Polifoska 6

Polifoska 6
2 973,16 zł

Pulan

Pulan
1 772,66 zł

Saletrzak 27 standard

Saletrzak 27 standard
1 516,22 zł

ZAKsan

ZAKsan
1 886,58 zł

Polecane posty

Gość   
Gość
3 minuty temu, miwigos napisał:

Nie pitol głupot , jak byś wiedział że stanieje to byś znalazł czas, skoro jesteś taki zapracowany to żal mi Ciebie, nic z tego życia nie masz

Jestem , mam bydło przy którym ręcznie robie do tego jesienią i początek zimy dwa dachy robiłem , także nie każdy może sobie poleżeć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JanKrzysztof    1972
1 minutę temu, tracker napisał:

Jak to co, nie wiesz ... za mało lemingowej propagandy łykasz i skutki som ...

Tak tępej propagandy jak na tvp nie ma nigdzie. W niedzielę materiał o powracających emigrantach zarobkowych ze względu na dobrobyt panujący w Polin to mistrzostwo i dowód na absolutny brak mózgu wierzących w to ludzi. Poziom zombie i wyznawców tvn.

  • Like 7
  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuńczyk    46
Napisano (edytowany)

Ja mam inny sposób myślenia, poprostu mamy wolny rynek każdy sprzedaje i kupuje po tyle ile jemu pasuje, jak towar za drugi po co kupować jak nie ekonomiczne a później płaszcz jeden z drugim że cię wydymali , a recepta jest prosta nie nadstawiać d*py. Zajadę z innej beczki jak jeżdżę do mechanika i podniesienie cenę podwójnie do kogo mam mieć pretensje . Jak było drogo to źle jak staniało jeszcze gorzej, ludzie opanujcie się z tym płaczem 

Edytowano przez Tuńczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz1q    1826
3 minuty temu, Tuńczyk napisał:

Ja mam inny sposób myślenia, poprostu mamy wolny rynek każdy sprzedaje i kupuje po tyle ile jemu pasuje, jak towar za drugi po co kupować jak nie ekonomiczne a później płaszcz jeden z drugim że cię wydymali , a recepta jest prosta nie nadstawiać d*py. Zajadę z innej beczki jak jeżdżę do mechanika i podniesienie cenę podwójnie do kogo mam mieć pretensje 

Jaki k**wa wolny rynek jak ceny sa sztucznie zawyżane przez monopoliste?

  • Like 4
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EppS    91
11 minut temu, krzychu121 napisał:

Może rozrysować ci trzeba skoro nadal nie wiesz co zrobiła GA? Co drugi post jest na temat sztucznego zawyżania cen i żerowania na rolnikach a ten nadal się pyta co konkretnie zrobiła GA . Masakra. Aż szkoda czasu na uświadamianie skoro najprostszych informacji nie potrafisz przyswoić 

 

Tak rozrysuj, w którym momencie cena nawozu była mocno oderwana od ceny gazu ? Nakręcacie się pewnie kryją się za tym jakieś złe decyzje GA nie zrobiła takiego numeru jak Orlen przez wielu tutaj przebijają się jakieś polityczne emocje i rzucanie ogólnych oskarżeń. Hasło że "oszukujo" "złodzieje" nie jest argumentem.

  • Thanks 1
  • Haha 2
  • Confused 1

NAPIS ćWICZEBNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2259
Napisano (edytowany)
12 godzin temu, pawel885 napisał:

Nie za tanie 

Po prostu pewne 

Nie wiem co jest w moczniku z Honolulu 

Nie chcę eksperymentować 

 

Nie jeden badal to ponad 46N, a nasze myślisz pewne? 

Koszt badania około 150zl. Różnica w aucie o której mówiłeś to prawie 2.5 tyś. 

Edytowano przez Tomek90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tracker    650

Wybory się zbliżają i teraz całe zło to kaczor, obajtek, banaś i glapiński. Kaczor sprowadza węgiel  rosyjski, po zablokowaniu węgla rosyjskiego, węgla będzie brakować,  węgiel sprowadzili, wegiel przy rozładunku się kurzy i ludzie mie mogą żyć, a samorządy nie chcom wengla, do zimy wengiel nie dojedzie, a pozatym  nie pali się na łopacie w TwNie bo dziadoski sprowadzili. I tak podobnie w każdej sprawie ... a nawozy każdy tutaj ekspert od rynków, giełd, cen pszenic i oleju napędowego :D

  • Thanks 1
  • Haha 1

Bóg Honor Ojczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PanPawel    306
2 godziny temu, Aktywnyrolnik7245 napisał:

Zboża od żniw były w nie takiej złej cenie , tylko ludziom było mało i mało , sam zostałem z pszenicą i pszenzytem ale to z braku czasu żeby wywieść jesienią

 

Co to za pierdololo że ludziom było mało. Sam na siebie znalazłeś wytłumaczenie dlaczego nie sprzedałeś.  A nie myślałeś o tym że inni też mieli jakieś powody ku temu. A nie tylko gadka że komuś mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8978
1 godzinę temu, EppS napisał:

Tak rozrysuj, w którym momencie cena nawozu była mocno oderwana od ceny gazu ? Nakręcacie się pewnie kryją się za tym jakieś złe decyzje GA nie zrobiła takiego numeru jak Orlen przez wielu tutaj przebijają się jakieś polityczne emocje i rzucanie ogólnych oskarżeń. Hasło że "oszukujo" "złodzieje" nie jest argumentem.

W takim razie skoro gaz miał taki wpływ na ceny to wytlumacz skąd wzięły się te rekordowe zyski GA w ostatnim roku? dodam że odnotowali mniejszą sprzedaż niż w roku poprzednim przed wzrostem cen gazu, dokładne dane znajdziesz w necie.

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peter40    11

po co się kłócicie każdy ma swoją rację, w tej chwili nie jest naj ważniejsza cena  tylko zasypane skupy.

ziarna w Polsce jest w opór ludzie też dużo maja import trwa. na ukrainie żniwa są wcześniej i wtedy będą płakać Ci co nie mają gdzie trzymać także wiec radze wszystkim wspierać się a nie jeden na drugiego mówić i obrażać bo siedzimy na tym samym stołku

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19709
2 godziny temu, jacek1296 napisał:

A jak te sk***ysyny osłabiają NASZE rolnictwo to jest dobrze? ***** *** i GA.

Niszczenie polskiego rolnictwa jest już dawno zaplanowane a to co było teraz to kolejny przycinek do głównego planu.

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FarmerDyzio    1127
keis71 napisał:

Agrolok  RSM-32,2380 netto przy całym aucie

przypominam, że ta firma sprowadza zboże z UA. Warto się zastanowić czy nie ma możliwości kupienia nawozów w innej firmie.

  • Like 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4128

Zniszczenie polskiego rolnictwa było wpisane w przyjęcie Polski do UE i sukcesywnie ten plan jest realizowany.

7 minut temu, soltys48 napisał:

Niszczenie polskiego rolnictwa jest już dawno zaplanowane a to co było teraz to kolejny przycinek do głównego planu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

...a PiS znacząco to przyspiesza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19709

PiS i jego podległość pod pewne grupy stało się katalizatorem tych zmian

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik039    137

Rolnictwo będzie dalej niszczone 🙃 jakoś nie chce mi się wierzyć że PiS nie wygra wyborów wiadomo w jaki sposób... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FarmerDyzio    1127
Desperado napisał:

Zniszczenie polskiego rolnictwa było wpisane w przyjęcie Polski do UE i sukcesywnie ten plan jest realizowany.

7 minut temu, soltys48 napisał:

Niszczenie polskiego rolnictwa jest już dawno zaplanowane a to co było teraz to kolejny przycinek do głównego planu.

 

Nie no słuchaj. Akurat po wejściu do UE to rolnictwo się bardzo szybko zaczęło rozwijać. Praktycznie każde gospodarstwo startowało w naborach na modernizację. Widać jak wieś się zmieniła. Zresztą chyba na wieś zostały wpompowane największe pieniądze


a jest obecnie jakaś partia która ma program dla rolników ? Trochę jesteśmy w czarnej dupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4128
1 minutę temu, FarmerDyzio napisał:

Nie no słuchaj. Akurat po wejściu do UE to rolnictwo się bardzo szybko zaczęło rozwijać.

A co mieli od razu śrubę dokręcać? te wpompowane pieniądze dawno do nich wróciły a rolnictwo pozostało zadłużone jak nigdy dotąd, teraz minimalne drgnięcia i spadki cen płodów i komornicy będą licytować.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Taaaa. Tylko sporo się zwineło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dublin    225

Rolnicy nie som pempkiem świata aby wszystko się miało wobec nich krencić. Jest wiele grup , które som pomijane i dzieje się im krzywda ale nie som na pewno nimi rolnicy.

  • Like 1
  • Haha 1

Zamiast lajka oddaj głos na Pana Jarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mazowsze    27

Może wróćmy do cen nawozów. Po ile u was saletra i saletrzak? 

 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slavik80    119
2 godziny temu, Aktywnyrolnik7245 napisał:

Jestem , mam bydło przy którym ręcznie robie do tego jesienią i początek zimy dwa dachy robiłem , także nie każdy może sobie poleżeć 

Kolego trzeba było lepszą firmę wziąć, ja za namową kolegi Wicherek zbudowałem halę magazynową, a tak lepiej pomyśl to może by zamiast dachu wydxloy lepiej inny budynek dla zwierząt zbudować. Poczytaj sobie o systemie cubik top less  . Mniej pracy ręcznej to i może produktywność wzrośnie i zysk 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj