donweter1989

Ceny trzody chlewnej 2023

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
katopo    43
21 godzin temu, damianos95 napisał:

Ruszyły coś te dopłaty do prosiąt ?

W agencji słyszałem że po 5marca mieli zacząć wydawać decyzje ale widzę że cisza w temacie. A z tym "do końca marca" to też może byc róznie bo na wymianę dachu decyzje miały być w miesiąc a tu już leci zaraz 4 miesiąc i cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2422

A nabór kiedy sie skończył? Kolega mówił że niby mają 45 dni od końca naboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    436
54 minuty temu, katopo napisał:

W agencji słyszałem że po 5marca mieli zacząć wydawać decyzje ale widzę że cisza w temacie. A z tym "do końca marca" to też może byc róznie bo na wymianę dachu decyzje miały być w miesiąc a tu już leci zaraz 4 miesiąc i cisza.

Ale te pieniądze są z starego prow a na dachy z KPO a wiadomo jak z tym jest kasy nie ma 

47 minut temu, krilan06 napisał:

A nabór kiedy sie skończył? Kolega mówił że niby mają 45 dni od końca naboru

Chyba 7 lutego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1826
54 minuty temu, katopo napisał:

W agencji słyszałem że po 5marca mieli zacząć wydawać decyzje ale widzę że cisza w temacie. A z tym "do końca marca" to też może byc róznie bo na wymianę dachu decyzje miały być w miesiąc a tu już leci zaraz 4 miesiąc i cisza.

Jeżeli do 31 marca kasa nie pojawi sie na kontach, z automatu bedzie musiała zostać zwrócona przez nasz rząd Unii, raczej na to się nie odważą, chociaz po  tym co się działo się z IRZ to może różnie się skończyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skowron16    17
7 godzin temu, mesi napisał:

To podobnie kiedyś do 25 kg dawałem gotowa,  potem jasny teraz na bio prosie robię,  jaka u Cb cena jasny u mnie 105 , wczoraj po 98  mi policzyl , dajesz jakieś enzymy przy takiej dawce pszenzyta? Zakwaszacz też nie  daje tzn tylko na początku,  niby jest zakwaszony i naoleiony 

tydzień temu mklekomaks 104zł Idol 89zł PW Jasny 100zł WT Jasny 92, jutro jadę po paszę to napisze aktualną cenę,żadnych enzymów nie dodaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cikenos    6

Mala gielda 0

Kierowca z sokolowa mowil że powinny iść w górę przed świętami aby się sprawdziło 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skowron16    17
22 godziny temu, Skowron16 napisał:

tydzień temu mklekomaks 104zł Idol 89zł PW Jasny 100zł WT Jasny 92, jutro jadę po paszę to napisze aktualną cenę,żadnych enzymów nie dodaje

cena paszy z dziś

WT jasny 92 PW Jasny 100 Idol 87 Mlekomaks104

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mesi    20
2 godziny temu, Skowron16 napisał:

cena paszy z dziś

WT jasny 92 PW Jasny 100 Idol 87 Mlekomaks104

To u Cb taniej jest 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenmaniek    3

Cześć, mam pytanie locha dostaje rany na skórze, trochę leci z nich krew i robią się strupy, co to może być?

Edytowano przez zenmaniek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1826

Świerzb? co by nie było radzę zastosować Dectomax 10 mg/ml, jakaś choroba skóry, ten środek wybije wszelkie pasożyty zewnętrzne jak i wewnętrzne, obserwować co później bedzie się działo po podaniu tego środka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenmaniek    3
9 minut temu, ws71 napisał:

Świerzb? co by nie było radzę zastosować Dectomax 10 mg/ml, jakaś choroba skóry, ten środek wybije wszelkie pasożyty zewnętrzne jak i wewnętrzne, obserwować co później bedzie się działo po podaniu tego środka

Nie przeszkadza że jest wysoko prośna ? I przez jaki czas stosować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1826

Forma zastrzyku 1mln na ok 30kg masy ciała, żeby było dobrze to 9mln na szt/300 kg, nawet wskazane aby przed porodem wytłuc wszystkie pasożyty, ewentualnie Fenbenat z wodą do picia [proszek]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dontcry    118

Mam malą zagwostke i moze bedziecie wiedziec jak to dziala. Mieszkam i jestem zameldowany w miejscowosci X jako domownik, nie posiadam ani zwierzat ani ziemi na siebie. Przejmuje gospodarstwo z hodowla swin ale w miejscowosci Y. Zakladam nowy numer siedziby ale świnie są w miejscowosci Y a ja nadal mieszkam w X z istniejąca siedzibą. Jak to ugryźć żeby było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19703

Zakładasz na Y i jest ok 

Sam mam 3 siedziby stada pod różnymi adresami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dontcry    118

A jak w niedalekiej przyszłości przejmę hodowle w miejscu zamieszkania to będę musiał znów drugi numer siedziby założyć? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dontcry    118
2 godziny temu, soltys48 napisał:

Kolokwialnie mówiąc dostaniesz końcówkę 002

Ahaaa, tak to dziala, numer ten sam tylko końcówka inna. Sory ale nie miałem nigdy z tym styczności i poprostu nie wiedziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DRIPOL    44
8 godzin temu, krilan06 napisał:

Jakie ceny prosiąt u Was, bo na olx to widzę ceny wyrąbane w kosmos? 

Znajomy sprzedawał 30-35kg 500 zł/szt

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19703
8 godzin temu, krilan06 napisał:

Jakie ceny prosiąt u Was, bo na olx to widzę ceny wyrąbane w kosmos? 

400,-/szt ok 22-25kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bandzior11    44

Panowie jak ceny na ten tydzień cis chyba w górę idzie. Mi udało się dokupić 20 sztuk do kojca żeby zapełnić średnia waga 28 kg po 250 zł tylko to było przed podwyżką 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martinezo    41
Dnia 10.03.2023 o 12:24, cikenos napisał:

Mala gielda 0

Kierowca z sokolowa mowil że powinny iść w górę przed świętami aby się sprawdziło 

Dzisiaj Marcinkowscy 10,50 netto za E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1826
6 godzin temu, krilan06 napisał:

Jakie macie potrącenie jeśli tucznik przejdzie w klasie E1 zamiast E?

Za 122 kg półtusze zamiast 10,35 E, 9,85 E

IMG_20230313_0001.pdf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez teybe
      Witam forumowiczów. 
      Dostałem propozycję od tej firmy. Chcą kupić ode mnie byki. Przyjechali popatrzyli i zaoferowali, że przeleją rano na konto 50 tyś. A po południu przyjadą po byki i je zważą. Jeśli wyjdzie mi mniej to mam im przelać różnicę, a jak więcej to oni dopłacą.
      Mieliście takie sytuacje z tą firmą bo nie miałem takiej transakcji i mam wątpliwości?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj