nie będzie, przez to ostatnio życia nie mam nawet na af nie mam chęci sobie wejść...

 

No ale cóż trzeba żyć dalej, a teraz weekend czyli utapianie smutków ciąg dalszy...

 

pozdro

 

Hmm... Jedno do głowy mi przychodzi - zadowalające w tej sytuacji jest to, że dziewczyna Tobie powiedziała prawdę. Bo chyba nie chciałbyś, aby ona udawała, że Cię kocha. Dobrze, że wyznała Tobie to teraz, niż w bardziej zaawansowanej fazie znajomości (a nie daj Boże po ślubie).

 

Dziwi mnie tylko, że nie odbierałeś żadnych sygnałów, oznak w zachowaniu, że ona nic do Ciebie nie czuje :) .

 

Zdaję sobie sprawę, że czujesz się wzgardzony, ale weź się w garść i nie pokazuj przede wszystkim byłej dziewczynie, że jesteś (tymczasowo) załamany. Niech ona nie ma możliwości dowiedzenia się od kogoś, że jesteś na etapie upijania smutków.

 

Ech! Ech! Gdzie wykupić ubezpieczenie przeciw wszystkim, ale to wszystkim możliwym szkodom, jakich mogą przyczynić nam randki, "drugie połówki", "moje kochanie", żabki, rybki, itp.? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitram92    1

Wiecie co, tak sobie siedze. Sielanke miałem i w ciągu tygodnia sie wszystko rypło mi. Sprawa była taka ze z dziewczyna sie fajnie gadało ale nie chciała, [wakacje ubiegłe] No i maglowałem ją do listopada, najpierw przyjaźń, potem sie zakochałem, i kiedy juz myślełem ze wszystko na nic ona mnie zaprosiła na film, i sie jakoś tak wszystko samo zrobiło.... [Duzo by tu pisac to wszystko jest streszczeniem bardzo ogólnym] Przeżyliśmy nasza studniówkę.. pierwsza para w polonezie, gadanie do nocy, wszystko razem, mieliśmy ulozone zycie, nawet imiona do dzieciaków powybierane [serio... taka jest milośc] Pewnego dnia z nia rozmawiam i ona mi oświadczyła ze nie wie, nic nie wie..... Rozumiecie jaki to byl cios? Najgorsze ze tydzien wcześniej pisałem wiadomośc do Kasztanki [z którą swego czasu dyskutowałem na ten temat] gdy miałem chwile wolnego jak to fajnie sie mi zycie wreszczie ułozylo..... Masz dziewczyne, masz najlepszą przyjaciółkę, a za chwile traktujecie sie jak obcy, a najgorsze jest to ze nie wiem dlaczego... spedziłem z nia ''oficjalnie ponad 3 miesiące, a razem sie dzien w dzien kontaktowaliśmy od prawie roku. wystarczyło jedna rozmowa, w dodatku nie miała odwagi sie spotkac, cholerne Gg którego nienawidzę ! Teraz sobie siedze sam, słucham Czajkowskiego, i tak mysle co z tym marnym zyciem robic, bo w niczym nie widze celu. wszystko puste takie wyjałowione. ale zyje dalej, ciezko sie pozbierac, pisze dopiero teraz, a to wsystko stało sie ponad miesiąc temu, wczesniej nie mogłem napisać, nie byłem w stanie. Teraz tak sobie na to patrze z dystansu, wspominam, Najszczęśliwszy okres mego zycia. I mi cholernie zal, każdego spojrzenia kazdej nocy, pocałunku, wszystkiego, ale dosłownie na co sie nie spojrzę przypomina mi o Niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj