Polecane posty

a myslałeś nad kupnem np. SAME SILVER 90 lub 80???

super sprzęt i gdy trochę poszukać możesz go wyrawać za ok 50 tysi w niezłym stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej24871    12

Byłem pare dni temu u dilera case i stał u niego jxu 90 czy 95 (chyba nie pamiętam dokładnie modelu, bo wogule akurat tymi sie nie interesuje) w każdym bądź razie miał kierunkowskazy na dachu i ten dach taki troche większy , a dla czego o nim pisze podszedłem do niego bo i tak czekałem była kolejka i tak oglądam oglądam hmm obok stał jx używany cała misa olejowa oblana w oleju wyglądało jakby była obsikana hahah wracając do tego jxu OMG!! jaką on miał przednią oś normalnie masakra strasznie solidna mi sie wydawała , zawsze sobie myślałem że jakbym brał jakiś ciągnik do tura to jakiś tańszy farmtrac czy coś w tym stylu ale teraz hmm no nie wiem . Bardzo mi sie spodobał ten jxu.


O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz690    0

Mamy już takiego 3 lata dokładnie MF 690 i nie było z nim żadnych problemów...niektórzy piszą że mają problemy z odpalaniem ale u mnie jest wszystko OK.Jednyne co wymieniane to oleje,płyny,no i w ostatnim czasie simering w przednim moście..(kapał olej)ale już jest ok...nie zamienił bym MF na żaden inny ciągnik...

 

Mój 690 jest na allegro można go sb zobaczyć... http://moto.allegro....1402830862.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomi1910    6

Skoro nie zamienił byś na inny to dlaczego sprzedajesz xD :lol: :lol:

Edytowano przez Tomi1910

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz690    0

Sprzedaje bo kupił bym coś wieksze..około 130 KM...i mi chodziło o to że tylko MF ale różne modele...a nie ciągle 690 itp...aa że doszło mi pola to chce kupić większy...takie to trudne do zrozumieniaa czy co...??

 

I dodam że jeszcze z turem...jak by ten 690 miał te 120 KM i tura to bym nie sprzedawał...ale że tak nie jest to zdecydowałem sie sprzedać....;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomi1910    6

Lukasz690 ni jest to aż tak trudno zrozumieć tylko przeczytaj tamten post i pomyśl, że każdy mógł ci tak napisać, gdyż skąd może ktoś wiedzieć, że zamieniasz na większy z turem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian18    3

byłem dziś w salonie Jd w lublinie i za jd 5090R wersja clasic skrzynia 16/16 4 biegi pod obciążeniem rewers elektrohydrauliczny EHR klime. w ofercie dał mi cenę 170 tys neto cena jest celowo zawyżona ale nie wiem o ile bo nie miałem czasu na dłuższą dyskusję jak myślicie warto za te pieniądze ? a załadowacz czołowy jd 583 41 tys neto ale fajna sprawa jak by się wzieło ten ładowacz bo w joistiku był by guzik od zmiany kierunku jazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caseik1    6

Co byście polecili na 25 ha gospodarstwa, ziemie zróżnicowane, przeważają użytki zielone, gospodarstwo mleczne.Planuje kupić ciągnik o mocy 95 km do orki, transportu, do tura i prasy. Posiadam ciągniki c330, c360 z turem i belarusa. Myślę nad nowym ursusem 6824 Mido lub nowym belarusem 952 a może coś innego w cenie do 140 tys brutto o mocy 95 km. Nie interesują mnie zachodnie marki ciągników. <_<

Edytowano przez caseik1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksys    23

Jeżeli masz białoruśkę to wiesz co to jest.Cenowo będzie najkorzystniejszy i zrobi swoją robotę.Może nie ma w nim komfortu ale nowsze modele będą bardziej ergonomiczne.Za 140 tys.możesz mieć jeszcze Zetora proximę(nie zachodni)troche lepiej wykonany,bardziej komfortowy,wyposażenie podobne.Nie wim czy Białorus ma rewers w proxie jest.wszystko zależy od tego ile chcesz wydać,a nie ile możesz.80 tys. i 140 tys.to jest duża różnica.Tak więc wybór należy do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caseik1    6

Hej a co byście proponowali z zachodnich ciągników????za taką cenę?

Hm wiecie Mtz jest oki ma swoje wady i zalety. Szukałem wersi z rewersem i nie znalazłem .Jest wersja metalowa maska, chydraulika booscha, zaczepy nowoczesne z tyłu suwane góra dół a jakiego tura byście do niego proponowali?? Chodzi mi o tura nowego na joistik ????a jak z ta chydrauliką sprawdza się ???nie cieknie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6890

Z 95km za 140 brutto oprócz ursusów, pronarów i belarusów to Zetor może jeszcze by się załapał i może JD 5M ale jego cena pewnie wyższa.

O, właśnie sobie przypomniałem, jeszcze Farmtracki są tylko to jest jeszcze bardzo mało znana marka. U mnie w tym roku dopiero pierwszy przybył. 5km ode mnie.

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caseik1    6

a iloe by kosztował ten farmacrak z turem????Znalazłem jescze farmer co wiecie na jego temat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agentczor    0

New Holland TD5050 95KM - powinieneś się załapać spokojnie z pneumatyką w 140tys brutto.

Polski ładowacz Tur do tego to koło 20-25netto z podstawowym osprzętem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartas11    0

Witam! Mam do wyboru 2 ciągniki John deera 6100 z 1995r. i Pronara z 2003r. Chciałbym się dowiedzieć jak z awaryjnością i ceną części w John Deere i który ciągnik polecacie.


Zetor 7441 i Ursus C-360 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mar    0

Witam, przymierzam się do zakupu ciągnika o mocy ok 80 KM głównie do opryskiwacza, co polecacie czy JD 6100, 6120 czy może innych marek np fergusona ? Rok ok. 1998-2003 ? Jak się sprawdzają JD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KacperMTZ10    0

No właśnie ja tez kupil bym MTZ 820 :D jest świetny i w przystepnej cenie :D nie kieruj sie tylko moja wypowiedzia :D


MTZ 82 + UNIA Combi 3,7 = Dobrze uprawione pole :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pimper21    61

a co powiecie o MF 3050 mam zamiar taki kupić 1990r. ile on ma koni ?? i ile taki bd mnie kosztować ?? stoi u gościa kilka wiosek dalej przywiedziony z Niemiec nigdzie nie jest podgniły .


Zetor Team
Massey Ferguson 255 Zetor 8011 Zetor 10045 <-- moje sprzęty, 40 ha.
Zetor Is Power, Power Is Zetor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez Ruletka55
      Hej, 
      Spotkała mnie przykra sytuacja,  traktor zostal zalany

      Przechodząc do sedna sprawy, martwi mnie jak podejśc w ogole do uruchomienia tego traktora, co niezbędnego warto zrobić ?
      Obecnie ciagnik umyłem dokładnie myjką ciśnieniową, teraz suszy się

      Co na pewno zrobie w najbliższym czasie to: 
      - postaram się wyszuszyć elektroniczne rzeczy, odsłaniając plastiki, trudno dostepne miejsa sprobuje dosuszyc suszarką
      - wymienie olej w skrzyni bo na bagnecie majonez
      - wymienie olej w silniku (profilaktycznie)
      - wymienie paliwo

      O czym powinienem jeszcze pamietac ? Myslalem o wyciagnieciu komputera pokladowego i zaniesc do elektronika zeby poczyscil specjalnymi substancjami


      Dzięki za pomoc
       
    • Przez yacenty
      Hejka,
      czy ktoś z was dokładał we własnym zakresie 2 komplety lamp aby uzyskać oświetlenie 360st?
      Moja kabina ma miejsca na boku kabiny i wewnątrz z przodu.
      Pytanie jest takie czy w brakujących miejscach jest wyprowadzona wiązka okablowania czy trzeba coś pokombinować? Coś dokładać czy ewentualnie pociągnąć tylko prąd kablem z lampy obok?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj