Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wybrane dla Ciebie
Opublikowano (edytowane)

Aż tak to nie.

No ale np u nas, się idzie do sklepu z częściami rolniczymi i się zamawia.

Nawet na wymiar.

A tu dość dziwne pytanie.

Teraz nawet wygoglałem i bez problemu som

 

Edytowane przez Pafnucy12
Opublikowano

Jak już poruszony temat Zetora,to zapytam i ja, widział ktoś gdzieś używany dach do tej kabiny że zdjęcia tam wyżej? Z tego co się dowiedziałem to nowy ok 3,5-4 tyś 🤦 może gdzieś ktoś dorabia?

Opublikowano
31 minut temu, ZetorMisio napisał:

Jak już poruszony temat Zetora,to zapytam i ja, widział ktoś gdzieś używany dach do tej kabiny że zdjęcia tam wyżej? Z tego co się dowiedziałem to nowy ok 3,5-4 tyś 🤦 może gdzieś ktoś dorabia?

Tam zadzwoń i popytaj, ale tanio to raczej nie będzie.

http://www.kabiny-gola.pl/dachy-do-kabin-ursus-zetor-mf-itp/

2 godziny temu, Mateusz_105 napisał:

Gdzie kupię taką szybę 

post-206716-0-30832700-1480615661.jpg

To jest szyba dzielona i to będą chyba te szyby, sprawdź wymiary u siebie i będziesz wiedział.

https://eszyby.pl/product-pol-199-szyba-do-ciagnika-Zetor-tylna-dolna-70117974-361.html

https://eszyby.pl/product-pol-198-szyba-do-ciagnika-Zetor-tylna-dolna-70117975-360.html

Opublikowano

Z orginalna ramką pewnie będzie ciężko. Ja mam docienta plekse z uszczelką w koło i wkładam ja tylko na zimę. Tak przyjechał ze 20 lat temu z Francji i tak i ja używam.

A to patent z Francji na zewnętrze sterowanie tuza

IMG_20230306_104457.jpg

  • Thanks 1
Opublikowano

sam se tak zrobiłem. nawet prościej. kawałek drutu 6 puściłem tunelem na zewnątrz.

Opublikowano

wcale bym się nie zdziwił.

oglądałem kiedyś film o fabryce zetora. no bardzo oryginalne pomysły wdrażali.

Opublikowano
11 godzin temu, ZetorMisio napisał:

A może Reno to skopiowało od Zetora?🤔 Ja to mam od 20 lat. 

Za głupi byli pepiki by na to wpaść, ile zetorów z tym jest?a to jest w każdym Renault z mechanicznym podnośnikiem.Ja od 30, bo tyle lat ma traktor

Opublikowano

Spokojnie, tak tylko zażartowałem. Mój Zetor w  2003 był ściągnięty z Francji i miał taki "bajer" niby nic wielkiego a jak ułatwia życie. 

20 godzin temu, daron64 napisał:

O ten Pan. Ale jak nie widziałeś jego ogłoszeń, to się przygotuj, że ceny będą zwalajace z nóg.

 

Screenshot_20230306-105805.png

Pisałem do niego. Nie ma dachu . No ale ceny to naprawdę ma kosmiczne.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez arcz84
      Witam,
      mam pytanie czy w proximie powinna świeć sie kontrolka od napędu po przekręceniu kluczyka bez odpalania traktora, a po napompowaniu pneumatyki powinna zgasnąć?
      Nie wiem jak to powinno się prawidłowo zachowywać gdyż ciągnik mam od niedawna. 
      Na 99% mam napęd załączony w pozycji wyłącz a rozłączony w pozycji włącz czyli odwrotnie jak powinno być. Ma ktoś na to pomysł
      Może mi ktoś potwierdzić jak wygląda to u niego?
    • Przez acoustic
      Witam wszystkich. Mam problem z moim zetorkiem 7011. Otóż w zakresie obrotów 1300-1400 słychać jakieś tłuczenie i traktor wpada w wibracje, poniżej tego przedziału i powyżej tego nie ma. Z zewnątrz tego nie słychać tylko w kabinie. Próbowałem zmieniać biegi, przełączać reduktor, wom, za każdym razem to samo podczas jazdy i na postoju. Dodam, że traktor normalnie jeździ, skrzynia dobrze pracuje biegi wchodzą, wałek działa. Miał ktoś podobny problem? To może być wina skrzyni czy bardziej sprzęgła? Pozdrawiam
    • Przez Nazar23
      Witam serdecznie, pacjent jak w tytule, od jakiegoś czasu widzę wyciek płynu z obudowy rozrządu, co ciekawe oleju nie ubywa lecz płynu chłodniczego, może miał ktoś podobny problem i doradzi co może być przyczyną takiego zajścia. ( Na drugim zdjęciu śrubokrętem zaznaczyłem miejsce wycieku)


    • Przez DominikzPodlasia
      Witam mam problem od dłuższego czasu z moim Zetorem. Chodzi o to, że podnośnik no chce opadać na pusto. Dopiero gdy użyje rury opada. Przy obciążeniu wszystko jest ok. Proszę o pomoc w identyfikacji problemu.
    • Przez Szymon94
      Pytanie do użytkowników tych ciągników. Jak wygląda dostępność części do ww. modelu? Do silnika wiem że są. A co z podnośnikiem np? Jest tam system EHR Bosh co z czujnikami, osprzętem typu rozdzielacz? Niektóre modele Zetora były krótko produkowane i do nich są problemy z częściami zwłaszcza nietypowymi które rzadziej ulegają awarii. Forterra 9641 była ładnych parę lat klepana. Bardzo podobają mi się te ciągniki. W porównaniu do U 914 to naprawdę przepaść pod względem komfortu. Tylko wiadomo do ursusa to części są i będą. A do Zetora za parę lat nie wiadomo jak to może wyglądać. Tym bardziej że firma już na rynek europejski zrezygnowała ze swoich skrzyń i silników i klepią składaki z tego co czytałem.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v