Polecane posty

XTRO    1565
11 godzin temu, maniekc360 napisał:

W jakiej cenie macie siarczan potasu, a w jakiej chlorek potasu- sól 60%?

sól 2100-2200 a Siarczan potasu był ostatnio dostępny po 3500. Ceny brutto

Pod co siarczan potasu ?

11 godzin temu, maniekc360 napisał:

W jakiej cenie macie siarczan potasu, a w jakiej chlorek potasu- sól 60%?

sól 2100-2200 a Siarczan potasu był ostatnio dostępny po 3500. Ceny brutto

Pod co siarczan potasu ?

• Like 1

maniekc360    123

Pod fasolę. Bardziej na testy, bo ładuje tej soli potasowej z chlorem w sumie pod wszystko, a siarki też muszę podać i jestem ciekawy czy by plon nie wyszedł większy.

v11    1010
3 godziny temu, kuba24051 napisał:

przypominam wszystkim ze to dyskusja o cenach nawozow, zaglądam tu z nadzieją na jakiej nowe informacje a tu ciągle jakieś przepychanki

nigdzie nie ma pół darmo a kupując nawet auto z drugiego końca Polski zjedzą cię koszty transportu -trochę kupuje i doradzę tak małe zakupy to niestety wyższa cena i z tym trzeba się pogodzić a jeżeli kupujesz w promieniu 20 km od lat -świata nie zawojujesz dalej tak będziesz kupował kupienie auta z kimś to już jakiś pomysł ale rozładunek w dwóch miejscach to zwykle dopłata  .A to co nie pasuje nie czytaj -co ci dadzą rzędy cyferek jak i tak nie skorzystasz  pyknij na olx i dzwoń to zorientujesz się

4 godziny temu, miwigos napisał:

v11 , u nas nikt nie podpisuje tak dobrych cen , nawet gorzelnia , jedna z najbardziej nowocześniejszych w Europie , co potrzebuje  700 ton kuku na dobe

i dlatego w takim procederze nie biorę udziału a gorzelnie bazują na mokrej z rękawów  więc o czym rozmowa ?

4 godziny temu, krzychu121 napisał:

Przecież to bajki. Też mogę zaraz w exelu zrobić tabelkę i napisać że sprzedałem w tym roku mokra kukurydzę po 1300. Choć rzeczywiście nawet nie sieje kukurydzy na ziarno. W necie można napisać wszystko. Jak nie jest podparte żadnym dowodem to wkłada się takie rzeczy między bajki 

było kiedyś pytanie dałem odpowiedz mnie nie boli że ktoś dobrze zarabia wręcz jak mi pasuje staram się naśladować zamiast wieszać psy i oskarżać o bajki - Nawet koledzy starają się wyciągnąć od kierowców gdzie jedzie (a już mi nie raz spierdolili układy bo z gównem się wpychali ) nie siejesz więc co cię to drażni -mnie totalnie wali cena świń mleka czy soi nie wspominając już o tym co na tym zarabiają czy dokładają -dobra rada więcej zainteresowania swoimi działaniami a mniej zawiści wobec innych będzie ci lżej 

kuba24051    474

po to jest temat ceny nawozow 2023 żeby czytać o cenach nawozow a nie o innych pierdolach od tego są inne wątki

• Thanks 1

v11    1010

A jest aplikacja hektar farmer  gdzie możesz wystawić jaki nawóz i ile chcesz kupić i dostawcy się biją aby ci sprzedać ot filozofia 

v11    1010

oczywiście że można się interesować kto czym chce ale nie chcąc kupić czepiać się innych -dziwne 

kuba24051    474

a kto się czepia? wchodząc na dyskusje zatytuowana ceny nawozow spodziewam się dyskusji o cenach nawozow

mirro    6522
56 minut temu, maniekc360 napisał:

Pod fasolę. Bardziej na testy, bo ładuje tej soli potasowej z chlorem w sumie pod wszystko, a siarki też muszę podać i jestem ciekawy czy by plon nie wyszedł większy.

Daj na wiosnę 200 kilo siarczanu magnezu, lepiej zrobisz.

• Like 1

STIG13    931
1 godzinę temu, maniekc360 napisał:

Kiedyś widziałem gdzieś doświadczenie gdzie dawano siarczan potasu albo sól potasową i mgs. Plon pszenicy był większy przy formie siarczanowej. Jeśli fasola i to tereny LHR to spróbuj, może dobrze wyjść.

Edytowano przez STIG13
  • Like 1
  • Thanks 1

miwigos    3595
3 godziny temu, v11 napisał:

i dlatego w takim procederze nie biorę udziału a gorzelnie bazują na mokrej z rękawów  więc o czym rozmowa ?

Mylisz się sucha też kupują,To napisz co ta frma robi z ta kuku co sprzedałeś po tysiaku, chyba popcorn, bo inaczej doklada do interesu

boogie7    522
10 godzin temu, kuba24051 napisał:

przypominam wszystkim ze to dyskusja o cenach nawozow, zaglądam tu z nadzieją na jakiej nowe informacje a tu ciągle jakieś przepychanki

Jak w TVP 

v11    1010
2 godziny temu, miwigos napisał:

Mylisz się sucha też kupują,To napisz co ta frma robi z ta kuku co sprzedałeś po tysiaku, chyba popcorn, bo inaczej doklada do interesu

odpowiem na ceny kukurydzy tyle że nie wiem czemu dalej 2022

kulczer    110

U mnie na wsi TSA na składzie

saletra w/p 2100  bb 2070

saletrzak 1750 w/p

mocznik 2500 wp

saletrosan 2000 w/p

polifoska 6 3300 w/p

polifoska 8 3390 w/p

sol potasowa 2300 bb

NPK 5-20-30 3000 w/p

NPK 8  20 30 3100 bb

Ceny brutto

• Like 2
  • Thanks 1

Fugeo    288

Drogi saletrosan. Ja ostatnio brałem po 1720 brutto.

Korn kali w cenie 1760 brutto to chyba zbyt wysoka cena?

Kasza04    15
Pulan Saletra amonowa 34N 1990 zł

Pulrea Mocznik 46

2360 zł

Pulsar 20N+24S   1500 zł
RSM 32N

RSM 28N

1 750 zł

1 580 zł

RSMS 26+3    1560 zł
Zaksan Saletra amonowa 32N   1990 zł
Salmag 27N    1660 zł
Saletrosan 26N+13S

Siarczan Amonu Makro 21N+24S

1740zł

1500 zł

Polidap NP(S) 18-46(5)    3450zł
Polifoska 6 NPK(S) 6-20-30(7)   3 250 zł
Polifoska 8 NPK(S) 8-24-24(9)   3 250 zł

HOLIST Agro KMg   55-5

3500 zł

Super Fosdar 40P    3 340 zł
Amofoska NPK(Ca,S) 4-16-18(4-10)    2 680 zł

FOSFARM NPK 4-10-15 (6Ca, 12S, 0,02Cu, 0,02Zn )    2140 zł

HOLIST agro  PK  15-30 (10CaO , 10SO3)   3300 zł
Sól potasowa   60K   2 400 zł
Siarczan magnezu granulowany MgS 21-30 posypowy   1 500 zł
Siarczan potasu 50K       a 25 kg    82 zl/szt

Wapno granul. Nordkalk 50% CaO

580 zł
Edytowano przez Kasza04
  • Thanks 1

XTRO    1565

Siarczan potasu w dobrej cenie. Jaka produkcja ? Polidap wziąłem 3290 brutto. 

A Polski rsm mi wyliczyli po 1730 brutto przy całym aucie 

Marco98    8

Kupione 2/3 azotu.

Mocznik 2100zl import

Saletra 1920zl

Salmag 1610zl

Kupione w agroloku, sam się zdziwiłem że taka cena.

livebird    60

I jak panowie bedzie drożej po nowym roku czy nie bedzie, niby maja byc podwyżki cen gazu, itd a minimalna krajowa ma do gory isc to jak nyslcie skocza ceny? 

livebird    60
2 minuty temu, miwigos napisał:

Nawet wróżbita nie wie co będzie

Dlatego pytam was😅🤣

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost

Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 

• Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.

Jest to kontynuacja tematu: 

• Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku

kontynuacja zeszłorocznego tematu:

• Przez Kevinekk
      Break free from traditional dating norms and embrace the best in casual connections.
      Verified Ladies
      Supreme casual Dating
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj