Kartoflorz

Części Andoria mot,Ursus Waryński ???

Polecane posty

Kartoflorz    0

Witam, mam takie pytanie, czy te firmy faktycznie produkują części czy tylko zajmują się grawerunkiem pakowaniem w swoje opakowania ??? Jak to wygląda na prawdę, o co to chodzi, czy tylko jadą na tych znanych markach czy to faktycznie te marki ????, bo ceny dość wysokie a czy za tym idzie faktyczna jakość ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bergman31    640

Jest tam też wzmianka, że produkują na obrabiarkach numeryczny i praca trwa w ruchu ciąglym. Na zdjęciu widać tokarkę CNC a obsługujący ją pracownik nie wygląda na Chińczyka lub Hindusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alchemik    444

Jeszcze dochodzi zjawisko podróbek. Już nie pamiętam czego to dotyczyło, ale już lata temu w dalszej rodzinie mechanik wnikliwie oglądał pudełko i część do c360 z logiem Ursusa Chełmno. 

Oglądał tak, bo pracował w ursusie Chełmno i takiej części tam nie produkowano...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marionos    106
22 godziny temu, Alchemik napisał:

Jeszcze dochodzi zjawisko podróbek. Już nie pamiętam czego to dotyczyło, ale już lata temu w dalszej rodzinie mechanik wnikliwie oglądał pudełko i część do c360 z logiem Ursusa Chełmno. 

Oglądał tak, bo pracował w ursusie Chełmno i takiej części tam nie produkowano...

Nie musieli produkowac ani podrabiac. Wystarczy ze czesc zamienna wyprodukowana przez podwykonace w innej czesci kraju, czy swiata jest oznaczona jako Chełmno.... nie ma w tym czarów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alchemik    444

W tym przypadku było to bezprawne użycie loga i nie skończyło się na oglądaniu pudełka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam trochę poszperałem w necie i wyszukałem to i owo ursus czy warynski tez sami nie robią wszystkiego a co do cen to zeczywiscie wysokie szukałem alternatywy i natknolem się na andorie troszke tansza 5 lat gwarancji i mowie czemu nie .okazało się się ze to tylko wydmuszka nic ze stara andoria nie ma wspólnego jakiś koleś z Agro-Bis kupil marke i pakuja co się da jak byl w mojej miejscowości w sklepie to mowil ze robil dla dla ursusa iles tam lat i wie ze to guwno a ma lepsze i tańsze jakas następna ściema. Drugi film na you tube o zestawacha facet powiedzial Pakuja i nic więcej jak mam za guwno w złotym papierku płacić to se kupie importowe zeczy .Oczywiście moje zdanie zadzwoncie do nich niech wam fabrykę pokaza hahaha andoria czy elmot smieszne i Hydral boki zrywać coraz więcej jest takich wydmuszek. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jerry4424    0
Dnia 19.03.2023 o 10:23, Rolnik19872105 napisał:

Witam trochę poszperałem w necie i wyszukałem to i owo ursus czy warynski tez sami nie robią wszystkiego a co do cen to zeczywiscie wysokie szukałem alternatywy i natknolem się na andorie troszke tansza 5 lat gwarancji i mowie czemu nie .okazało się się ze to tylko wydmuszka nic ze stara andoria nie ma wspólnego jakiś koleś z Agro-Bis kupil marke i pakuja co się da jak byl w mojej miejscowości w sklepie to mowil ze robil dla dla ursusa iles tam lat i wie ze to guwno a ma lepsze i tańsze jakas następna ściema. Drugi film na you tube o zestawacha facet powiedzial Pakuja i nic więcej jak mam za guwno w złotym papierku płacić to se kupie importowe zeczy .Oczywiście moje zdanie zadzwoncie do nich niech wam fabrykę pokaza hahaha andoria czy elmot smieszne i Hydral boki zrywać coraz więcej jest takich wydmuszek. 

waryński to akurat produkuje wcale nie mało w swoim zakładzie. W zakładzie w płocku szwagier jest spawaczem a kumpel na cnc na obrabiarce u nich robi. Duży zakład precizo się nazywa koło starej FMŻ i jest tego samego właściciela co waryński. Z tego co mi mówili to kupe części robią jako poddostawca dla róznych firm od wielu lat. Non stop podobno widać w dokumentacjach na zakładzie że to dla classa przykładowo produkowane albo na new hollanda a tamci później to pakują do swoich nowych maszyn. Tak że no muszą dobrze robić bo kupe lat już robią dla nich jako poddostawca i robią dalej. A na zakładzie kilkaset chłopa robi. I dla ursusa -waryńskiego też robią głowice do 60 na pewno jakieś wałki też itd.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj