marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

wodzu    5
A jeśli nie daje się nawet sobie szansy to... nieciekawie...

Tak jak u mnie...

A to czemu?? kolega może ma za niską samoocenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
and    1

efekt synergiczny paru fobii i błahostek doprowadza do stanu "singlostwa"


can do

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanka    1
A jeśli nie daje się nawet sobie szansy to... nieciekawie...

Tak jak u mnie...

 

A nie możesz po prostu dać sobie tej szansy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
and    1

Moze nadejdzie taki moment, że już będę na tyle zdeterminowany i akurat będzie pełnia, gwiazdziste niebo, spontan, no i ona..


can do

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanka    1

Zdeterminowany? ;) W tym stanie można podjąć najgorszą decyzję. Młody jesteś, może dlatego tak piszesz... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
and    1

Pełnia i gwiaździste niebo wzajemnie się wykluczają, warunek konieczny niespełniony, twierdzenie sprzeczne, koniec dowodu...

Czy taki młody?...może i tak... i głupi jeszcze...


can do

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanka    1

Oj widzę, że koncentrujemy się na innych częściach własnych wypowiedzi ;) . Przecież może być albo pełnia albo gwiaździste niebo, Ona i Ty- zainspirowany-> zadowolony-> zakochany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mav    1

gdzieś to już było

 

pedał->pederasta->teletubiś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
and    1
gdzieś to już było

 

pedał->pederasta->teletubiś ;)

Proszę o odrobinę powagi :) , sympatycy teletubbies mogą poczuć się urażeni :):)


can do

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
Zdeterminowany? ;) W tym stanie można podjąć najgorszą decyzję. Młody jesteś, może dlatego tak piszesz... :)

zobaczylas avatar i tak sadzisz :):):)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol330    0

Cześć, pierwszego posta na tym forum chce napisać właśnie tutaj, ponieważ nie wiem co zrobić. Poznanłem dzisiaj ładna dziewczynę, której wyciągałem auto z rowu, wiem gdzie pracuje ale za to w tym zamieszaniu zapomniałem spytać Jej imię I co robić ? Iść do niej i pogadać i przy okazji wziąć numer? Podobno takie sytuacje pozwalają na rozwinięcie wielkiej miłości jak można to tak nazwać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68
Cześć, pierwszego posta na tym forum chce napisać właśnie tutaj, ponieważ nie wiem co zrobić. Poznanłem dzisiaj ładna dziewczynę, której wyciągałem auto z rowu, wiem gdzie pracuje ale za to w tym zamieszaniu zapomniałem spytać Jej imię I co robić ? Iść do niej i pogadać i przy okazji wziąć numer? Podobno takie sytuacje pozwalają na rozwinięcie wielkiej miłości jak można to tak nazwać :)

 

Witam... :)

 

Się pytasz....już u niej powinieneś być... ;):)

 

POZDRAWIAM... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol330    0
Witam... :)

 

Się pytasz....już u niej powinieneś być... ;):)

 

POZDRAWIAM... :)

Ino co powiedzieć? pomoc drogowa przyjechała? Jutro muszę się wybrać do sklepu gdzie pracuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

takich co pytali co powiedziec lasce było sporo i nikt nie potrafi udzielic odpowiedzi dokładnej ;) o czym sie rozmowa rozwinie o tym gadaj nawet o godach mrówek :) najlepsze sytuacjie zawsze przychodzą niespodziewanie i nie tylko w tematach damsko meskich :)


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol330    0
takich co pytali co powiedziec lasce było sporo i nikt nie potrafi udzielic odpowiedzi dokładnej ;) o czym sie rozmowa rozwinie o tym gadaj nawet o godach mrówek :) najlepsze sytuacjie zawsze przychodzą niespodziewanie i nie tylko w tematach damsko meskich :)

Coś w tym jest ino co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

no czy nie tak jest ze jak sie "napalamy" na dziewczyne to nic z tego nie ma a czasem wszystko sie rozegra w ciągu kilku chwil i wiesz ze to bedzie ta ;)


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanka    1
zobaczylas avatar i tak sadzisz ;):):)

 

Zajrzałam w profil i dlatego tak sądzę :) .

W avatarze widnieje poważny (chociaż uśmiechnięty) i poważany inżynier Bob Budowniczy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

bob na pewno AGH skończył ;) a propos AGH wpadnijcie na moj blog to zobaczycie ciekawe rzeczy o AGH :)


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz650    1

ja uważam że trzeba mieć też trochę szczęścia i znaleźć się w odpowiednim miejscu i czasie aby spotkać TĄ jedną jedyna czasem trzeba szukać bardzo długo,czasem to ta 20 a czasem 1 ale i tak kiedyś nas to spotka i znajdziemy nasze szczęście, pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
and    1
Zajrzałam w profil i dlatego tak sądzę ;) .

W avatarze widnieje poważny (chociaż uśmiechnięty) i poważany inżynier Bob Budowniczy :).

Bob to mój idol! poza tym mam taki sam zabójczo szczero-skromny uśmiech jak on ...

A tak na serio to studjuję budownictwo i się identyfikuję... trochę...


can do

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal88    13

Wiecie jak wygladala moja pierwsza milosc?? To zaczelo sie w gimnazjum,a raczej pod koniec trezciej klasy zaczalem sie bardziej interesowac kolezanka z klasy,a ona mna, z reszta nawet nauczyciele to zauwazyli, koledzy i kolezanki z klasy tez wiedzieli co sie swieci, w koncu to da sie wyczuc. No i nadszedl koniec szkoly Ona wyjechala na wakacje w gory,mielismy tylko kontakt telefoniczy,wszystko bylo pieknie, po miesiacu miala wrocic,w sobote wieczorem,a w niedziele mielismy sie spotkac.Tej niedzieli obudzilem sie dosc wczesnie i........po prostu napisalem sms-a ze "nic z tego nie bedzie, ze jeszcze nie jestem gotowy,ze to za wczesnie,ze nie dam jej szczescia...." Ona odpisala tylko "DZIEKUJE??" Pozniej przez jakis czas nie odzywalem sie do niej. Mielismy nawet razem isc do jednej szkoly,juz byslimsy przyjeci do Radomska,jednak po tym incydencie przenioslem sie do szkoly w Czestochowie ;) Po jakims czasie Ona sie odezwala do mnie,pozniej kilka wiadomosci(sms) to byly wyjasnienia i po prostu zostalismy tylko znajomymi,do tej pory czasem sobie pogadamy przez tel. badz na gg. Jednak ostatnio rozmowy nabrawy wiekszego rozmachu-piszemy czesciej, lepiej sie rozumiemy,mamy wiele wspolnych tematow, ale Ona kogos ma, juz prawie rok i nie chce sie wtracac. Choc przyznam ze zaproponowalem Jej spotkanie po trzech latach nie widzenia sie.......niby zwyczajne przyjacielskie spotkanie.....

Wybaczcie ze sie tak rozpisalem, moze nawet malo na temat bo to nie pytanie, ale....w koncu AF to "drugi dom" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

czemu jej tak napisałes...?nie rozumiem


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal88    13
czemu jej tak napisałes...?nie rozumiem

A jak myslisz?? popelnilem blad, ktorego zalowalem(zaluje)-jednak......boje sie nadchodzacego spotkania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz650    1

to przestań się bać weź głęboki wdech i do dzieła, myśl pozytywnie a wszystko będzie dobrze, trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal88    13
to przestań się bać weź głęboki wdech i do dzieła, myśl pozytywnie a wszystko będzie dobrze, trzymam kciuki

Dzieki :D Tyle ze Ona ma kogos....a najgorsze w tym jest to ze znam tego goscia......nawet powiedzilabym ze znam go bardzo dobrze ;) i tu jest maly problemik...bo nie chce nikomu "umilac" zycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj