Polecane posty

Damianek20    2024
1 godzinę temu, bezbarwny napisał:

Takich Daunmianków jak Ty, powinni przymusowo wcielać do armii i wysyłać na front, cobyście mogli na własnej skórze śmieszność tej wojny odczuć.

Powiesz mi z jakiego rejonu jesteś ? 

Bo ja lubelskie i ostatnio trochę mam przyjemność pojeździć po kraju i widzę co się dzieje na drodze. Ludziom pióra mózgi że tam trwa taka wojna cała Ukraina walczy itp. to czemu na kilka zadanych pytań raptem wszyscy milkną ? 

1. Skoro kraj jest w takiej wojnie jak podają to pytam się skąd biorą się ukraincy młode zdrowe chłopy które sobie jeżdżą w tą i z powrotem np. trasa 74 i 17 ? Wojna to mobilizacja i wszyscy na front bo trzeba wygrać chyba nie ? 

2. Arsenu Jaceniuk premier UA wspiera ukraińskich nazistów, kiedyś nawet ktoś wstawił tu artykuł jak w 97 r młodzież ukraińska depcze przy obchodach polską flagę . 

3. Okłamali nas z zasiewami , większość z tu obecnych twierdziła że rusek spali zasiewy my nie powachamy nawet tego zboża a okazuje się że jest go u nas tyle że może być niedługo problem ze sprzedażą nowego. A przecież miało nie być jarych zasiewów to chyba tam np qq czy słonecznik sieją na wiosnę. I tu popatrz filmiki jak sami ujeaincy wstawiali je tam gdzie trwała wojna. 

To że jest wojna to jest i ona jest na rękę odpowiednim ludziom którzy chcą jej. 

Czemu nie mówi się że Azow można ich przyrównać do terrorystów neonazistów a zrobili z nich bohaterow . Nie mówi się o tym że ukraincy wyrzynali ruskich na Krymie w 14 r . 

4. Piorą nam mózgi ta wojna tak samo jak cowidem i szczepionkami. Też wszyscy się kłócili i co wyszło nic. Przyszli Ukraińcy i raptem nie trzeba się już szczepić. 

5. Po co ciągnąć do kraju ogarniętego wojna nowe samochody osobowe i sprzęt rolniczy ? Jak u nas była wojna to widziałeś w książkach żebyśmy tak jeździli i się bawili ? 

Ta wojna na drugie dno. Syn bajdena zarabiał na Ukrainie 50 tys $ za nic bo na niczym się nie zna i to przyznał i tyle samo staremu płacił za wynajem mieszkania a stary dał w zamian kasę publiczna i kazał zwolnić prokuratora który zajmował się ta sprawą . 

6. Popatrz co robią z nasza gospodarka teraz, dla ukraincow wszystko i od nich wszystko a ciebie głębia coraz gorszymi przepisami. Może jak oddasz za parę groszy zboże i resztę swoich produktów to trochę ogarniesz się no chyba że za wszelką cenę chcesz pomagać ukrainie to tacy ludzie powinni być opodatkowani i utrzymywać ich. Bo ja mam własną rodzinę i nie chce być okradany z mojej pracy żeby im dawać. Bo nam nikt nic nie da nigdy zapamiętaj gdyby była wojna. Poszli byśmy na front i tyle, tylko ciekawe z czym skoro tutaj nie potrafimy nawet wywalczyć o swój interes. 

1 godzinę temu, pawelek98 napisał:

w czwartek umowa po 1200 podlaskie

W lubelskim nawet tego nie ma

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
20 minut temu, Damianek20 napisał:

Powiesz mi z jakiego rejonu jesteś ? 

Bo ja lubelskie i ostatnio trochę mam przyjemność pojeździć po kraju i widzę co się dzieje na drodze. Ludziom pióra mózgi że tam trwa taka wojna cała Ukraina walczy itp. to czemu na kilka zadanych pytań raptem wszyscy milkną ? 

1. Skoro kraj jest w takiej wojnie jak podają to pytam się skąd biorą się ukraincy młode zdrowe chłopy które sobie jeżdżą w tą i z powrotem np. trasa 74 i 17 ? Wojna to mobilizacja i wszyscy na front bo trzeba wygrać chyba nie ? 

2. Arsenu Jaceniuk premier UA wspiera ukraińskich nazistów, kiedyś nawet ktoś wstawił tu artykuł jak w 97 r młodzież ukraińska depcze przy obchodach polską flagę . 

3. Okłamali nas z zasiewami , większość z tu obecnych twierdziła że rusek spali zasiewy my nie powachamy nawet tego zboża a okazuje się że jest go u nas tyle że może być niedługo problem ze sprzedażą nowego. A przecież miało nie być jarych zasiewów to chyba tam np qq czy słonecznik sieją na wiosnę. I tu popatrz filmiki jak sami ujeaincy wstawiali je tam gdzie trwała wojna. 

To że jest wojna to jest i ona jest na rękę odpowiednim ludziom którzy chcą jej. 

Czemu nie mówi się że Azow można ich przyrównać do terrorystów neonazistów a zrobili z nich bohaterow . Nie mówi się o tym że ukraincy wyrzynali ruskich na Krymie w 14 r . 

4. Piorą nam mózgi ta wojna tak samo jak cowidem i szczepionkami. Też wszyscy się kłócili i co wyszło nic. Przyszli Ukraińcy i raptem nie trzeba się już szczepić. 

5. Po co ciągnąć do kraju ogarniętego wojna nowe samochody osobowe i sprzęt rolniczy ? Jak u nas była wojna to widziałeś w książkach żebyśmy tak jeździli i się bawili ? 

Ta wojna na drugie dno. Syn bajdena zarabiał na Ukrainie 50 tys $ za nic bo na niczym się nie zna i to przyznał i tyle samo staremu płacił za wynajem mieszkania a stary dał w zamian kasę publiczna i kazał zwolnić prokuratora który zajmował się ta sprawą . 

6. Popatrz co robią z nasza gospodarka teraz, dla ukraincow wszystko i od nich wszystko a ciebie głębia coraz gorszymi przepisami. Może jak oddasz za parę groszy zboże i resztę swoich produktów to trochę ogarniesz się no chyba że za wszelką cenę chcesz pomagać ukrainie to tacy ludzie powinni być opodatkowani i utrzymywać ich. Bo ja mam własną rodzinę i nie chce być okradany z mojej pracy żeby im dawać. Bo nam nikt nic nie da nigdy zapamiętaj gdyby była wojna. Poszli byśmy na front i tyle, tylko ciekawe z czym skoro tutaj nie potrafimy nawet wywalczyć o swój interes. 

W lubelskim nawet tego nie ma

Zgadzam się z tym wszystkim w ponad 100%. Gdyby nas ruscy   napadli napewno ukraina ani żadne inne państwo niepomagało by tak bezinteresownie tak jak Polska Ukrainie. W Wołyniu ukraińcy wyżneli brutalnie tysiące Polaków a teraz o tym cisza. W czasie ll wojny przyłączyli się do Niemiec.               Przed wojną Ukraina miała dużo lepszą armię i więcej sprzętu od Polski. A teraz za darmo oddawać czołgi i sprzęt i kupować znowu kosmiczne ilości.      I jeszcze żeby płacić Ukraińcom wszystkie zasiłki 500+itp to nielogiczne. Już od dawna nie oglądam tych pisowskich wiadomości bo wkur**** się niesamowicie.  😡😠😠😠🤮🤮🤮

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelek98 napisał:

netto

Gdzie jeśli nie tajemnica? Paszowka czy konsumpcja?


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marks50    3471

By to zrozumieć trzeba czytać między wierszami bo ostatnio fiutin powiedział że dostrarczanie broni na ukrainę za darmo jest przyłączeniem się do konfliktu , to teraz spójrzmy w druga strone co powiedział zełeński dwa tygodnie temu dla TVP - Polska jako jedyna pomaga za darmo ukrainie . Tu są klucze do zrozumienia sytuacji że na siłę chcą nas wciągnąć do wojny od początku , a to podpuszczanie by to Polska przekazywała rakiety s300 choć pochodziły z czech i słowacji . By to Polska przekazała samoloty (najlepiej z pilotami)  które by lądowały i serwisowane nadal mialy być w Polsce . Rakiety w Przewodowi to samo -ukraińce strzelili ale ruskie winni i kiedy Polska złozy wniosek o uruchomienie art 5 ? Po prostu szukają sposobu by Polskę wepchać na front i teraz będą zagrywki że to tylko Polska za darmo dawała broń ukrainie więc fiutin może reagować , nawet na bank ukraińce to potwierdzą !?  Niemcy juz będą robić zwrot na pięcie że to nie ich wojna , strajki niemców że dość wojny i dostarczania broni .Tu jest po prostu wcielany plan zaplanowany już dawno .

  • Like 3
  • Thanks 2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turtojs    436
miwigos napisał:

1 godzinę temu, pawelek98 napisał:

agro tom, 500 ha zrobione,  pręty w sprężynach na kamieniach pękają i ich dłuta szybko się zużywają, przeszedłem na węglik spiekany to zobaczymy

u mnie bardzo dużo kamieni ,  tak więc na razie w miarę,  

jeszcze myślę o front tanku z agromaszu do niego, żeby fosfor pod łapę dawać

Jak kamieni dużo to węglik odpadnie

41 minut temu, Mikua napisał:

Chodzi o to że nie potrzeba jest tylu rolników,  zamiast 100 którzy bedą mieć 100 ha, ma być jeden który będzie mieć 100 ha, jest to bardziej opłacalne ekonomiczne, i już od dawna jest taki plan wdrażany z roku na rok i to im sie udaje, taki co ma 30-50 ha jest nie ekonomiczny, ilu ludzi potrzeba aby całą papirologię ogarnąć

Mając 100 ha sam papierologi nie opanujesz, nie przesadzaj 50 ha nie wyżyjesz

to słabo gospodarzysz, ja z 30 ha na 4-5 i trochę 6 klasy spokojnie sobie żyję, plus trochę świnkę cykl otwarty 300 sztuk na rok, latem przerwa w produkcji zwierząt żeby żniwa ogarnąć i na wczasy lecieć. żona na etacie z średnia krajową powiedzmy, od dwóch lat budujemy dom za swoje a i przy okazji w gospodarkę coś zainwestuje, także albo masz przeinwestowane gospodarstwo albo nie umiesz się z kasą obchodzić

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damianek20    2024
14 minut temu, Luki99 napisał:

Zgadzam się z tym wszystkim w ponad 100%. Gdyby nas ruscy   napadli napewno ukraina ani żadne inne państwo niepomagało by tak bezinteresownie tak jak Polska Ukrainie. W Wołyniu ukraińcy wyżneli brutalnie tysiące Polaków a teraz o tym cisza. W czasie ll wojny przyłączyli się do Niemiec.               Przed wojną Ukraina miała dużo lepszą armię i więcej sprzętu od Polski. A teraz za darmo oddawać czołgi i sprzęt i kupować znowu kosmiczne ilości.      I jeszcze żeby płacić Ukraińcom wszystkie zasiłki 500+itp to nielogiczne. Już od dawna nie oglądam tych pisowskich wiadomości bo wkur**** się niesamowicie.  😡😠😠😠🤮🤮🤮

Ale nie przetłumaczysz tego ludziom że to nie nasza wojna. Skoro wróg stoi u bram to nikt mądry nie rozbraja się a kupuje sprzęt który nie został sprawdzony w boju i nie ma doświadczonych operatorów. Oddali czołgi a postawili betonowe zapory na granicy z obwodem k... I Białorusią. Ale mi chodzi o to że my wystarczająco pomogliśmy ludziom którzy nie zasłużyli za to. Nie jesteśmy bogaci jak Niemcy czy francuzi żeby przyjmować 9,5 ml. Ja tutaj z nikim nie chce się kłócić tylko chce żeby inni zauważyli nonsens tego wszystkiego. Bo Ukraina to duże państwo i skoro bezpiecznie jest dla ściąganych samochodów tam to i niech wracają do siebie bo nikt nie będzie ściągał towaru który ktoś mu zniszczy. Ale to nie o tym temat. Temat tyczy się cen pszenicy i chyba każdy przyzna że gdyby nie ta chora pomoc to u nas takich zawirowań by nie było jak są. I te problemy zaczynają dosięgać nie tylko zboża ale i mleka cukru i innych produktów. Bo skoro podnieśli minimalna to i nasza cena powinna zostać a okazuje się że ceny w górę oprócz promocji a nasze się obniża. Długo pojedziesz jak mleko będzie po 1,5 prąd pasza która nie jest tania paliwo części do maszyn weterynarz podatki wszystko poszło dużo w górę. A nawet dopłaty obniżyli mimo wysokiego kursu euro to do krowy mam mniej niż rok wcześniej.

12 minut temu, marks50 napisał:

By to zrozumieć trzeba czytać między wierszami bo ostatnio fiutin powiedział że dostrarczanie broni na ukrainę za darmo jest przyłączeniem się do konfliktu , to teraz spójrzmy w druga strone co powiedział zełeński dwa tygodnie temu dla TVP - Polska jako jedyna pomaga za darmo ukrainie . Tu są klucze do zrozumienia sytuacji że na siłę chcą nas wciągnąć do wojny od początku , a to podpuszczanie by to Polska przekazywała rakiety s300 choć pochodziły z czech i słowacji . By to Polska przekazała samoloty (najlepiej z pilotami)  które by lądowały i serwisowane nadal mialy być w Polsce . Rakiety w Przewodowi to samo -ukraińce strzelili ale ruskie winni i kiedy Polska złozy wniosek o uruchomienie art 5 ? Po prostu szukają sposobu by Polskę wepchać na front i teraz będą zagrywki że to tylko Polska za darmo dawała broń ukrainie więc fiutin może reagować , nawet na bank ukraińce to potwierdzą !?  Niemcy juz będą robić zwrot na pięcie że to nie ich wojna , strajki niemców że dość wojny i dostarczania broni .Tu jest po prostu wcielany plan zaplanowany już dawno .

Ukraina już przegrała i nie wiem czy ona chciała wygrać w ogóle bo ta wojna jest prowadzona bez logiki z obu stron i to już powinno dać innym do myślenia. 

Mam nadzieję że tak się nie stanie ale nie zdziwił bym się gdyby Putin Ukrainie obiecał część ziem polski w zamian za część która zajął tam . Choć patrząc na to co jest to wojny nie trzeba u nas bo trwa wewnątrz nas i mamy już blisko 10 ml i tylko czekać kiedy dostaną prawa do głosowania . Bo już oficjalnie w 22 roku 10 procent biznesu należy do Ukraińców . 

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522
6 minut temu, Damianek20 napisał:

A nawet dopłaty obniżyli mimo wysokiego kursu euro to do krowy mam mniej niż rok wcześniej.

Że dopłaty będą obniżone to było wiadomo już na początku kończącej się siedmiolatki, widziałem tabelkę na stronie agencji gdzie było podane że przez pierwsze trzy lata dopłaty będą rosły po kilka euro rocznie a potem będą spadać ,a najbardziej w ostatnim roku, czyli 2022

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LonelySoul    141

Nie wiedziałem że wśród rolników jest tylu ekspertów od wojny , człowiek całe życie się uczy a i tak głupim umiera..

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leszy    5018
45 minut temu, Luki99 napisał:

Zgadzam się z tym wszystkim w ponad 100%. Gdyby nas ruscy   napadli napewno ukraina ani żadne inne państwo niepomagało by tak bezinteresownie tak jak Polska Ukrainie. W Wołyniu ukraińcy wyżneli brutalnie tysiące Polaków a teraz o tym cisza. W czasie ll wojny przyłączyli się do Niemiec.               Przed wojną Ukraina miała dużo lepszą armię i więcej sprzętu od Polski. A teraz za darmo oddawać czołgi i sprzęt i kupować znowu kosmiczne ilości.      I jeszcze żeby płacić Ukraińcom wszystkie zasiłki 500+itp to nielogiczne. Już od dawna nie oglądam tych pisowskich wiadomości bo wkur**** się niesamowicie.  😡😠😠😠🤮🤮🤮

Widzę, że znasz się nie tylko na nowoczesnym żywieniu bydła, ale też świetnie się orientujesz w sytuacji geopolitycznej w jakiej się znajdujemy ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniekkkk    183

Wy eksperci?

😁😊😂😂😂😂😂😂

Lepszego żartu jeszcze w życiu nie słyszałem 😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek1974    539
1 godzinę temu, pawelek98 napisał:

Tu są eksperci którzy znają życie, a nie teoretycy tvp

 

Brawo PIS 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnemonic222    42

 Cena pszenicy wcale nie jest taka zła a głupotą są te wszystkie dopłaty. Sprzedawaliście po 700 złotych i było dobrze a 2 ostatnie lata cena powyżej 1500 rozpieściła was i jak wraca do normalnej ceny akceptowanej przez konsumenta to płacz. Takie są ceny na światowych giełdach i zboże z Ukrainy ma niewielki na nie wpływ. Kto ma dopłacić bogatym rolnikom do zboża, czy wypić to mleko za ponad 3 zł - może pani na kasie z biedronki co płaci podatki i ZUS i której blokujecie dojazd do pracy? Co ona wam zawiniła? Płacicie śmieszny KRUS nie płacicie dochodowego, dostajecie dopłaty i jeszcze źle? Jak się nie opłaca to na rynku pracy jest dużo wolnych etatów a ziemię chętnie sąsiad kupi albo wydzierżawi i jeszcze dopłaci...Hmm zapomniałem że jak się idzie do pracy to trzeba pracować 8 godzin przez cały rok a nie jak obszarnicy na 50ha 2 m-ce pracy i 10 leżenia.

Ps.Gwarantuję wam, gdyby mnie tak ktoś zablokował przejazd byłby to ostatni strajk w jego życiu.

@Damianek20 Ty uciekłeś z łapanki na front z rassiji, bo bałeś się łomotu, dlatego kury prowadzasz szczać i trolujesz. Kup kwiaty i czekaj na swoich od wowy. 

Edytowano przez mnemonic222
  • Thanks 2
  • Haha 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710
3 minuty temu, mnemonic222 napisał:

 Cena pszenicy wcale nie jest taka zła a głupotą są te wszystkie dopłaty. Sprzedawaliście po 700 złotych i było dobrze a 2 ostatnie lata cena powyżej 1500 rozpieściła was i jak wraca do normalnej ceny akceptowanej przez konsumenta to płacz. Takie są ceny na światowych giełdach i zboże z Ukrainy ma niewielki na nie wpływ. Kto ma dopłacić bogatym rolnikom do zboża, czy wypić to mleko za ponad 3 zł - może pani na kasie z biedronki co płaci podatki i ZUS i której blokujecie dojazd do pracy? Co ona wam zawiniła? Płacicie śmieszny KRUS nie płacicie dochodowego, dostajecie dopłaty i jeszcze źle? Jak się nie opłaca to na rynku pracy jest dużo wolnych etatów a ziemię chętnie sąsiad kupi albo wydzierżawi i jeszcze dopłaci...Hmm zapomniałem że jak się idzie do pracy to trzeba pracować 8 godzin przez cały rok a nie jak obszarnicy na 50ha 2 m-ce pracy i 10 leżenia.

Ps.Gwarantuję wam, gdyby mnie tak ktoś zablokował przejazd byłby to ostatni strajk w jego życiu.

 

Trolu nie udało ci się siać fermentu w cenach bydła to teraz tu szczekasz?kto ci płaci? Czy robisz to za free bo jesteś tak głupi ?

  • Like 11
  • Thanks 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2261
7 minut temu, mnemonic222 napisał:

 Cena pszenicy wcale nie jest taka zła a głupotą są te wszystkie dopłaty. Sprzedawaliście po 700 złotych i było dobrze a 2 ostatnie lata cena powyżej 1500 rozpieściła was i jak wraca do normalnej ceny akceptowanej przez konsumenta to płacz. Takie są ceny na światowych giełdach i zboże z Ukrainy ma niewielki na nie wpływ. Kto ma dopłacić bogatym rolnikom do zboża, czy wypić to mleko za ponad 3 zł - może pani na kasie z biedronki co płaci podatki i ZUS i której blokujecie dojazd do pracy? Co ona wam zawiniła? Płacicie śmieszny KRUS nie płacicie dochodowego, dostajecie dopłaty i jeszcze źle? Jak się nie opłaca to na rynku pracy jest dużo wolnych etatów a ziemię chętnie sąsiad kupi albo wydzierżawi i jeszcze dopłaci...Hmm zapomniałem że jak się idzie do pracy to trzeba pracować 8 godzin przez cały rok a nie jak obszarnicy na 50ha 2 m-ce pracy i 10 leżenia.

Ps.Gwarantuję wam, gdyby mnie tak ktoś zablokował przejazd byłby to ostatni strajk w jego życiu.

Ty uciekłeś z łapanki na front z rassiji, bo bałeś się łomotu, dlatego kury prowadzasz szczać i trolujesz. Kup kwiaty i czekaj na swoich od wowy. 

Co byś zrobił jakbym ci zablokował drogę?? 

Pamiętaj ze wyżej ch*ja nie podskoczysz 😉

21 minut temu, Maniekkkk napisał:

Wy eksperci?

😁😊😂😂😂😂😂😂

Lepszego żartu jeszcze w życiu nie słyszałem 😂😂😂😂

To ty młody siurek może jeszcze jesteś 🕵️♂️🕵️♂️

  • Like 3
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2133
5 minut temu, soltys48 napisał:

Trolu nie udało ci się siać fermentu w cenach bydła to teraz tu szczekasz?kto ci płaci? Czy robisz to za free bo jesteś tak głupi ?

To ze Twoja stara szczeka na Ciebie w domu to nie znaczy ze inni szczekaja.

  • Haha 1
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
9 minut temu, soltys48 napisał:

Trolu nie udało ci się siać fermentu w cenach bydła to teraz tu szczekasz?kto ci płaci? Czy robisz to za free bo jesteś tak głupi ?

Chyba mówisz o sobie. A wypowiadać się chyba mogę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710
6 minut temu, mds212 napisał:

To ze Twoja stara szczeka na Ciebie w domu to nie znaczy ze inni szczekaja.

Dziwne masz upodobania,nie mnie z nimi polemizować 

1 minutę temu, Luki99 napisał:

Chyba mówisz o sobie. A wypowiadać się chyba mogę. 

Ciebie cytowałem? Ciebie tyczył się mój post?

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2133

Niektorzy maja sraczke bo rynek powoli wraca do normy, nawozy tanieja, paliwo tanieje, stal tanieje a im to nie odpowiada bo zatowarowali sie po kosmicznych cenach i zal im teraz dupe sciska ze ten sam nawoz co oni 5k teraz mozna kupic za 2,5 a z apol roku moze i ponizej 2k

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710

Nie zgadzasz się z ich postulatami ok twoje prawo ale po co sr** w swoje gniazdo? Chyba że się mylę i jesteś takim samym płatnym trolem jak ten wcześniej przeze mnie cytowany

  • Thanks 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2133

Skoro sie nie zgadzam to mam prawo wyglaszac swoja opinie tak jak tamci maja prawo wyglaszac swoja, a ze plota glupoty z zazdrosci ze przeplacili to juz inna sprawa

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2261
13 minut temu, mds212 napisał:

To ze Twoja stara szczeka na Ciebie w domu to nie znaczy ze inni szczekaja.

Ojoj a kto tak brzydko nauczył rozmawiać?? 😶😶

4 godziny temu, pawelek98 napisał:

w czwartek umowa po 1200 podlaskie

Pasza? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melon10641    1218
20 minut temu, mds212 napisał:

To ze Twoja stara szczeka na Ciebie w domu to nie znaczy ze inni szczekaja.

Nikogo nie interesuje jak Twoja mama się odnosi do Ciebie w domu. 

 

  • Like 3
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2133
1 minutę temu, melon10641 napisał:

Nikogo nie interesuje jak Twoja mama się odnosi do Ciebie w domu. 

 

Bo nigdzie tez o tym nie napisalem. Widać ze czytanie ze zrozumieniem jest twoja pieta achillesowa. No ale czego wymagać po chłopku ktory cale zycie spedzil w oborze a edukcje pewnie zakonczyl na szkole pdostawowej i to pewnie  skonczonej w wielkich mękach.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez Boles
      Witam,
      Temat odnośnie projektu dopłat do zbóż, który być uruchomiony.
      Dopłata ma być do pszenicy, żyta, jęczmienia, pszenżyta lub mieszanek zbożowych,
      czy owies też będzie się kwalifikował ?
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj