Polifoska 6

Polifoska 6
2 973,16 zł

Pulan

Pulan
1 772,66 zł

Saletrzak 27 standard

Saletrzak 27 standard
1 516,22 zł

ZAKsan

ZAKsan
1 886,58 zł

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
macko979    67
LukasLake napisał:

ten link jest z listopada 2021


kusza napisał:

Dnia 6.06.2023 o 12:22, Mateusz1q napisał:

Obajtek przejmuje Zakłady Azotowe Puławy

Orlen należący do spółki skarbu państwa w 49,5%, a zakłady azotowe Puławy w 95%, czy coś Polskiego nam jeszcze zostało??? 🤔 

tylko takim orlenem co ma azoty, pgnig, energetykę łatwiej jest sterować dla wall Street

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alandil    270

Ciekawe. Najlepsze jest to, że mam fakturę na 4 kwiecień, na saletrę po 3200 i mi już się nie należy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mr_WW    35

Według mnie jeżeli orlen przejmie GA to przed wyborami na pewno jeszcze znacząco obniża ceny nawozów, szczególnie NPK. Nawet jeżeli będzie musiało się to stać kosztem zysków ze sprzedaży to i tak obniża. Dlaczego? Po pierwsze i najważniejsze obajtki i inne oligarchy wiedzą że jak pis przegra to ciepłe posadki już mogą nie być takie ciepłe, więc będą narzędziem pisu do walki o wyborców i będzie to dotyczyło nie tylko nawozów. Po drugie mleko już się rozlało, wszyscy wiedzą o problemach finansowych GA i o negocjacjach z Orlenem, gdzie tak na prawdę temat jest pewnie ugadany. Dodatkowo zakłady wróciły do większej produkcji co przy niskich cenach gazu, może być zapowiedzią obniżek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peron    369

Te średnie ceny są zaniżone o około 1000, bo by mało kto dostał. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    3897
7 godzin temu, Mr_WW napisał:

Według mnie jeżeli orlen przejmie GA to przed wyborami na pewno jeszcze znacząco obniża ceny nawozów, szczególnie NPK. Nawet jeżeli będzie musiało się to stać kosztem zysków ze sprzedaży to i tak obniża. Dlaczego? Po pierwsze i najważniejsze obajtki i inne oligarchy wiedzą że jak pis przegra to ciepłe posadki już mogą nie być takie ciepłe, więc będą narzędziem pisu do walki o wyborców i będzie to dotyczyło nie tylko nawozów. Po drugie mleko już się rozlało, wszyscy wiedzą o problemach finansowych GA i o negocjacjach z Orlenem, gdzie tak na prawdę temat jest pewnie ugadany. Dodatkowo zakłady wróciły do większej produkcji co przy niskich cenach gazu, może być zapowiedzią obniżek. 

Ceny mogą obniżyć tylko towaru nie będzie. Było tak w tamtym roku. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszek3939    953
10 minut temu, Lukas210 napisał:

A kizeryt do czego zakwalifikować wg tej listy?

Do kizerytu będzie dopłata , do wapna nie będzie  i do wapna z magnezem  nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz1q    1826

Korn kali pod sole potasowe podchodzi? To niesprawiedliwe bo sr dnia cenę rewerencyjną ponosi sól potasowa która jest droższa. Wakacje na Malediwach jestem do tyłu przez to 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1682
11 godzin temu, miwigos napisał:

Dziwne myślenie tak jak opozycja byle rozpieprzyć to co jest

Normalne, oni mieli rolnika w d*pie w zeszłym sezonie. Czas na rewanż.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7214

Phi. To nie ma co składać, mam chyba 4t azotu kupione w tym okresie, a wszystko i tak taniej niż te ceny z tabelki. No saletrzak nieco drożej, ale 2t...


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumcio40    296
10 godzin temu, melon10641 napisał:

Link jest ok. Do mocznika nie dostanę dopłaty bo za tanio kupiłem 😛

 

Ja też i to o kwotę 3,60zł za tonę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michal014d    142

A co z tymi glosnymi obiecanymi doplatami do sprzedanego zboża? Zatkali usta rolnikom strajkującym a teraz cichosza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7214

Na jesieni były drogie i to im ma być pomoc, temu ceny z dvpy 


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnum123    288
8 minut temu, przemek28_28 napisał:

A gdzie w tym czasie były takie ceny na nawozy????? Bo raczej x1.5 niektóre x2

Dokladnie miedzy 4 a 5 tys. Ale to oznacza ze skoro byly po 2  wg urzedu a kupione po 4.5 . To zwrot ewidentnie sie nalezy

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8976
20 godzin temu, krzychu121 napisał:

Już zaczely się cuda. Baryłka w dół, dolar w dół a u don orleone w hurcie w górę. Cała Polska zostaje sponsorem przejęcia ga. 

Może to i dobrze🤔

Był byś szczęśliwy jakby teraz jaki Niemec albo Ukrainiec kupił GA? 

Dla mnie to powinni wziąć się za zarząd który jeszcze niedawno chwalili się ogromnymi zyskami a teraz kasy nie ma? To gdzie ona poszła do kur...y nędzy. 

1 godzinę temu, pedro2 napisał:

Phi. To nie ma co składać, mam chyba 4t azotu kupione w tym okresie, a wszystko i tak taniej niż te ceny z tabelki. No saletrzak nieco drożej, ale 2t...

To gdzie Ty tak tanio wyrywał nawozy w tym okresie🤔?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajonasz    1378
38 minut temu, przemek28_28 napisał:

A gdzie w tym czasie były takie ceny na nawozy????? Bo raczej x1.5 niektóre x2

No to chyba o to w tym chodzi żeby średnia cena była niższa niż ta za którą kupiłeś, co to za pytanie w ogóle 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj