kamil5421

Agro max , Marco polo , rosa a może..

Polecane posty

kamil5421    25
witam . szukam opinii na temat beczkowozów polskich firm agromax , Marco polo i rosa w grę wchodzi jeszcze meprozet , która z nich byście polecili . mianowicie chodzi o pojemność 18-20 tyś litrów ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1587

Nic dobrego wogule u nas jest ich bardzo mało  .

Może teraz lepiej robią,  ale były przypadki że się rozkręcały albo że z beczki cały ocynk zeszedł. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1587

Może teraz lepiej robią tak jak owijarki ludzie narzekają  ,a ja mam marcopolo i nie mogę złego słowa powiedzieć. 

Się wydaje jakby to marcipolo jepszete beczkowóz robi,, z tymi co się rozkręcały to z agoro maxa i to takie na trzech osiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRNH1    2

Mam agro maxa 18 , koła duże więc wogle się nie topi tylko brakuje wcięć na te koła bo jest wysoka (szeroka też jest i sporo wystaje z boku ciągnika) i przy dużych przechyłach trochę strach jechać. Druga sprawa to słaby spadek tej beczki i na koniec trochę zostaje chyba że jedziemy pod górkę  to wtedy wszystko wyleci.  Do jakości wykonania niema co się  przyczepić. Podsumowując jest  pojemna,  na dużych kołach, szybko idzie więc mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil5421    25
oki dzięki. uwagę moja zwróciła beczka z meprozetu 18 tys l z wycięciami na koła przez co jest sporo nizsza wydaje się całkiem spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez zetek123
      Koledzy pomóżcie. Mam problem z pompą od beczkowozy, mianowicie kilka dni temu podczas pompowania pękła łopatka i zablokowała pompę, aż zadusiło ciągnik. Po rozebraniu i wymianie łopatek na nowe pompa wcale nie chce ciągnąć. Jaka może być przyczyna, czy nowe łopatki muszą się dotrzeć, czy coś pękło?
    • Przez oaxis3333
      witam posiadam beczkowóż na spółkę zakupiony przez rodziców sąsiada i moich teraz ten sąsiad nie chce mi go dac do uzytku bo mówi ze moze jedynie go odkupic albo odsprzedac bo nie chce spółek co zrobic aby on mi go wydał do użytku bo sam uzywa go 
    • Przez romi
      Stan bardzo dobry.Cena do negocjacji.Tel 89 6451928.
      Link https://www.olx.pl/oferta/beczkowoz-pomot-chojna-6700l-CID757-IDuBb0b.html
    • Przez EDGE98
      Witam 
      Posiadam beczkę hts 10000 l i mam problem z rozjechanymi kołami czy ktoś wie jak to naprawic? 
    • Przez kamil5421
      Witam. Kupię wóz asenizacyjny o pojemności 12-14 tyś l.  w kom. piszcie oferty 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj