Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
zbigniewPGR    109

Skoro rynek jest zapchany to dopłata do pszenicy spowoduje jeszcze większy spadek ceny. Była na przykład po 1000zl to spadnie na 750zl i wejdziemy w kolejny sezon w żniwa z ceną 600zl. A chłopki będą się cieszyć że dopłatę dostali i chleb pieczony z pszenicy po 1800 tyle samo będzie kosztował co co chleb z pszenicy po 700 😁

  • Like 3
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alfa    1190
7 godzin temu, Ksawery napisał:

Ludziom to już całkiem odbija, to co się czyta, wylewany jad na innych, brak słów. Skąd w ludziach taka nienawiść. 

Pisałem już że za pisuarow doszło do tego że rodzina spotka się i do gardeł sobie skacza bo kto bardziej chlonny na propagandę tvp to za wodzą życie by oddał.  @sthil007 najlepsza militarna inwestycja to te stare zużyte  czolgi i hsubice z Korei.  Czemu nikt wcześniej nie mówił o tym że to szrot ? A gospodarczo to po kryzysie ostatnim każdy kraj cywilizowany się rozwija powierz lepiej jak się rozwijał za pisu w 2005 roku wtedy gdy np nasz europoseł tuman Jurgiel cukrownie zamykał w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelek98    1175

jak ten PIS dba o prawdziwych rolników

kukurydze suszyłem w nocy nie spałem pilnowałem, gaz kupowałem i jeszcze dopłata, a kukurydza posiana na agencyjnej ziemi w dzierżawie

pszenicę nawoziłem pryskałem pilnowałem 

i za ciężką pracę dostanę wyrównanie

a dla tych co sieją owies i żytko ni ma jak fajnie

jadę kanapę za 20 koła do salonu s

 zamówię na te konto

żyć nie umierać

  • Haha 2
  • Confused 2
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    4009

Dzwonił kolega z chełmskiego i twierdzi że data protestu ma być zmieniona na 16,02,23    , dzisiaj zbierają się organizatorzy i podejmą ostateczną decyzję  , przy dopłatach do pszenicy ma być stosowana jakaś cena referencyjna , to znaczy że jeżeli ktoś dostał lub dostanie lepiej na skupie to agencja dopłaci mu mniej   !

to te faktury z Grudnia można sobie wsadzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelek98    1175

cena referencyjna 1200 zł dla pszenicy 🤣🤣🤣🤣

dla kukurydzy 1100 🤣

i po dopłatach i kanapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1977    1298
8 godzin temu, Agrest napisał:

Nie ma opcji. Gdyby coś takiego miało by się stać to zaraz bezpłatny kontyngent pomocy humanitarnej nasi by wysłali.

Najlepiej razem z nami w komplecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    4009
10 godzin temu, Rolnik1973 napisał:

Jak będę miał na plus w saldzie konta to czemu nie 

PO dzsiejsz dniu

 

IMG_20230122_222413.jpg

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcincaja    23
sthil007 napisał:

Jednak na PIS można liczyć, Polska rośnie w siłę militarnie i gospodarczo, za po/psl grosza na rolnictwo nie było i wyprzedaż majątku narodowego. Kto tego nie widzi albo za młody albo ślepy albo po prostu gupi. A to obrażanie ludzi typu j. PiS i 8* to rynsztokowy poziom. Ja głosowałem na PiS prezydenta Dudę i dalej będę głosował.  W temacie ceny zbóż QQ 1150netto

wydaje mi sie że na głowe upadłeś! do wszystkiego dopłata to jest dno rolnicze uzależnieni od rządu

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5388

Dopłaty 250-150 zł do tony sprzedanej od grudnia do końca maja


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PanPawel    306
17 godzin temu, DamianRolnikSkup napisał:

Tak

To przy całym aucie też bym dostał taka cenę. 

 

Oho zaczyna się. Proszę założyć sobie nowy temat. Dopłata do pszenicy i tam wypisywać swoje wysrywy. Najlepiej już stójcie pod drzwiami agencji żeby się dopytać i jutro z wnioskiem lecieć 🤦‍♂️

Tak jak któryś tu napisał. Lecę po powrocie i zaczynamy kabaret 😜😅

Edytowano przez PanPawel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celownik07    645
11 godzin temu, marulekk napisał:

prosze zmien avatar bo jak widze tego gościa to mam chec przypierdolić mu

temu panu zawsze z mila checia slina na twarz. ale nieraz na AF jest taki poziom dyskusji ze pasuje ten avatar jak zaden

10 godzin temu, sthil007 napisał:

Jednak na PIS można liczyć, Polska rośnie w siłę militarnie i gospodarczo, za po/psl grosza na rolnictwo nie było i wyprzedaż majątku narodowego. Kto tego nie widzi albo za młody albo ślepy albo po prostu gupi. A to obrażanie ludzi typu j. PiS i 8* to rynsztokowy poziom. Ja głosowałem na PiS prezydenta Dudę i dalej będę głosował.  W temacie ceny zbóż QQ 1150netto

bałorki teraz zachwyceni lepperem 2.0 . (a porozumial sie z najbardziej sprzedajną mordą w polityce XD )

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3471
1 godzinę temu, Wicherek napisał:

Dzwonił kolega z chełmskiego i twierdzi że data protestu ma być zmieniona na 16,02,23    , dzisiaj zbierają się organizatorzy i podejmą ostateczną decyzję  , przy dopłatach do pszenicy ma być stosowana jakaś cena referencyjna , to znaczy że jeżeli ktoś dostał lub dostanie lepiej na skupie to agencja dopłaci mu mniej   !

to te faktury z Grudnia można sobie wsadzić

Po co siejesz prpagande, 

Nakręcacie się jeden przez drugiego, bedzie kasa waźmiemy ,  nie będzie przeżyjemy,najbardziej mnie śmieszy że skupy na tym zarobią , bp kupią i wymieszają z ukrainską, to co teraz mają zakaz kupowania naszj pszenicy

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jogus    9

Rzygać się chce od tych pomocy i dopłat wszystkch. Wszystkich chcą za rączkę prowadzić. Nie umiesz dobrze sprzedać płodów i kupić nawozów to trać kasę i płacz. Normalna rzecz na wolnym rynku, takie anomalie na rynku zdarzają się cyklicznie w każdej branży. Jeden zarobi drugi musi stracić i tak to się kręci. Może odrazu ustalić ceny na wszystko przez państwo to będziecie zadowoleni bo wszyscy będą mieli tak samo. 

Mi nie muszą nic dawać, wystarczy że nie będą zabierać.

Edytowano przez jogus
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelek98    1175
Przed chwilą, jogus napisał:

Rzygać się chce od tych pomocy i dopłat wszystkch. Wszystkich chcą za rączkę prowadzić. Nie umiesz dobrze sprzedać płodów i kupić nawozów to trać kasę i płacz. Normalna rzecz na wolnym rynku, takie anomalie na rynku zdarzają się cyklicznie w każdej branży. Jeden zarobi drugi musi stracić i tak to się kręci. Może odrazu ustalić ceny na wszystko przez państwo to będziecie zadowoleni bo wszyscy będą mieli tak samo.

100% racji to już nawet nie jest śmieszne, tylko tragiczne

najpierw narozrabiają a potem dobre wójki

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8510
1 minutę temu, jogus napisał:

Rzygać się chce od tych pomocy i dopłat wszystkch.

Ech qwa, rzygać to się chce od tej obłudy i hipokryzji tych co najbardziej plują i szczekają a pierwsi lecą z wnioskiem i nie mogą się doczekać na pieniądze.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogrodnikm    11

najlepiej by było gdyby te dopłaty do zboza dali Ukraińca a granice zamknąć , centralne mazowsze 1100 do reki

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9189
10 minut temu, KamilJXU105 napisał:

Jak tam dziś ceny na skupach? Juz staniała pszenica?

jeszcze o 8:00 niektórych skupów nie otworzyli, może sami są w szoku, że się taki biznes kroi

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8956
25 minut temu, miwigos napisał:

Po co siejesz prpagande, 

Nakręcacie się jeden przez drugiego, bedzie kasa waźmiemy ,  nie będzie przeżyjemy,najbardziej mnie śmieszy że skupy na tym zarobią , bp kupią i wymieszają z ukrainską, to co teraz mają zakaz kupowania naszj pszenicy

Tu nie chodzi o kasę, bo to nie załatwi problemu. Zamydlają oczy a na przyszły sezon nie ma lepszych perspektyw.

26 minut temu, jogus napisał:

Rzygać się chce od tych pomocy i dopłat wszystkch. Wszystkich chcą za rączkę prowadzić. Nie umiesz dobrze sprzedać płodów i kupić nawozów to trać kasę i płacz. Normalna rzecz na wolnym rynku, takie anomalie na rynku zdarzają się cyklicznie w każdej branży. Jeden zarobi drugi musi stracić i tak to się kręci. Może odrazu ustalić ceny na wszystko przez państwo to będziecie zadowoleni bo wszyscy będą mieli tak samo. 

Mi nie muszą nic dawać, wystarczy że nie będą zabierać.

Piszesz o wolnym rynku...🤔 to skoro tak to może w tym wolnym rynku zacznijmy produkować na tych samych zasadach co na UA.

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojak1986    1874

Zostawcie chłopa, nie zadawajcie ciężkich pytań, on już długo tego nie wytrzyma...

Screenshot_20230210-084439-739.png

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    4009
15 minut temu, jahooo napisał:

jeszcze o 8:00 niektórych skupów nie otworzyli, może sami są w szoku, że się taki biznes kroi

Teraz nie będzie się opłacało daleko wieść  i walczyć o cenę  ! stracą na tym dobre młyny  ( tak jak Kapka  )  lepiej zawieść do Januszpol a państwo resztę dopłaci !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tracker    650

Skąd tyle nienawiści, jakieś jebania i wypierdalania ... idźcie na wybory i głosujcie ... ciekawe kto będzie lepszy od obecnej ekipy ... może Donald, może Szymon, może Leszek Miller, może Kosiniak, a może Kamysz, czy Kołodziejczak, a może nadzieją będzie Korwin.

Ja mam swoje preferencje wyborcze, ale na widok tych których nie popieram, nie mam piany na ustach, nie wypierdalam i nie jebię, choć Oni dużo w Polsce zniszczyli materialnie i duchowo też ... co widać nawet tym forum. 

  • Like 1

Bóg Honor Ojczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj