Skocz do zawartości
FNMK

Kanał Rolniczy ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Kanał
FNMK    0

Kanał Rolniczy ? Czy powinien istnieć ? Czy my rolnicy nie możemy mieć własnego kanału rolniczego podawało by się tam ciekawostki rolnicze , premiery , opisy , testy maszyn ,filmy.Najlepiej żeby to było za darmo taki kanał jak np. tvp info przecież są kanały tematyczne : Tvn turbo ,Polsat futbol , Hyper (kanał o grach) , Kuchnia TV , Dużo muzycznych , Religia Tv ,Tv trwam , Tvn gra , TVN CNBC Biznes , TVP Historia , TVP Kultura .A nie ma ani jednego Rolniczego.

Lopez    0

dokladnie juz kiedys sie nad tym zastanawialem moim zdaniem mialby duzo widzow a rolnicy mogliby dokonac porownania sprzetu przed zakupem uslyszec o nim opinie od innych uzytkownikow itp

Wiadomość z agroFakt.pl

pooch    58

bylo albo jest , nie wiem bo dawno nie ogladalem pasmo agrobiznes albo coś takiego w TVP

jakies swoje powodzenie ma/miało ...

ale czy cały kanał rolniczy by przeszedł ?

mozliwe, że tak :)

może pomyślimy nad czymś wspólnie - porobimy na początku jakiś kanał na youtube - pobawimy się w reporterow zamieszczając filmiki - a może kiedyś uda sie cos z tego wiekszego zrobic ? :) co Wy na to ? :)

pooch    58

cierpliwośc moja nieduża podsuneła mi pewien pomysł :)

zamówilem domenę www.agrotv.pl

gdzie można by wspólnie zacząć robić jakieś wlasnie rzeczy, które mogly by stworzyć taki kanał :)

mozna by stworzyc nie galerię zdjeć (bo tu juz jest nie licha) a własnie filmów :)

popracuję nad stroną w wolnych chwilach - być może każdy z Was coś do niej da od siebie :) pokażemy swoj sprzęt, swoja okolicę, swoje gospodarstwa :)

tzn to taka na chwilę obecną zajawka, która mam nadzieje, ze może się przerodzi w nasze agroTV :)

to jeżeli zapału starczy - to jak za Gierka - POMOŻECIE ? :) :) :) :)

pooch    58

to zróbmy na początek nie-profesjonalny :)

na początek nie tyle kanal na żywo - co takie cos o czym napisałem wyzej :)

moze byc dobry ubaw :)

pati    10

No dobra kto ma tyle kasy żeby wyłożyć na nową telewizję i to najlepiej ogólnodostępną?

Kiedyś sama się zastanawiałam... TVP Sport, TVP Kultura, no myślę sobie, może będzie kanał rolniczy (albo przyrodniczy chociaż), a tu TVP HD i TVP Historia. No cóż... my nie, ale może nasze dzieci obejrzą sobie publiczny kanał rolny.

A założenie własnego kanału... może jeszcze niezależnego, to nie u nas, nie w tym "wolnym" kraju, niestety.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się