donweter1989

Ceny trzody chlewnej 2023

Polecane posty

ws71    1823

Biały,bądź niebieski[to było w styczniu i tylko raz] jak jeden z kierowców z firmy był na chorobowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3789

gruby ,chudy,łysy z przedziałka samochód biały bądż niebieski (wiadomo jak to faceci z kolorami( a nie lepiej sprawdzić na fakturze,no chyba że u was zakład płaci a pośrednik tylko zbiera,bo u mnie  skupnik płaci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bandzior11    43

Giełda stoi 2.28 euro więc nasze zakłady nie mają podkładki pod obniżanie ceny i sprawdziło się moje przypuszczenie że nie będzie 9 zł za żywa max płacą 8.7 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daniel18    4

 Schweinepreis: 2,33 €/Indexpunkt (+0,05) (23.03.)

giełda dziś +0,05, na pasku na stronie Vezg jest informacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turtojs    436

dokładnie, poszło o 5 do góry i 9 zł netto pękło za świniaki 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bandzior11    43

Szkoda że nie zrobiłem screena jak ceny rolnicze wczoraj o 16 godz pokazały 2.28 euro czyli bez zmian dziś rano czytam że piszecie o 2.33 😱 no zdziwko ciekawi mnie kiedy to zmienili 😁

Edytowano przez bandzior11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamn999    271

Już chyba nawet w Niemczech zakłady coś kombinują bo na głównej stronie wezek brak wzmianek o podwyżce wygląda tak jakby aukcja się nie odbyła, 

Screenshot_2023-03-23-09-55-30-291_com.android.chrome.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zarazraz    2

Ja z synem sprawdzamy inną stronę. Trochę szybciej się tam pojawia jak na vezgu. Nie zawsze ale jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bandzior11    43
5 godzin temu, cikenos napisał:

Jak wam zakłady proponują?

8.8 do 10 sztuk przy 30 minimum można cis jeszcze uzyskać chodź 9 nie chcą dać 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiko8    31
1 godzinę temu, karat7 napisał:

Łódzkie 8,7 netto 62 szt.

 

8.60 netto przy 30 to słabo jak za  62

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    435

No wszystko ładnie pięknie q jak obstawiacie pęknie to czy utrzyma się dłuższy czas ? Np po świętach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamn999    271

raczej utrzyma świń nie ma, zakłady nasze na pewno będą próbowaly obniżyć, ale poniżej 10 za E i 8 na żywo do wakacji nie spaadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez teybe
      Witam forumowiczów. 
      Dostałem propozycję od tej firmy. Chcą kupić ode mnie byki. Przyjechali popatrzyli i zaoferowali, że przeleją rano na konto 50 tyś. A po południu przyjadą po byki i je zważą. Jeśli wyjdzie mi mniej to mam im przelać różnicę, a jak więcej to oni dopłacą.
      Mieliście takie sytuacje z tą firmą bo nie miałem takiej transakcji i mam wątpliwości?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj