donweter1989

Ceny trzody chlewnej 2023

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
krilan06    2423

Działa wam poprawnie ten nowy IRZ? Nie wiem co oni odpierdo_ili, ale na telefonie to jest masakra. Poprzednia wersja wszystko działało 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1827

obraz.thumb.png.8313d9e82233a828b663e4cf1ec9c66c.pngNiby działa i złożyłem, jednak wyświetliła się opcja wysłanie z błędem i bedzie ono ponoć poprawnie złożone, cyrk[z komputera]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    436
1 godzinę temu, krilan06 napisał:

Działa wam poprawnie ten nowy IRZ? Nie wiem co oni odpierdo_ili, ale na telefonie to jest masakra. Poprzednia wersja wszystko działało 

Wyczyść historię i ciasteczka w przeglądarce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuba270    3
6 godzin temu, bandzior11 napisał:

Od 18 stycznia nabór wniosków na dopłatę do świń trochę im zeszło 😁

Zlikwidowałem maciory w październiku 2021, ale mam tuczniki. 

Przez jeden zapis nie będzie mi się należała pomoc:

"

  • do 18 stycznia 2023 r. zgłosili oznakowanie przynajmniej 1 zwierzęcia tego gatunku, które urodziło się od dnia 1 kwietnia 2022 r."

Wie ktos czy jest szansa to jakoś obejść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuba270    3

Jakby ktoś zechciał to skontrolować to wtedy miałbym powiedzieć że tucznik mi się wyprosił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791
10 godzin temu, Kuba270 napisał:

Zlikwidowałem maciory w październiku 2021, ale mam tuczniki. 

Przez jeden zapis nie będzie mi się należała pomoc:

"

  • do 18 stycznia 2023 r. zgłosili oznakowanie przynajmniej 1 zwierzęcia tego gatunku, które urodziło się od dnia 1 kwietnia 2022 r."

Wie ktos czy jest szansa to jakoś obejść?

 

1,5 roku tuczniki trzymasz od tych macior? bez jaj  to chyba na sucharach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2423

Pewnie prosięta kupuje

Ktoś zgłaszał przemieszczenie w tym nowym irz na smartfonie? Na necie coś piszą że nie działa to poprawnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791

dopłata jest do cyklu zamkniętego ,jak się nie chce koło macior chodzić to się nie dostanie i tyle 

A z IRZ pewno tak jak ze wszystkimi zmianami w ostatnim czasie że gówno z tego wychodzi na początku,tamta strona fajnie działała to trzeba było znowu jakiejś swojej firemce  dać wielką kasę za zmianę ,tyle że sobie nie umieją poradzic

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamn999    271
Kuba270 napisał:

Jakby ktoś zechciał to skontrolować to wtedy miałbym powiedzieć że tucznik mi się wyprosił?

przecież w tucznikach masz też loszki, pokryłeś sztucznie loszkę, trzy miesiące temu teraz ci się wyprosiła i zgłaszasz w irz. przy najbliższej sprzedaży sprzedajesz a w razie kontroli mówisz że poszła z tucznikami jako tucznik, w irz nie masz wyodrębnionych loch, kup tylko kilka prosiąt tyle co zgłosisz w irz że ci się urodziło aby wiekiem mniej więcej pasowały.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7577

Zapomogi dają do świń nawet 1 sztuka wystarczy jak była w danym okresie jak , dobrze usłyszałem .

Z powodu embarga coś takiego od kwietnia 2021 do stycznia 2022.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2423
1 godzinę temu, statham7 napisał:

Chodzi wam ten irz bo chciałem zgłosić urodzenie ale tu czarna magija 

Kuźwa właśnie nie chodzi. Poprzedni system śmigał to musieli oczywiście takie g_wno odwalić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DRIPOL    44
3 godziny temu, krilan06 napisał:

Pewnie prosięta kupuje

Ktoś zgłaszał przemieszczenie w tym nowym irz na smartfonie? Na necie coś piszą że nie działa to poprawnie 

zgłaszałem wczoraj ok 21:00 wszystko działało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bandzior11    44

Zobaczymy co za tydzień duża pokaże . Długo to 2 euro wisi albo w górę raczej każdy na to liczy . Panowie rok 2013 nawet 1.7-1.8 euro czyli 10 lat temu taka ciekawostka. Po ile była ropa i inne wydatki 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2423
34 minuty temu, DRIPOL napisał:

zgłaszałem wczoraj ok 21:00 wszystko działało

Na komputerze? Ja wybieram zgłoś przemieszczenie i dalej nic nie mogę rozwinąć ani nic zaznaczyć. Jak się jutro wkur_ię to pojadę do biura powiatowego i niech mi tam sami wbijają w ten system

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DRIPOL    44
21 minut temu, krilan06 napisał:

Na komputerze? Ja wybieram zgłoś przemieszczenie i dalej nic nie mogę rozwinąć ani nic zaznaczyć. Jak się jutro wkur_ię to pojadę do biura powiatowego i niech mi tam sami wbijają w ten system

Tak przez komputer po 21;00 bo tak jak piszesz cały dzień nie działał ,a do ARiMR szkoda jechać bo też im wczoraj nie chodził

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek277    907

Panowie ja w swoim gospodarstwie spełnia warunek dywersyfikacji upraw to należy mi się ta pomoc czy nie ? 

I wniosku osobiście w agencji nie można złożyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krystian86    16

Panowie jak to jest daja doplaty do prosiat urodzonych od 1 kwiecień 2021 do 31 marzec 2022 i od 1 kwiecien 2022 do 18 styczen 2023, czyli sumuje sie liczba urodzonych prosiat????


Zetor Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2423

Dopłata jest do prosiąt urodzonych od 1.kwietnia 2021 do 31.marca 2022. Nie wiem skąd wziąłeś tę drugą datę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez teybe
      Witam forumowiczów. 
      Dostałem propozycję od tej firmy. Chcą kupić ode mnie byki. Przyjechali popatrzyli i zaoferowali, że przeleją rano na konto 50 tyś. A po południu przyjadą po byki i je zważą. Jeśli wyjdzie mi mniej to mam im przelać różnicę, a jak więcej to oni dopłacą.
      Mieliście takie sytuacje z tą firmą bo nie miałem takiej transakcji i mam wątpliwości?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj