gazela77

czy można otrzymać ciągnik na testy?

Polecane posty

gazela77    10

Witam! Ciekawi mnie czy można dostać na przetestowanie nowy ciągnik obojętnie jakiego producenta. Może ktoś już z was miał taką możliwość? Co trzeba zrobić żeby sie załapać na coś takiego? Bo chciałbym w przyszłości kupić nowy ciągnik ale nie wiem jeszcze jaki więc trzeba poprubować każdego i to najlepiej u siebie a nie po placu u dealera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZirakS    0

Przetestować ciągnik możesz jedynie jeszcze na składowni nigdy nie słyszałem że rozdają ciągniki na testy...


Nie zezwalam na wynoszenie moim zdjęć poza portal bez mojej zgody. Zapytaj mnie o to ;)
Zapraszam na mój kanał na YouTube, znajdziesz mnie pod nickiem StudioUrsus4514

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

zależy czy jesteś wiarygodny :) U mnie diler Case dla potencjalnych klientów dawał sprzęt do testowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Korbanek co roku ma kilka-kilkanaście ciągników co jeżdżą po Polsce po potencjalnych klientach.

Kubota też była na testy, na stronie Valtry w zakładce 'Skontaktuj się z nami' też pytają o zainteresowanie testatmi.

Wiadomo, że jak zaczniesz wokół nich dobrze się kręcić to ciągnik na testy dostaniesz, ale oni potem też będą się wokół Ciebie kręcić z ofertami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZirakS    0

zależy czy jesteś wiarygodny :) U mnie diler Case dla potencjalnych klientów dawał sprzęt do testowania.

 

Najlepiej jak diler jest rodziną jakąś albo dobrym kumplem. Albo się płaci jakąś zaliczkę po zwrocie ciągnika zwaracją ileś tam z tego..


Nie zezwalam na wynoszenie moim zdjęć poza portal bez mojej zgody. Zapytaj mnie o to ;)
Zapraszam na mój kanał na YouTube, znajdziesz mnie pod nickiem StudioUrsus4514

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonk    2

miałem juz dwa razy ciągnik na testach NH 5060 i 5070 z raitechu, korbanek tez chciał dać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Dają i jadą a my sobie możemy jeździć tu i tam i sobie nim robić przez jakiś czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JackDaniels7    31

Ja miałem ciągnik na testach,sytuacja była taka że przywieźli mi go na cały dzień,pracownik pokazał co i jak i już. Zwróciłem tyle co za ropę.Pomogło mi to że jeden ze sprzedawców to znajomy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gazela77    10

był u mnie dealer Kuboty i powiedział,że może dać ciągnik na testy,ale musze zorganizować kilku rolników którzy zechcą przyjechać na moje podwórko i obejrzeć jak on pracuje. Zobaczymy co teraz powiedzą inni dealerzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazoo    5

A jakieś małe ciągniczki ktoś miał na testach? Chodzi mi o takie 60-80 KM z ładowaczem czołowym.

A maszyny ktoś dostawał na testy? Rozmawiałem z dealerem kuhn i mówił że pług mogą dać na testy i tylko płacę za transport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

Odświeżam temat.

 

Co do wziecia Ciagnika na testy to beda chcieli wiedziec ile mam hektarów?

Jutro trzeba zadzwonic do dealera NH czy dadza na testy maszyne, bo u dealera Zetora, chcieli dac ale z traktorzysta, i na 2 godz :)


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

ja myslę że dadzą ci którym sprzedaż idzie bardzo dobrze, a ci co sprzedaja mało ciągników to będzie gorzej... a i jak u nich kupiłeś juz ciągnik to mi się wydaje że ciągnik dostaniesz jeszcze dadzą upust jak 2weźmiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

Popytam, zobacze, dam znac jak cos jutro załatwie, podobałby mi sie gdybym dostał ciagnik od zaraz, bo przetestowałbym go w pługu :)


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

jak dealer jest naprawdę zainteresowany sprzedażą ciągnika to powinien dać na test, wiadomo że klientów przyciągnie bo jeden powie drugiemu drugi trzeciemu... że tu dadzą ciągnik na test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

Odświeżam temat.

 

Co do wziecia Ciagnika na testy to beda chcieli wiedziec ile mam hektarów?

Jutro trzeba zadzwonic do dealera NH czy dadza na testy maszyne, bo u dealera Zetora, chcieli dac ale z traktorzysta, i na 2 godz :)

 

 

Widzę, że jesteś ze Śląska do jakiego dealera będziesz uderał w sprawie tego ciągnika n atesty. Sam jestem na kupnie ciągnika w granicach 70 KM i tez mocno rozglądam się za NH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dark34    0

ja mailem juz massey 6495 przywiezli go po poludniu a zabrali nastepnego dnia przed poludniem, nie placilem nic, jeszcze maja mi w najblizszym okresie przywiezc claasa axiona 820 tez za free

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

Widzę, że jesteś ze Śląska do jakiego dealera będziesz uderał w sprawie tego ciągnika n atesty. Sam jestem na kupnie ciągnika w granicach 70 KM i tez mocno rozglądam się za NH.

 

Myśle na Nh ze Strzelc, chyba wiesz o ktora firme mi chodzi, A jesli tam nic sie nie uda to bede dzwonił do Studzionki w sprawie testów Claasa, szczeze mowiac to wolałbym ze Studzionki cos brac bo niedaleko :)


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek1992    145

odświeżam temat

 

dzwoniłem do agro-skład, ujazd i pytałem się o wzięcie ciągnika na testy, gościu powiedział że jak jestem zainteresowany kupnem ciągnika to da mi ciągnik z maszyną na wypróbowanie. A ja nie chce na razie kupować ciągnika ponieważ nie mam kasy, i co mi podpowiecie, dodam że bardzo bym chciał popracować takim NH lub innym ciągnikiem


Sprzęt rolniczy Zetor 7211 -U-R-S-U-S- C-360 Władymirec T25A2+tur
Massey Ferguson 186 Anna Z-644
Hesston 5540

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eryko    35

To chyba jest logiczna odpowiedz,nie masz kasy-nie jesteś zainteresowany kupnem i ciągnika na testy nie dadzą.Jakby tak łatwo dawali to wiesz ilu takich jak Ty by było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek1992    145

to moge powiedzieć że mi pożyczki nie przyznano


Sprzęt rolniczy Zetor 7211 -U-R-S-U-S- C-360 Władymirec T25A2+tur
Massey Ferguson 186 Anna Z-644
Hesston 5540

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tmic
      Czy ktoś się już spotkał  z umową dzierżawy gruntu pod instalację wodorową ? Szukam informacji o problemach i opłacalności.
    • Przez Michle18
      Witam mam problem renault 90-34 zauważyłem że wałek od przedniego mostu jest uszkodzony (zjedzony frez) od strony skrzyni jest ok moje pytanie brzmi czy jeśli pominę tuleje która łączy wałek z przednim mostem i zespawam to na stałe czy pochodzi to trochę czy musi być jakiś luz na tej złączce wału? Chce zrobić coś na szybko bo robota w polu się szykuje z góry dziękuję za opinie
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
    • Gość
      Przez Gość
      Czy ktoś wydzierżawił grunty pod fotowoltaike? Szukam informacji czy to opłacalne, jakie mogą być problemy i czy umowy są faktycznie takie piękne i przejrzyste. W tygodniu było już dwóch przedstawicieli chętnych na dzierżawę ziemi.
    • Przez AgroJacek
      Witam wszystkich miłośników ciężkiego sprzętu rolniczego!
      Zwracam się do Was z dość specyficznym zapytaniem – od dłuższego czasu rozglądam się za ciągnikiem Kirowiec K-700 i chciałbym dowiedzieć się, gdzie najlepiej poszukiwać ofert sprzedaży tego typu maszyny. Może ktoś z Was niedawno przechodził przez proces zakupu i może podzielić się doświadczeniem? Interesują mnie zarówno oferty z drugiej ręki, jak i możliwe źródła, gdzie można znaleźć sprawdzone egzemplarze w dobrym stanie technicznym.
      Szczególnie jestem ciekaw:
      Czy są jakieś strony internetowe, aukcje online lub fora, które specjalizują się w sprzedaży ciągników rolniczych i mogą mieć w swojej ofercie K-700?
      Jakie sklepy lub komisy rolnicze w Polsce mogą posiadać takie ciągniki?
      Czy istnieją grupy na portalach społecznościowych lub aplikacje dedykowane sprzedaży używanego sprzętu rolniczego, które mogłyby być pomocne w moich poszukiwaniach?
      Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki i porady, które przybliżą mnie do zakupu tego legendarnego ciągnika.
      Z góry dziękuję i pozdrawiam!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj