donweter1989

Ceny trzody chlewnej 2023

Polecane posty

bandzior11    44

Chłopaki brakuje mi zboża a mam kukurydzę sucha a cena nie opłacalna do sprzedaży czy jak dam po 33% jęczmienia 33% pszenżyta i 33 % kukurydzy dla warchlaków od 35-70 kg będzie dobrze zbilansowana czy dać czegoś więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek277    907

Dziś sprawdzałem to miałem decyzję wystawioną 20.03 pozytywna 

Ło jaki ten PIS dobry, niech ten jarek żyje jak najlepiej, żeby chociaż w niebie spotkał świętą dziwicie 😄

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek277    907
16 godzin temu, damianos95 napisał:

Właśnie tak robiłem i nie ma decyzji tylko potwierdzenie przedłożenie dokumentu i sam wniosek i tyle 

Pobierałeś ten plik SD-0027coś tam coś tam, klikłem to i I to jest plik decyzji w moim przypadku 

Edytowano przez krzysiek277

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1827
10 godzin temu, bandzior11 napisał:

Chłopaki brakuje mi zboża a mam kukurydzę sucha a cena nie opłacalna do sprzedaży czy jak dam po 33% jęczmienia 33% pszenżyta i 33 % kukurydzy dla warchlaków od 35-70 kg będzie dobrze zbilansowana czy dać czegoś więcej 

Zwiększyć 2-3% białko[ sr sojowa poektrakcyjna] i powinno być ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baczek914    10
6 godzin temu, statham7 napisał:

Wczoraj przelew  za prosiak Podlaskie

 

22 godziny temu, bizon1 napisał:

Dziś kasa wpłynęła z pomocy wojennej

Decyzja odmowna bo zgłoszenie miałem 18.01 a w rozporządzeniu pisze że do dnia 18...na logikę to się łapie warto pisać odwołanie przytaczając kodeks cywilny?

Screenshot_20230328-171218.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdruj77    3

Wielkopolska powiat ostrowski, pan z agencji przez telefon powiedział że narazie decyzje odmowne, a od przyszłego tygodnia pozytywne... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baczek914    10
10 minut temu, zdruj77 napisał:

Wielkopolska powiat ostrowski, pan z agencji przez telefon powiedział że narazie decyzje odmowne, a od przyszłego tygodnia pozytywne... 

A dlaczego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Baczek914 napisał:

Decyzja odmowna bo zgłoszenie miałem 18.01 a w rozporządzeniu pisze że do dnia 18...na logikę to się łapie warto pisać odwołanie przytaczając kodeks cywilny?

Screenshot_20230328-171218.png

Jeśli do 18 to z 18 włącznie ...chyba nie inaczej 🤔

 

1 godzinę temu, zdruj77 napisał:

Wielkopolska powiat ostrowski, pan z agencji przez telefon powiedział że narazie decyzje odmowne, a od przyszłego tygodnia pozytywne... 

PJa odmowne wysyłali 2 tygodnie temu , pozytywne już dawno powinny być w Wawce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1827
3 godziny temu, Baczek914 napisał:

Decyzja odmowna bo zgłoszenie miałem 18.01 a w rozporządzeniu pisze że do dnia 18...na logikę to się łapie warto pisać odwołanie przytaczając kodeks cywilny?

Screenshot_20230328-171218.png

W tamtym okresie system IRZ żył własnym życiem praktycznie nikt nad tym nie panował, jeżeli masz na papierze potwierdzenie złożenia 18 to bym walczył, bo cholera wie z jaką datą on był u nich zarejestrowany[tam się cuda działy w systemie]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mesi    20

Kojarzy ktoś ubojnia eufeminów łódzkie, nie mogę aje dodzwonić tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdruj77    3
12 godzin temu, Baczek914 napisał:

A dlaczego 

Tak powiedział przez telefon, odmowne np bo brak dwóch upraw albo urodzeń w określonym czasie. Nie wiem co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baczek914    10
17 minut temu, zdruj77 napisał:

Tak powiedział przez telefon, odmowne np bo brak dwóch upraw albo urodzeń w określonym czasie. Nie wiem co z tego wyjdzie.

Ale mówił że ci co dostali odmowy to dostaną za tydzień pozytywne czy jak? No mi odmowę dali bo zgłoszone było 18 a w wymaganiach pisze że zgłoszenie do 18 , odwołałem się na art 111kc,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdruj77    3
2 godziny temu, Baczek914 napisał:

Ale mówił że ci co dostali odmowy to dostaną za tydzień pozytywne czy jak? No mi odmowę dali bo zgłoszone było 18 a w wymaganiach pisze że zgłoszenie do 18 , odwołałem się na art 111kc,

Nic takiego nie mówił. Dam znać jak coś przyjdzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesio200    3400
15 godzin temu, zdruj77 napisał:

Wielkopolska powiat ostrowski, pan z agencji przez telefon powiedział że narazie decyzje odmowne, a od przyszłego tygodnia pozytywne... 

Też wielkopolskie i decyzja pozytywna jest na necie z 20 marca, kasy brak.


czesio200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791

spokojnie ,kasa będzie jak tutaj twierdziła jedna mądra głowa  że co to jest dla agencji zrobić 30 tyś  przelewów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez teybe
      Witam forumowiczów. 
      Dostałem propozycję od tej firmy. Chcą kupić ode mnie byki. Przyjechali popatrzyli i zaoferowali, że przeleją rano na konto 50 tyś. A po południu przyjadą po byki i je zważą. Jeśli wyjdzie mi mniej to mam im przelać różnicę, a jak więcej to oni dopłacą.
      Mieliście takie sytuacje z tą firmą bo nie miałem takiej transakcji i mam wątpliwości?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj