Polifoska 6

Polifoska 6
2 973,16 zł

Pulan

Pulan
1 772,66 zł

Saletrzak 27 standard

Saletrzak 27 standard
1 516,22 zł

ZAKsan

ZAKsan
1 886,58 zł

Polecane posty

Gość   
Gość
1 godzinę temu, v11 napisał:

A rozróżniasz pracę +  wiedzę i stosowne wynagrodzenie  od debilizmu , lenistwa i wielkich oczekiwań ? Akurat mam ludzi którzy biorą urlop aby u mnie pracować tacy są poddani człowieku mają u mnie jak na wczasach nawet jak siedzimy i pier**limy o d*pie maryni mają płacone i to nie jakaś średnia krajowa -więc nie rzucaj czegoś o czym nie masz pojęcia 

A czym pan się zajmujesz 🤔 , bo szukam pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v11    1000

Każdego bym zatrudnił z wyjątkiem bambra już odpowiadam dlaczego -bo się we łbach im  popierdoliło wpierw z dobrobytu a teraz wali w dekiel bo jest chwilowe załamanie  

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2064

co to za propaganda o upadku azotów? większość zakładów nawozowych w europie wstrzymywała produkcję basf, yara

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AS2    199

E tam, po prostu ludzie znowu rajcują się tytułem artykułu, nie zauważając w antypisowskim szale, że połowa treści tego artykułu to bzdury. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3047
9 godzin temu, v11 napisał:

Jeszcze nie było do tyłu a zdziwienie takiego dochodu jak za miniony sezon jeszcze nie miałem (bo właśnie skończyłem mogło być lepiej ale jak nie ściemniają i dorzucą jeszcze dopłatę to rekord życia i nie przychodu a dochodu

raz na ile lat trafi sie taki sezon ?? 

mnie pierwszy i mam nadzieje nie ostatni, chco u mnie ten problem ze gdy cena idzie w gore z powodu powodzi to nie mam co sprzedac..

7 godzin temu, nie napisał:

co to za propaganda o upadku azotów? większość zakładów nawozowych w europie wstrzymywała produkcję basf, yara

w szpitalu  tylko w nocy masz dostep do internetu ?? lekarze spia ,pielegniarki drzemia a psychole pracuja 😂


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3522
9 godzin temu, v11 napisał:

Jeszcze nie było do tyłu a zdziwienie takiego dochodu jak za miniony sezon jeszcze nie miałem (bo właśnie skończyłem mogło być lepiej ale jak nie ściemniają i dorzucą jeszcze dopłatę to rekord życia i nie przychodu a dochodu

To w zeszłym sezonie2021/2022 byłeś na marsie że rekordu nie miałeś, skoro liczysz na dopłate to nie sprzedałeś po żniwach , więc nie może byc rekord , nie ściemniaj , po twojej ostatniej wypowiedzi widać jak masz zprany mózg

Edytowano przez miwigos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3522

A jaki masz problem brakuje nawozu na rynku, mają produkować i sprzedawać ze stratą  na zachód czy wschód

Edytowano przez miwigos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

100% z obecnego poziomu. A jaką mocą dzisiaj produkują? 10, 30 czy 50%. Jak 10% I zwiększą o 100% to będzie całe 20%. Ale tytuł artykułu chwytliwy. 

  • Like 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigon    1488

Ponoć 10% mocy produkcyjnej z tym że nigdy nie bylo pełnych moc przerobowych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAN88    1761
12 godzin temu, v11 napisał:

bo się we łbach im  popierdoliło wpierw z dobrobytu a teraz wali w dekiel bo jest chwilowe załamanie  

Trafione w punkt. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v11    1000
4 godziny temu, miwigos napisał:

To w zeszłym sezonie2021/2022 byłeś na marsie że rekordu nie miałeś, skoro liczysz na dopłate to nie sprzedałeś po żniwach , więc nie może byc rekord , nie ściemniaj , po twojej ostatniej wypowiedzi widać jak masz zprany mózg

Mózg zostaw w spokoju - jak mogłem sprzedać QQ w żniwa ? a dopłata nalezy się nawet do sprzedanej po 1300 1400 A że kontrakt na kwiecień i maj tylko się cieszyć -samej dopłaty starczy na ciągnik -aaaaamen

5 godzin temu, jacus napisał:

raz na ile lat trafi sie taki sezon ?? 

Takiego jeszcze nie było nawozy i srodki miałem fuksa albo intuicję a po 1,3 1,4  nigdy QQ nie sprzedawałem plony też wyższe od średniej i nad czym tu debatować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

Tu jak komuś się powodzi to jest pisior , za dużo TVPis oglada itp itd.

Tak jak mówisz ludzie się rozpuścili i by przy dzisiejszej mechanizacji z 20 ha chcieli żyć. Do tego na poziomie i jeszcze inwestować. A juz najlepsi są tacy co wiecznie o socjalu nawracają, ale sami jako rolnicy podatków  prawie nie  płacą i co chwilę jakieś dopłaty i ulgi biorą.  

Ale to im sie należy 😁😁 Tak samo jak szydło kiedyś tłumaczyła podwyżki w rządzie 😁😁

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajonasz    1379
15 minut temu, PawelWlkp napisał:

Tu jak komuś się powodzi to jest pisior , za dużo TVPis oglada itp itd.

Tak jak mówisz ludzie się rozpuścili i by przy dzisiejszej mechanizacji z 20 ha chcieli żyć. Do tego na poziomie i jeszcze inwestować. A juz najlepsi są tacy co wiecznie o socjalu nawracają, ale sami jako rolnicy podatków  prawie nie  płacą i co chwilę jakieś dopłaty i ulgi biorą.  

Ale to im sie należy 😁😁 Tak samo jak szydło kiedyś tłumaczyła podwyżki w rządzie 😁😁

Piękny obraz pisowskiego, zawistnego przygłupa, no jak to ktoś mógłby godnie żyć, uj***ć go żeby czasem nie miał lepiej odemnie. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alandil    270

A co w tym dziwnego, że ktoś kto ma 20 ha ojcowizny i powiedzmy 25 lat, chce się rozwijać? Od czegoś trzeba zacząć. Ktoś, komu się chce i wie co robi, zaczynając na 20 ha z zapleczem z PRL czesto dalej zajdzie, od kogoś kto ma wielokrotność tego co ten pierwszy. Zwłaszcza gdy drugiemu nie koniecznie się chce . 

Na gospodarstwo zawsze trzeba patrzeć jak na przedsiębiorstwo. Wielkie firmy, które odniosły ogromne sukcesy, też kiedyś zaczynały od małego przedsięwzięcia i budowały to pokoleniami. Pomyłka jest, gdy ktoś myśli, że za swojego życia z tych 20 ha zrobi kilka tyś ha, bez zostawienia za sobą nie wiadomo jakich długów. Natomiast śmiało może zostawić wielokrotność tego co dostał na początku... A już następne pokolenie dojedzie do tych tyś ha... Albo straci wszystko, na rzecz kolejnego ambitnego młodziaka, bo mu się będzie chciało...

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2424
1 godzinę temu, PawelWlkp napisał:

Tu jak komuś się powodzi to jest pisior , za dużo TVPis oglada itp itd.

Tak jak mówisz ludzie się rozpuścili i by przy dzisiejszej mechanizacji z 20 ha chcieli żyć. Do tego na poziomie i jeszcze inwestować. A juz najlepsi są tacy co wiecznie o socjalu nawracają, ale sami jako rolnicy podatków  prawie nie  płacą i co chwilę jakieś dopłaty i ulgi biorą.  

Ale to im sie należy 😁😁 Tak samo jak szydło kiedyś tłumaczyła podwyżki w rządzie 😁😁

A to z 20ha nie idzie wyżyć? I od kiedy sama liczba hektarów może o tym świadczyć? Jest cała masa czynników która wpływa na to czy nam się opłaca czy też nie, tak więc rzucanie jakimiś liczbami jest zupełnie bez sensu

Kolega sprzedawał ciągnik, wystawił za 52 tyś, przyjechali klienci - ojciec z synem i zaraz pierwszy tekst że oni mają 140ha. A drugi tekst od razu że dają 40 tyś i mogą brać. A kolega na to: to Wam ku_wa coś słabo idzie na tych 140ha że tak cenę od razu zbijacie! 😂

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ozotek    71
1 godzinę temu, farmerss34 napisał:

gaz na giełdach 24€ , a nasi dalej będą drążyć ,że drogo kupują

Znając życie kupili na górce na 2 lub 3 lata 

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Mateusz1q napisał:

Taki kilent to skarb oni go kupili po 1300

niestety ani kukurydzy ani burakom nie dałem rady przegadać że poczekam aż będzie po 1300, jak znajdziesz ofertę na 1400 aktualnie to podeślij.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Boles
      Witam,
      Temat odnośnie projektu dopłat do zbóż, który być uruchomiony.
      Dopłata ma być do pszenicy, żyta, jęczmienia, pszenżyta lub mieszanek zbożowych,
      czy owies też będzie się kwalifikował ?
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj