Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez kubo123
      Próbowałem się podpiąć pod inny temat ale bez odezwy więc zakładam nowy bo strasznie jestem ciekaw czy kogoś z forum spotkało to co mnie. W Listopadzie do moich drzwi zapukali producenci polskiej edycji relity show "Rolnik szuka żony" nakręcili ze mną kawałek jednak nie podpisałem z nimi umowy na wykorzystanie mojego wizerunku. Słyszał ktoś o tym programie(wiem że pochodzi z Australii a w Niemczech jest kilka edycji)? co o nim myślicie ? a może ktoś się zgodził na udział w nim?? :-)
    • Przez Alicja_Z_Krainy_Czarów
      Witajcie. Kiedyś myślałam, ze szukanie faceta w internecie przypomina akt desperacji, jednak teraz uznałam to za świetne miejsce do tego, aby odnaleźć swoją drugą połówkę. Pozwólcie, ze napisze co nie co na swój temat. 
      Mam 25 lat, ukończyłam Technikum Hodowli Koni, a następnie studia na kierunku Rolnictwo. Aktualnie prowadzę z tatą dość prężenie rozwijające się gospodarstwo nastawione na hodowle zwierząt. Moją pasją oprócz oczywiście mojej pracy jest jeździectwo. Mam silny charakter, jestem niezależna i uparta, ale w objęciach mężczyzny lubie czasem poczuć się jak księżniczka. W wolnym czasie czytam, gotuje, tańczę - generalnie kocham sport i również aktywnego potrzebuje mężczyzny.  Nie będę pisać, ze jestem ładna, bo wygląd to kwestia gustu, ale myśle, ze niczego mi nie brakuje. 

Szukam mężczyzny, który miał styczność z pracą na roli, który jest pracowity i chce się rozwijac. Musi być aktywny, żeby nie pozostawać w tyle. Nie szukam magistra z papierkiem, ale musi być inteligentny, bo lubie, gdy mężczyzna potrafi mi zaimponować swoją wiedzą. Ja mam gospodarstwo dlatego nie oczekuje, ze Ty będziesz miał swoje. A jeśli będziesz miał to zawsze można połączyć siły. Moj facet musi być zadbany, bo fakt pracy na roli nie oznacza, ze facet nie może o siebie zadbać. 

To by było na tyle... Może tu uda mi się poznać przyszłego męża. Czas nagli, wiec piszcie... 
    • Przez Ansja
      Hej czy rolnicy i rolniczki z Podkarpacia na forum?
      Jeśli tak to z jaich powiatów ?
      Jak u Was wygląda życie na wsi i gospodarstwa rolne w rejonach?
      Samotnych rolników też pewnie wielu chętnych aby poznać kobietę na resztę życia...
    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)

Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.

Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.

Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)

Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.