Griszka92

Schemat podłączenia zbiorników paliwowych 120.14

Polecane posty

Griszka92    1

Czy posiada ktoś schemat podpięcia układu paliwowego ?

Edytowano przez Griszka92

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez lukasz51195
      Witam, wie ktoś jaki czujnik temperatury powinien iść renault 461?? W sklepie nic nie wiedzą a u mnie jest na 2 wsuwki ale tam idzie tylko jeden kabelek od zegara. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź 🙂 🤚 
    • Przez Adi118
      Padła mi elektryczna pompka paliwowa ta przy zbiorniku, czy do momentu jej wymiany mogę pracować traktorem? Czy może być tak że przez jej nie sprawność ciągnik zgaśnie mi podczas pracy czy ona pracuje tylko przy odpalaniu?
    • Przez Crusader
      Od czego to może być? 
      Biały Osad jest tylko po tej stronie silnika tylko na jednym garze 
      Silnik po lewej stronie był zachlapany ropą ale dalej dziwi mnie aż taki osad jakby była za duża temperatura na tym cylindrze 

• Przez szop01
      Witam , pacjent Renault Ares 630 RZ ze sprzęgłem hydraulicznym , rewersem mechanicznym i skrzynia quadrishift.
      Po maksymalnym skręceniu kołami zanika ciśnienie 17 bar i rozłącza jazdę, sprzęgło.
      Gdy nie ruszamy kierownicą lub nie skręcamy na max to problem nie występuje, wom działa, pól-biegi (1, 2, 3, 4) zmienia płynnie, napęd załącza, sprzęgło działa.
      Ciśnienie na wyjściu pompy jest ok.
      Niestety nie mam przepływomierza żeby sprawdzić wydajność pompy.
      Miał ktoś podobny problem??
      Czy winy szukać w orbitrolu a może w zaworze rozdzielającym czy od razu dobierać się do pompy?

• Przez elamir
      Mam problem ze swoją renowka 103.54 z rewersem elektrohydraulicznym. Potrafi losowo załączyć się w tryb awaryjny który potem również  losowo wyłącza. Objawia się to tym, że po wrzuceniu rewersu do przodu, zapala się symbol do przodu i miga wykrzyknik i można jechać, a po wrzuceniu wstecznego migają wszystkie trzy symbole: do przodu do tyłu i wykrzyknik, i stoi w miejscu. 
      Spotkał się już ktoś z takim przypadkiem? 
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj