Skocz do zawartości

Polecane posty

Za 130 brutto ciężko... NH TD5.85 na takim możliwym wyposażeniu już dość bogatym możesz mieć za 120 netto, A tak to ciężko znaleźć coś nowego za ta cenę :/

Askis    1

kurde ciężko a 140 brutto to coś już będzie czy też nie za bardzo?

cris10    12

Gdby to było netto to coś by się znalazło a że netto to ciężko

Wiadomość z agroFakt.pl

Mariusz_836    19

ale chyba wraz mało na taki. farmtrac

chinskie chinduskie może ale zato jeszcze (niewiem) gorsze

taczka11    1

Majora i farmtraca to lepiej omijać jak najdalej

Podziwiam takie opisy to dołóż mu kasy :D

jonek98    881

Jest juz na forum użytkownik tego ulepa z Mrągowa i taki co sprzedał majora.Spytaj się ich co dobrego o nich powiedzą :D. Chce niech kupuje jego wybór, i jego kasa ale wg.mnie to bardzo słaby wybór. Żeby po 400 mtg turbina padła? To jaja są, a w majorze plastik taki ze od parzenia pęka

Askis    1

O farmtracu i majorze też czytałem na forum dużo złych opinii poza tym major wydaję się za mały jak na główny traktor. A co powiecie o nh td5.85 czy ma aż tak lekki przód że podnosi z prawie wszystkim?

taczka11    1

Powiem tak na forum jest bardzo dużo co wodę lejom w uszy ,prawda jest taka że niema teraz dobrych ciężkich cięgników rolniczych.

Ja napisałbym inaczej- są dobre ciągniki godne polecenia, tylko oczywiście kwestia budżetu jaki posiadasz na ten cel, za małe pieniądze nie spodziewaj się cudów, wręcz przeciwnie. Czasem można kupić coś do czego będziesz musiał notorycznie dokładać.

Konger2205    0

Witam mam do wyboru zetor proxima hs 80 claas atos 330 case farmal 95u i john deere 5090m ma to być ciągnik pomocnik na 60h będzie pracował z opreskiwaczem heros phh 1000 i rozsiewaczem amazone 1600 z góry mówie że nie chodzi mi o moc, to będzie nowy ciągnik, dzięki za pomoc

Tematy połączone

Bolo77    0
Napisano (edytowany)

Witam chce kupic jakis ciagnik do 85km, do wyboru mam Ursus, Zetor lub Mtz tak cenowo do 25 tys.  Co polecacie? 

Tematy połączone

Edytowano przez danielhaker

maniana    6

Witam. Chciałbym kupić używany ciągnik około 80KM. Jako główny na 20 Ha i do tura.  Wszystkie moje wymagania spełniają renault ceres 330, landini 8880, same explorer oraz  trochę z innej bajki ale jd 6100 (na zwykłej skrzyni power synchro czy jakoś  tak). Mam do wydania max 60tys, chociaż  wolałbym zamknąć się w 50 i kupić do tego tura.

Co sądzicie o tych modelach? Za czym się rozglądać? Co sobie odpuścić?

Może moglibyście polecić jakieś inne modele? najlepiej wolnossąca 4 i rewers mechaniczny

z góry dzięki

Mikruss    64

Ja bym dorzucil do listy zyczen valtra 6300 6400 albo massey seri 42xx

Edytowano przez Mikruss

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez michal8899
      jestem na kupnie valtry a72 na 20 hektarowe gospodarstwo plus troche usług i jestem ciekawy jak sprawuje sie ten ciągnik przy pługu, agregacie, talerzówce, kosiarce itd.
    • Przez MrJareczek
      Chodzi mi głównie o to jak pasowałaby do gospodarstwa o areale około 20 hektarów - czyli około 80 KM. Pytam się bo mam dylemat między New Hollandem, Casem a Valtrą, a poza tym Valtra kojarzy mi sie zawsze z pracą w lesie
    • Przez TOME11
      witam

jakie są obecnie dostępne kolory do wybrania w nowej Valtrze?

pozdrawiam
    • Przez podlaskirolnik
      Witam Mam zamiar kupić ciągnik ,który byłby głównym ciągnikiem w mlecznym gospodarstwie. Pracował by  z pługiem fraugde 3+1, gruberem 2,5m, prasą belującą z 15 nożami i rotorem. Śmigał by też z turem i  beczką 7tyś litrów. Pieniądze jakie chcę na niego przeznaczyć nie powinny przekroczyć 300 tyś z turem (chodzi o jak najmniejszą stawkę).
       Myślałem nad Kubotą m 110gx i Case maxxumem 110-120. W grę wchodzą tylko nowe ciągniki. Proszę o pomoc. Pozdrawiam 
    • Przez mariog84
      Witam.
      Jestem przed wyborem ciągnika do mojego gospodarstwa.
      Zastanawiam się nad dwoma, Massey Ferguson 7718 dyna6 albo John Deere 6155r.
      Nie jest łatwo się zdecydować. Będzie to ciągnik najmocniejszy w gospodarstwie, głównie do ciężkich prac.
      Pytanie do użytkowników, właścicieli o opinie, plusy i minusy takich lub podobnych ciągników.
      Będę wdzięczny za każdą odpowiedź. Pozdrawiam.