Polecane posty

djibiza11    0

Poszukuje ciągnika na 22 ha, rozglądam się za zetorem 7340. Co o ni myślicie?? Rocznik tak 97-99 do 52 tyś. zł. Byłby to ciągnik główny. O i może ma ktoś z was do sprzedania okolice Łodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lok133    2

Ja szukam ciągnik ok. 80 KM.

To kup sobie JD 5080M Comfort kosztuje z turem Pol-mot warfama 6 z krokodylem i chwytakiem do bel 180 tys brutto naprawde warto go kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Indiana    32

@look133 kolega szuka do 52tys. zł :D

 

Na 22ha do 52tys. zł znajdziesz dobrego Belarusa np.820. W tej cenie (około) chodzą nowe na stożku bez kabiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Indiana    32

Ok, to była jedynie sugestia. Hmm dlaczego Belarusy nie przypadły do gustu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
djibiza11    0

ok. Wiesz jak bym miał brać belarusa to z tym drugim przodem i szerokim ogumieniem tylko za takiego chcą ponad 80 tyś <_< i co to jeszcze później naprawy po gwarancji nie wiem jak dostępem z częściami i czy nie ma problemu z naprawą. A zetorem i ursusem miałem już dużo razy doczynienia w czasie napraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Indiana    32

Mam Belarusa820 z 2005roku; na moście stożkowym, tylko ogumienie szersze. Jest w galerii. Nie wiem czy przez te lata naprawy kosztowały 100zł. Ciągnik tak prosty, że człowiek z odrobiną wyobraźni sam go naprawi. Części tanie i dostępne w każdym sklepie, jak i na aukcjach w internecie. Do MTZ82/ Belarusa820 silnik z całym osprzętem dostaniesz za 11tys. zł, skrzynię za 4tys. zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
djibiza11    0

teraz to już wogóle mam mętlik w głowie co kupić :blink: a jak u niego z komfortem po tych 5 latach użytkowania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

Jak sadzicie co jest lepsze ?

John Deere 6300 czy Zetor 9540 jak unich ze spalaniem i awaryjnościa ?


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaas111    0

Moim zdaniem w przedziale cenowym 100-120 tys. zł. najlepszy byłby POLMOT H. Ciągniczek ten ma silnik oryginalny Perkinsa Euro III, co powoduje,że jego spalanie nie jest duże. Ponadto jego wygląd i wnętrze jak najbardziej jest komfortowe. Dodatkowym atutem jest widoczność, która naprawdę w tym ciągniku jest dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

Tylko tak sie składa, ze te ciagniki nie sa w przedziale 100-120tys. Moglby mi ktoś odpisac? Najlepsze byłyby opinie samych uzytkowników tych ciagników...


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUMZ95    0

Witam wszystkich Forumowiczów!

Mam pytanie: Jaki ciągnik nowy wybrać?

Powinien mieć minimum 70km. Mam 16ha same łąki. Ciągnik pracował by z prasą Metal Fachu i z małym rozrzutnikiem oraz raz na kilka lat z pługiem i talerzówką.

Mam jeszcze 2 pytanie: Czy mogę wziąć jakieś dofinansowanie z PROW? Nie kredyt tylko coś typu dofinansowania dla młodego rolnika. I czy mogę coś zrobić jeżeli mam gospodarstwo już prawie 5 lat? Czy jeżeli przepisał bym ja na kogoś innego i potem znów przepisał na siebie to mogę złożyć wniosek o te dofinansowanie?

 

 

Z góry dzięki za pomoc!

Pozdrawiam!


Moje sprzęty c360 3P , 4011 , JUMZ i inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

po pierwsze ile chcesz na niego wydać ?

po dróge czy ma być nowy czy używany ?

po trzecie czy z przednim napędem czy bez ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUMZ95    0

Tak jak pisałem ma być nowy.

Co do napędu to powinien go mieć.

Tak do 70 tysięcy ale można by podciągnąć do 80.

Wg mnie najlepszy byłby belarus jakiś.


Moje sprzęty c360 3P , 4011 , JUMZ i inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erni0402    10

powiedz mi jedno przejołeś gospodarstwo w wieku 11 lat??

a i kredytu 16-latkowi nie dadzą:) :lol: pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RsTe    0

no za 70-80 tysiecy nie kupisz zadnego dobrego ciagnika, jedynie belarus wchodzi w gre.

Ewentualnie jakiegos chińczyka jak lubisz;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUMZ95    0

powiedz mi jedno przejołeś gospodarstwo w wieku 11 lat??

a i kredytu 16-latkowi nie dadzą:) :lol: pozdro

 

Konto na AF jest mojego brata.


Moje sprzęty c360 3P , 4011 , JUMZ i inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez Ruletka55
      Hej, 
      Spotkała mnie przykra sytuacja,  traktor zostal zalany

      Przechodząc do sedna sprawy, martwi mnie jak podejśc w ogole do uruchomienia tego traktora, co niezbędnego warto zrobić ?
      Obecnie ciagnik umyłem dokładnie myjką ciśnieniową, teraz suszy się

      Co na pewno zrobie w najbliższym czasie to: 
      - postaram się wyszuszyć elektroniczne rzeczy, odsłaniając plastiki, trudno dostepne miejsa sprobuje dosuszyc suszarką
      - wymienie olej w skrzyni bo na bagnecie majonez
      - wymienie olej w silniku (profilaktycznie)
      - wymienie paliwo

      O czym powinienem jeszcze pamietac ? Myslalem o wyciagnieciu komputera pokladowego i zaniesc do elektronika zeby poczyscil specjalnymi substancjami


      Dzięki za pomoc
       
    • Przez yacenty
      Hejka,
      czy ktoś z was dokładał we własnym zakresie 2 komplety lamp aby uzyskać oświetlenie 360st?
      Moja kabina ma miejsca na boku kabiny i wewnątrz z przodu.
      Pytanie jest takie czy w brakujących miejscach jest wyprowadzona wiązka okablowania czy trzeba coś pokombinować? Coś dokładać czy ewentualnie pociągnąć tylko prąd kablem z lampy obok?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj