Agregat uprawowo-siewny dziekan
Przez
Rafalk1990, w Maszyny do uprawy ziemi
-
Podobna zawartość
-
Przez staszek87
Witam. Planuję zakup pottinger synkro do uprawy bezorkowej. Na placu stoi maszyna z wałem conoroll tandem. Proszę o opinię użytkowników. Ziemię mozaikowe IV-VI na dołkach piachy na górkach gliny. Czy rozbije trochę gliny i nie będzie się topił na piachach. Jak działa regulacja hydrauliczna głębokości w synkro czy idzie zgłębić w trakcie pracy?
-
Przez Piotrass
Jaki agregat ścierniskowy/ bezorkowy polecacie z tych 3 . Ceny są podobne może ktoś z was ma któryś z nich i może wyrazić opinię.
-
Przez sameSILVER130
Hej. Otóż mam zamiar kupić agregat podorywkowy do ciągnika 130km cena do 22tys. . Ostatnio oglądałem agregat podowywkowy MANDAM KUS 3.0S na sprężyny. Nie orientujecie się jaka jest cena takiego zestawiku?? Czy wiecie coś o wyposazeniu dodatkowym tzn talerze obrysowe, podwójny walec (rurowy+strunowy)- czy warto w nie inwestować?? Czy dobrze agregat się wam sprawuje?? Ja mam ziemie 3-4 klasa. czy jednak lepiej wziąść UNIĘ?