Polifoska 6

Polifoska 6
2 973,16 zł

Pulan

Pulan
1 772,66 zł

Saletrzak 27 standard

Saletrzak 27 standard
1 516,22 zł

ZAKsan

ZAKsan
1 886,58 zł

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Agrest    25611
25 minut temu, Maniaks napisał:

Ktoś się orientuje czym różni się Polifoska 6 (6-20-30 i 7 SO3) od Polifoski 7 (7-18-28 i 12 SO3)? Ta pierwsze to ponad 3000 zł, a za drugą  2200 z groszami. Ta druga na workach tylko ma napis Polifoska i to zielone tło na dole. Doczepiona folia ze zwykłą kartką A4 ze składem właśnie 7-18-28. Nawóz kupiony z Polic.

To wygląda na towar podrobiony made in garage.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krychu    153
Mariusz2903 napisał:

46 minut temu, krilan06 napisał:

Był czas przywyknąć - tak jak piszesz nic nie dostaniesz

Podobnie z dopłatami do zbóż ktoś tanio sprzedał w grudniu , nic nie dostanie , teraz jak wcześniej o dzień pszenicę to 2200 zł a dzień po już 3025 zł . Tak czy inaczej za NPK płaciłem 2000 zł drożej niż cena referencyjna .

Przed 1 grudnia do zboża nic nie dostanie , od 1 kwietnia do nawozu nic nie dostanie .

Myślisz że ktoś dostanie te 3025 zł do ha? Według wyliczeń nie ma na to pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8691    26
1 godzinę temu, krychu napisał:

Myślisz że ktoś dostanie te 3025 zł do ha? Według wyliczeń nie ma na to pieniędzy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdamKutno    165
6 godzin temu, Maniaks napisał:

Ktoś się orientuje czym różni się Polifoska 6 (6-20-30 i 7 SO3) od Polifoski 7 (7-18-28 i 12 SO3)? Ta pierwsze to ponad 3000 zł, a za drugą  2200 z groszami. Ta druga na workach tylko ma napis Polifoska i to zielone tło na dole. Doczepiona folia ze zwykłą kartką A4 ze składem właśnie 7-18-28. Nawóz kupiony z Polic.

Towar nie jest podrobiony. Miałem 7-kę kilka lat temu, kupiona legalnie u dystrybutora, też miała takie oznaczenie na worku, przypuszczam że to towar wschodni, a u nas przepakowywane lub pakowany bo przypłynął luzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurniczek    214

Skąd możesz wiedzieć że nie podrobiony?. Dziś nikomu się nie wierzy a tą kartką A4  z napisem 7-18-28 to można sobie podetrzeć tyłek. Podejrzewam że pod tym śmieciem na palecie będzie jeszcze nr tel. do polic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacor73    1141
2 godziny temu, AdamKutno napisał:

Towar nie jest podrobiony. Miałem 7-kę kilka lat temu, kupiona legalnie u dystrybutora, też miała takie oznaczenie na worku, przypuszczam że to towar wschodni, a u nas przepakowywane lub pakowany bo przypłynął luzem.

I uważasz, że Police sprzedawałby towar z importu o 50 % taniej od swojego? Ja bym nie był taki naiwny.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdamKutno    165

Była taka partia kilka lat temu, vloger kula poruszał kiedyś ten temat, również kupił tę polifoskę.

Zadzwoń do Polic i będziesz wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacor73    1141

Nie jestem na tyle zainteresowany, żeby dzwonić do Polic. Jedyna informacja o tej 7 była w 2020, że azoty coś wypuściły,ale to nie była oficjalna strona azotów. W necie cisza a to o czymś świadczy. Za diabła nie uwierzę, że azoty wypuszczają swój produkt na opakowaniach bez napisów i informacji,a opatrzone jedynie w jakieś kartki A4

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiewiórr    15
9 godzin temu, Maniaks napisał:

Ktoś się orientuje czym różni się Polifoska 6 (6-20-30 i 7 SO3) od Polifoski 7 (7-18-28 i 12 SO3)? Ta pierwsze to ponad 3000 zł, a za drugą  2200 z groszami. Ta druga na workach tylko ma napis Polifoska i to zielone tło na dole. Doczepiona folia ze zwykłą kartką A4 ze składem właśnie 7-18-28. Nawóz kupiony z Polic.

Można wiedzieć jaka lokalizacja ? I 2200 to cena netto czy brutto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25611
51 minut temu, jacor73 napisał:

Nie jestem na tyle zainteresowany, żeby dzwonić do Polic. Jedyna informacja o tej 7 była w 2020, że azoty coś wypuściły,ale to nie była oficjalna strona azotów. W necie cisza a to o czymś świadczy. Za diabła nie uwierzę, że azoty wypuszczają swój produkt na opakowaniach bez napisów i informacji,a opatrzone jedynie w jakieś kartki A4

W pełni się zgadzam.

I jeszcze worek polifoski. Już pod konsekwencje finansowe dla firmy podchodzi.

Data , nr partii, i zmiany na worku jest?

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdamKutno    165

Panowie, ja to kiedyś brałem, chyba w 2020, dzwoniłem wówczas do Polic i potwierdzili, że to ich towar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniaks    9
55 minut temu, Wiewiórr napisał:

Można wiedzieć jaka lokalizacja ? I 2200 to cena netto czy brutto ?

 

Agro-efekt tym handluje. Województwo dolnośląskie. Cena oczywiście netto.

 

20 minut temu, Agrest napisał:

W pełni się zgadzam.

I jeszcze worek polifoski. Już pod konsekwencje finansowe dla firmy podchodzi.

Data , nr partii, i zmiany na worku jest?

 


No to mnie teraz Panowie trochę zmartwiliście. Wprawdzie towar już u mnie, ale jeszcze nie zapłacone. Zdziwiły mnie te worki i kartki. Nawet chciałem zawieźć nawóz na próbę do OSChR we Wrocławiu, ale dzisiaj świętowali chyba długi weekend, bo dodzwonić się nie mogłem.

 

Jutro pocykam foty i tu wrzucę dla potomnych i w poniedziałek dzwonię do Polic.

 

5 minut temu, AdamKutno napisał:

Panowie, ja to kiedyś brałem, chyba w 2020, dzwoniłem wówczas do Polic i potwierdzili, że to ich towar.

 

No to ciekawe co to za towar, jak normalna 6 jest w cenie ponad 3300 w dystrybucji, a ta po nieco ponad 2200.

Edytowano przez Maniaks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KarolaKarotka    547

zadzwoń do producenta i ci POTWIERDZI lub NIE

możesz sobie też zbadać ten nawóz, jeszcze sypać chyba nie musisz

 

My kiedyś kupiliśmy kizeryt w BB pakowany po 600 kg, worek biały bez logo, w środku kartka A4 w folii i jakaś plomba na zasadzie trytytki, miał być oryginalny K+S więc się wkurzyłam na sprzedawcę, telefon, przyciśnięty twierdził że to oryginał a jak nie pasuje to może zabrać, lokalny sprzedawca, zadzwoniłam do siedziby głównej K+S w Polsce i mi potwierdzili że to ich, wtedy mi to wystarczyło

z kolei mocznik z importu jak przychodził to był badany

Edytowano przez KarolaKarotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kibix    284
9 godzin temu, KarolaKarotka napisał:

zadzwoń do producenta i ci POTWIERDZI lub NIE

możesz sobie też zbadać ten nawóz, jeszcze sypać chyba nie musisz

 

My kiedyś kupiliśmy kizeryt w BB pakowany po 600 kg, worek biały bez logo, w środku kartka A4 w folii i jakaś plomba na zasadzie trytytki, miał być oryginalny K+S więc się wkurzyłam na sprzedawcę, telefon, przyciśnięty twierdził że to oryginał a jak nie pasuje to może zabrać, lokalny sprzedawca, zadzwoniłam do siedziby głównej K+S w Polsce i mi potwierdzili że to ich, wtedy mi to wystarczyło

z kolei mocznik z importu jak przychodził to był badany

Kizeryt masz albo pakowany w Niemczech albo przyjeżdża wagonami i workuja w Polsce. Konkretnie Zduny. Bardziej bym się obawiał że w tych bigbagach będzie brakować kg niż to że coś innego tam siedzi. 

Ktos się pytał w poprzednich postach jak jest traktowane kornkali do dopłat nawozowych. Otóż zaliczaja to do npk+s. Tak mi w poprzednim naborze zaliczyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ozotek    71

Polifoska 7 (NPK 7-18-28) to normalny i legalny towar z Polic, teraz była na to jakaś promocja 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez Boles
      Witam,
      Temat odnośnie projektu dopłat do zbóż, który być uruchomiony.
      Dopłata ma być do pszenicy, żyta, jęczmienia, pszenżyta lub mieszanek zbożowych,
      czy owies też będzie się kwalifikował ?
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj