Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Parich

Jakie opony 16.9R38 do 2.5 tys. zl szt.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Opony
Parich    0

Witam, chce zmienic opony tylne w ciagniku Ford 7910. Oryginalnie ma 13.6R28- przod, 16.9R38- tyl. Cena nowej opony radialnej do 2.5 tys. zl. Opona nie moze byc szersza niz 16.9 lub 420 mm. Traktor wykonuje wszystkie prace w gospodarstwie(uprawa, opryski, transport) z tym, ze duzo jezdzi po drogach asfaltowych. W tej chwili biore pod uwage Kormoran EkoPro? i Mitas na alledrogo widzialem jakies firestony w podobnej cenie. jakie opony polecacie? Czy w bezdetkowa opone mozna wlozyc detke? Czy odpowiednim zamiennikiem dla 16.9R38 jest 420/85 R38, przod 13.6R28?

maslak88    0

16.9R38 to jest to samo co 420/85 R38, w bezdętkową oponę można włożyć dętkę, a firestone są najlepsze z tych co wymieniłeś

adikpl1    179

Może jeszcze zastanów się nad oponami Taurus produkowanymi przez Michelin w Olsztynie (byłe zakłady Stomil). One powinny być w podobnej cenie jak wyżej wymienione. Napewno odradzam turecki szajz zwany Petlasem :)

A czy jest na AF ktoś kto jeździ na indyjskich BKT Agrimax?

A tu masz cennik: http://www.transgum.com/webespresso.php/PageId,1174,lang,.html

Wiadomość z agroFakt.pl

LowRider    33

Ja jeżdżę na BKT Agrimax od roku i powiem , że prezentują się o wiele lepiej od opon Firestone :) wizualnie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez adikpl1
      Czy wiecie jak porównać opony zwykłe do niskoprofilowych na podstawie numeru np czemu będzie odpowiadał rozmiar 13.6R24
      w niskoprofilowych, albo 14,9R24
    • Przez witek
      witam mam takie pytanko musze wymjenic opony w MTZ jakie polecacie....jaka firam?? ja mysle o polskich z DĘBIC a wy co polecicie ??
    • Przez wojna456
      Witam serdecznie ostatnio zakupiłem ursusa c-355 po wykonaniu kilku prac polowych oberwało mi wentyl w prawym tylnym kole. Kupiłem nową dętke i podczas orki zimowej sytuacja znowu się powtórzyła i  nie wiem co może być przyczyną.
    • Przez Arek
      Mam zamiar założyć koła bliźniacze do ciągnika 100km.
      Gdzie lepiej zamontować klamry sprzęgów, na otworach w środku tarczy czy lepiej na śrubach łączących tarcze z obręczą?

• Przez pawlus224
      Opony w 330 zaczynają pękać chce je wymienic i nie wiem jakie najlepiej zastosować ,w cienkie paski,grube,od żuka czy w jodełkę? przy których ciagnik lepiej się prowadzi ? Dodam że ciapek malo jeżdzi po szosie . Mam nadzieje ,że ten temat pomoże także innym przy wyborze zakupu nowych opon.