Polecane posty

sebek741    0

jaki ciągnik jest lepszy df m600 , new holland t6060 , new holland t6060 , MF 6475 , lamborghini r6 130

czy CaseMAXXUM 125 mozecie podac ich cene i ile te ciagniki waza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daniel18    4

jak mówi mój tata "Nowy traktor pieniędzy nie da tylko zabierze " :)

lepiej pieniądze w coś innego zainwestować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
decybel8    0

a innych nie wyrwie za tą cenę jakiegoś case DEUTZ-FAHR czy mc cornick jak nie to o ile droższe są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej24871    12

jaki ciągnik jest lepszy df m600 , new holland t6060 , new holland t6060 , MF 6475 , lamborghini r6 130

czy CaseMAXXUM 125 mozecie podac ich cene i ile te ciagniki waza ?

Case maxxum multi controler 125 na szerokich kapciach z amortyzowana przednią osią , amortyzowaną kabiną z przednim tuz wom dodatkowym kompletem oświetlenia roboczego i szybką skrzynią 50km/h 255 tyś netto


O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxModzelxx    0

Zastanawiam się nad kupnem nowego ciągnika 80-90km z turem.

Chciałbym abyście mi doradzili jakie są dobre i w przyzwoitej cenie.

 

Deutz-fahr agrofarm 410 ma najlepszą maskę pod tura, ale z dobrym turem Quicke kosztuje 190.000 +szyberdach i klima.

 

Zetor Proxima ma najlepszą cenę 130.000 a z fabrycznym turem 155.000 w standardzie chyba.

 

Same 145.000(bez t.)

 

McCornik 168.000 (bez t.)

 

JD 170.000 ze skrzynią 40km/h z turem 200.000

110.000 skrzynia 30km/h (ez t.)

 

Ursus 130.000

 

Classy mają silnik do 100km perkinsa to raczej jestem przeciw ;/ (130.000bez tura)

 

belarus 90.000 bez t.

 

A wy jakie traktorki polecacie doradźcie mi jaki wybrać i piszcie dobre firmy turów.

A ciągnik mam zamiar wziąć na PROW :D


:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Massey Ferguson 5425 moc to 82 nominalnie i 86 maksymalnie. Za dopłatą można wsiąść okno dachowe, lepsza widoczność na ładowacz w górnym położeniu, a także ścięta maska, chociaż słyszałem że MF ze ścięta maska lubią się przegrzewać. Super skrzynia Dyna 4. Do tego oryginalny ładowacz chyba Stool. Jak ciągnik na PROW to lepiej wsiąść renomowanej marki i być zadowolonym niż kupić Belarusa i później żałować, bo olej leci czy coś innego. Komfort też jest nie porównywalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DamianC4    1

Ja obstawiam Zetorka. Za te pieniądze powinieneś kupić nie katowanego Zetora w dobrym stanie.Zawsze można pokusić sie na inna marke ale dla mnie Zetor byłby najpewniejszym wyborem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

ja bym wybrał, Df, lub same, same wyjdzie taniej, tur to około 25tys tak jak sam podałeś, słyszałem że mc cormicck mtx są dobre, a inne modele to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasjonat36    0

A ja odradzę Ci na pewno belarusa.

Nie zapomnij o rewersie elektrohydraulicznym.

 

Rozejrzyj się jeszcze za Case, New Holland, Landini.


Happiness is easy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzikus    0

Sam mam taki sam dylemat, ale chyba po za JD 5080R, DF Agrofarm 420, oraz MF 5425 nie celuję w nic innego.

Mam New Hollanda pod nosem, ale jakoś marka spod znaku marki "Fiat Group" mnie nie przekonywuje.

 

Co do samego ładowacza czołowego to z tego co sam sie dowiedziałem lub mi doradzono to jeżeli brać polskiej marki to wraz z amortyzatorem tak, aby nie trzęsło podczas jazdy.

 

Jak dostanę przyzwoitą cenę to wezmę na pewno orginalny ładowacz JD lub Stolla/Quickie.


C-330,C-360 3P,JCB 530/70 Super Agri, DF Agrotron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raffi    1

Witam!

Pierwszy raz piszę na tym forum (chociaż b. dużo czytam), ale zamierzam kupić nowy ciągnik o mocy ok. 80KM, ma być to ciągnik z turem jako główny do gospodarstwa 35ha. W sumie to zastanawiam się nad JD 5080R i MF 5425 /moze claas axos 320?/ (wiem że o tym jest już dużo napisane ale może włączą się nowi użytkownicy tych traktorów i napiszą swoje spostrzeżenia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Mam pytanie do was co byscie polecili.. Kuzyn planuje zmienic dwa ciagniki w jeden nowy:

MF255:

http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/118288-mf-255/ i jak sadzicie ile mozna za niego wolac

Zetor 5320:

http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/118277-zetor-5320/ ile za tego mozemy wolac

 

a chcialby je zamienic na ciagnik w przedziale mocy 70-80KM (nowy) z Turem do 130tys netto, ogladalismy dzis pare ciagnikow i w oko nam wpadl:

Zetor Proxima Power 95 lub Proxima Plus 95,

Ursus 5524 lub 6824 ze wzgledow na silnik Perkinsa

MF 4435 lub 4445 albo 3635 lub 3645

Valtra A72 lub A82 ma juz serie N i jest zadowolony

NH chociasz ta marka nas nie przekonuje

 

Ciagnik ten ma byc oszczedny i ma sluzyc jako pomocniczy w gospodarstwie ok. 50ha, bedzie wspolpracowal z Agregatem 3.4m, Aresem 3m, siewnikiem nawozow, opryskiwacz, Anna, transport, prasa kostkujaca, sadzarka i inne lekkie prace w gospodarstiw co wy byscie polecili i jesli mozna wiedziec zna ktos ceny tych ciagnikow z turem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

Z tych co podałeś to ja bym wybrał Valtrę A72 lub MF 4435 bo to chyba to samo :D raczej powinny dłużej posłużyc niż Zetor czy Ursus(a tak nawiasem to w nim jest revers?)No i w końcu 3cyl. to nie 4cyl.

 

W tej cenie chyba można jeszcze nabyc Case JX, Deutz-Fahr'a Agroplusa i Farmtrac'a

Edytowano przez robertbara
Cytowanie poprzedniego posta

♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej24871    12

Ja w tym sezonie troche pojeździłem z właścicielami >>> nowego zetora bez tura i farmtraca z turem . Właściciel zetora narzekał że to nie jest to co dawniej ogulnie mówił że słabiutki ciągniczek no ale za taką kase nie ma co cudów wymagać miał 415 chyba mtg i już miał awarje szpilka od wtrysku sie urwała jak zadzwonił do serwisu to serwisant sie roześmiał i powiedział że nie ma sprawy przyjadą i zmienią wszytsko mają w samochodzie nawet tego nie wyjmują bo "ten typ tak ma" czyli awarja standardowa, drugi koleś miał farmtraca przeszło 800 mtg z turem agromaszu i bardzo sobie go chwalił że nie dużo pali i żadnych awarji poważnych nie miał a to co miał to pourywane światła urwany przedni błotnik rozwalony zamek w drzwiach miał rewers mechaniczny pod kierownicą coś jak elektrohydrauliczny tylko że to był mechaniczny wyglądał jak dźwignia do włączania wom-u w ciężkich ursusach , za mniejszą kase ja bym napewno polecał farmtraca .


O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten Ares 3m to z siewnikiem? Jeśli tak to możesz pomarzyć. MF/Valtra odpada, za lekkie są. I czy te Proxy mają moc 70-80km czy ok. 90km?


KPK - Ochrona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Ares bez siewnika jak juz do tego .. a jesli bedzie Ares pul siewnik to do N111 taki zestaw..

 

Co do proxy to maja wiecej ale te modele nas interesuja, co do fastracka to odpada, Case kiedys ogladalismy i nas nie zachwycily.

 

Tez tak myslelismy nad MFem lub Valtra i 3 cylidnry lepiej mniejszy zwinnieszy przy turze bedzie no i pewnie bedzie mniej palil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
decybel8    0

witam mam proszę o pomoc potrzeba mi modele różnych marek ciągników które maja 80km nie wiecej może być kilka mniej za około 130 000 zł szukam nie używanych

z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
decybel8    0

traktor który bedzie miał 80 km moze miec kilka mniej za ok 130 000 zł tylko nie wiem jaka markę i modele maja moc w przedziale 77- 80km i w tym prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154
mati96    0

kup proxime kolega mówi że te traktory dużo nie palą i są dobry bo sam ma proxime

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez Ruletka55
      Hej, 
      Spotkała mnie przykra sytuacja,  traktor zostal zalany

      Przechodząc do sedna sprawy, martwi mnie jak podejśc w ogole do uruchomienia tego traktora, co niezbędnego warto zrobić ?
      Obecnie ciagnik umyłem dokładnie myjką ciśnieniową, teraz suszy się

      Co na pewno zrobie w najbliższym czasie to: 
      - postaram się wyszuszyć elektroniczne rzeczy, odsłaniając plastiki, trudno dostepne miejsa sprobuje dosuszyc suszarką
      - wymienie olej w skrzyni bo na bagnecie majonez
      - wymienie olej w silniku (profilaktycznie)
      - wymienie paliwo

      O czym powinienem jeszcze pamietac ? Myslalem o wyciagnieciu komputera pokladowego i zaniesc do elektronika zeby poczyscil specjalnymi substancjami


      Dzięki za pomoc
       
    • Przez yacenty
      Hejka,
      czy ktoś z was dokładał we własnym zakresie 2 komplety lamp aby uzyskać oświetlenie 360st?
      Moja kabina ma miejsca na boku kabiny i wewnątrz z przodu.
      Pytanie jest takie czy w brakujących miejscach jest wyprowadzona wiązka okablowania czy trzeba coś pokombinować? Coś dokładać czy ewentualnie pociągnąć tylko prąd kablem z lampy obok?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj