jedenZwielu

Deutz Fahr Agrotron 110 MK3

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jedenZwielu    1

Witam miał ktoś do czynienia z tą maszyną ? Egzemplarz którym się interesuje ma nietypowe sterowanie bo z podłokietnika czym to się różni od zwykłego ? 

IMG_20230106_215921.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peewee1984    91

Miałem 150 mk3, rewers bez sprzęgła, ale przy ruszaniu trzeba było sprzęgła użyć. Osobiście drugi raz bym nie kupił, w moim ciągle były jakieś problemy z instalacją, często wyskakiwały jakieś błędy i zazwyczaj nie chciał jechać. Zazwyczaj wystarczyło zgasić i odpalić ponownie, ale później i z tym był problem bo jak się silnik rozgrzał to nie chciał odpalać. Części drogie, ekonomią też nie grzeszył....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowan    220

W tym ze zdjęcia jest jeszcze rewers, który trzeba „zatwierdzić” sprzęgłem. Różnie to bywa. Niektórzy jeżdżą i by nie zamienili. DF Agrotron to żaden wynalazek, dużo jest tego w PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedenZwielu    1

Z tego co się dowiedziałem to rewers jest elektrohydrauliczny w tym akurat ale nw jak to działa  

A co myślicie o wysokim przebiegu bo traktor ma coś 9000 a jest z 2002r.wizualnie ładny ale 9000 godzin to raczej najlepsze ma za sobą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowan    220

Żeby miał naprawde te 9tyś to jeszcze jest w bardzo dobrym stanie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papkin    27

Mój też pokazuje około 9tys mtg, rzeczywiście drugie tyle ma. Rewers jest elektrohydrauliczny ze sprzęgłem. Tak jak ktoś wyżej wspominał instalacja elektryczna to chyba największy problem. Miałem już przez to problemy z podnośnikiem,rewersem, zdarza mu się skrzynię biegów rozłączyć i z odpalaniem też był problem ale wtedy rozrusznik padł. Silniki są niezłe, o skrzyniach słyszałem sporo negatywnych opinii. Mosty zf. Spory apetyt na ropę. Części nie najtańsze.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowan    220

Instalacje nie są takie złe w nich. Mówie to na podstawie doświadczenia w wielu markach. Z EHRami trafiają sie usterki centralek, ale naprawiamy je bez problemu, wiec to tez wielki problem nie jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1052    206

Weż sobie mechanika z EDS który się podłączy do sterownika, będzie widać ile ma godzin. Skrzynie zf-a 7200 są bdb oprócz pękających koszy pólbiegow przy większych przebiegach i zużywających się płyt labiryntowych... W mojej przy przebiegu 18tys sprzegła nie trzeba było wymieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peewee1984    91

Mój na liczniku miał 11 tys. Podczas pobytu na gospodarstwie miał zregenerowane pompy wtryskowe, wymieniona pompę paliwa, cewkę gaszenia, potencjometr sprzęgła, czujnik luzu, dźwignie rewersu, łożysko w skrzyni, sprężynę talerzowa sprzęgła, kawałek wału od przedniego napędu, na koniec jeszcze pompę wody. Wyposażony w przedni tuz i wom, amortyzowana oś, pneumatyka. Poszedł po żniwach za 90tysi... Jedyne co mile wspominam to skrzynia 50km/h....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8966

Witam, i jak kolega kupił ciągnik? Zainteresował mnie agrotron 120 ale widzę że  średnie opinie?🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj