Gość

Polityka okiem rolnika 2023

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
v11    1000
52 minuty temu, galan99 napisał:

Co się dzieje , znowu dzielą przybyszy z Afryki na kraje członkowskie ?.

 

Nie będzie suszowego , plony 10 ton brawo w jednym  miejscu wysuszy zaś w drugim  nadrobi , bilans się zgodzi na + .

 

Moim zdaniem powinno być równo dla wszystkich (mowa o deszczu ) Nie jara mnie klęska innych bo nic mi to nie daje -Żyjmy i dajmy żyć innym 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz2903    1286
5 minut temu, Pafnucy12 napisał:

A to ci zaklepanie... Coraz większy dług.

A ten jeszcze chwali...

 

5 minut temu, Pafnucy12 napisał:

A to ci zaklepanie... Coraz większy dług.

A ten jeszcze chwali...

Na doradcę Balcerowicza powinieneś pójść 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v11    1000

Napisałem powinno być -bo na to nie masz wpływu a reszta każdy kowalem swego losu 

1 minutę temu, galan99 napisał:

Widział gdzieś że jest po równo dla wszystkich bo ja nie ?.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7551

Balcerowicz nie popiera PO i Konfederacja Wolność i Niepodległość czyja ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leszy    4990
6 godzin temu, Mariusz2903 napisał:

Dalej nie dostrzegasz zagrożenia , pewnie i Ochojską i Frasyniuka popierasz za to co sądzą o polskich żołnierzach . Armii UA  też nikt nie dozbrajał do tej pory atu masz idzie im całkiem dobrze . Idąc twoim tokiem myślenia to najlepiej poczekać aż ruski wejdzie a wtedy UE będzie nam pomagać w dozbrajaniu a my będziemy walczyć .

Byśmy na paliwo do tych czołgów mieli, bo  i Orlen się nie dożuci jak nie będzie miał co. 

Zaś deficyt zwiększyli ale na socjalne obietnice przedwyborcze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8516
11 minut temu, Mariusz2903 napisał:

Na doradcę Balcerowicza powinieneś pójść 

Temu doradcy niepotrzebni, uważa że wszystkie rozumy pozjadał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz2903    1286
1 minutę temu, Leszy napisał:

Byśmy na paliwo do tych czołgów mieli, bo  i Orlen się nie dożuci jak nie będzie miał co. 

Zaś deficyt zwiększyli ale na socjalne obietnice przedwyborcze. 

Czyli ludzie coś dostaną a za poprzedników na co szły pieniądze z prywatyzacji , deficyt też był .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571
5 godzin temu, v11 napisał:

Ulman nie zgodze się AC 85 można przeczytać do tego specyficzny bok profilu i jest 100% pewność jaki producent .Ale nie szarpcie się -ciekawe czy pamiętacie od czego się szarpanina zaczęła 

Nie doczytywałem się  ale bok opony jest na tyle charakterystyczny że od razu widać że są seryjne lub takie jak w serii. Ja miałem w serii takie Continentale ale jedną musiałem wymienić i teraz identyczne robi Mitas 

1 godzinę temu, Mariusz2903 napisał:

Właśnie kasa dla rolników na pomoc zbożową i na zbrojenia zaklepana , rząd zwiększył deficyt budżetowy .

Czyli nas coraz bardziej zadłużają a tobie najwyraźniej to pasuje. Typowe myślenie ciemnych mas - byle coś dostać a potem się będziemy martwić.

1 godzinę temu, racyl napisał:

Ty zdrowy jesteś na umyśle ?

Pytanie retoryczne?🤣

1 godzinę temu, galan99 napisał:

Balcerowicz nie popiera PO i Konfederacja Wolność i Niepodległość czyja ?.

Ale co ty właściwie chcesz?

 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1946

Taka sytuacja z dzisiejszego wieczora... Dzieci się bawią na animacji, wystąpiły już angielki, rumunek i kilkoro innych. Podchodzi do mikrofonu chłopiec ze sześć lat. - what's your name? - Cаша. - Говоришь по русски pyta animator a gnojek mu na to: 😬 НІ 😬. Tu się animator ciut połapał i zapytał: - Where did you came from? - I'm from Ukraine... Taki gówniarz... Teraz niech mi kto powie, że tam mają lekko. To już pewno kosa na lata. Stary chyba w kraju ugrzązł bo same dziewuchy na wczasach i on jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

Popatrz dokoła ilu zdrowych byków w wieku 18-40 łazi po naszych ulicach i jakoś "nie utknęli" na froncie. Obstawiam że w tym mafijo  korupcujnym tworze szybko znaleźli niszę i kwestia wyjazdu z banderlandu ma obecnie ustaloną cenę


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4601
6 godzin temu, Ulman napisał:

Nie tłumacz się. Guzik wiesz o oponach a z tego zdjęcia nie ma szans wyczytać jakie są opony więc po cholerę się pytałeś i do czego ci to potrzebne? Teraz oprócz elektryków będziesz znał się na oponach?  Wiem jakie opony zakładają seryjnie na Valtrę bo sam takie mam stąd moje spostrzeżenie

łał 2 dni mu zajęło domyślenie   odstawiłeś picie ? 

6 godzin temu, v11 napisał:

I dalej pada momentami leje - a wczoraj faroż coś tam przebąkiwał że jaka ofiara taki deszcz i musieli w połowie kolekty koszyki zmieniać -tyle siana 

a u mnie trochę dali i tylko 15l deszczu 

6 godzin temu, v11 napisał:

Ulman nie zgodze się AC 85 można przeczytać do tego specyficzny bok profilu i jest 100% pewność jaki producent .Ale nie szarpcie się -ciekawe czy pamiętacie od czego się szarpanina zaczęła 

tym sie nie przejmuj to nasza wieczorna rozrywka dzień jak co dzień 

4 godziny temu, mirro napisał:

Poklepywanie po plecach nie zawsze jest oznaką szacunku. A co to znaczy, to dopiero zobaczymy po zakupie Abramsów, Będzie cyrk i to level master.

hmm po górniczemu to głupiego się podpuszcza  🙄


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571
9 godzin temu, Roman176 napisał:

łał 2 dni mu zajęło domyślenie   odstawiłeś picie ? 

Niełatwo jest się domyślić  o co chodzi zaburzonemu intelektualnie


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz2903    1286

Powrócił temat relokacji uchodźców z Afryki , jak wiemy PL przyjęła miliony nazwanych przez UE gości z UA ale będzie przymus przyjmowania prawdziwych uchodźców . Ludzie uciekający przed wojną na UA są podobni kulturowo do europejczyków i dla tego bruksela ich nie chce i nie uznaje jako uchodźców ale afrykańczyków chcą przyjmować i relokować bo są inni kulturowo i mają doprowadzić do bardziej wielokulturowej Europy .

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

Skąd to skopiowałeś?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz2903    1286
8 minut temu, Ulman napisał:

Skąd to skopiowałeś?

Nie dezawuowałeś czyli zgadzasz się ze mną .

Edytowano przez Mariusz2903

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383
1 godzinę temu, Mariusz2903 napisał:

Ludzie uciekający przed wojną na UA są podobni kulturowo do europejczyków

A pewnie że podobni, Bo europejczycy też by wiali przed wojną,:lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571
25 minut temu, Mariusz2903 napisał:

Nie dezawuowałeś czyli zgadzasz się ze mną .

Pokrętna logiką jak na PISowca przystalo🤣 To są oczywiste bzdury. Ja się jedynie pytam skąd to skopiowałeś,  bo takiego wywodu byś sam nie przeprowadził 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9200
18 minut temu, Ulman napisał:

Pokrętna logiką jak na PISowca przystalo🤣 To są oczywiste bzdury. Ja się jedynie pytam skąd to skopiowałeś,  bo takiego wywodu byś sam nie przeprowadził 

Niestety, ja tez gdzies to czytałem i nie była to Fronda ani żaden inny szmatławiec

https://www.rp.pl/polityka/art38588361-horala-ukraincy-nie-sa-dla-ue-dobrym-przedmiotem-projektu-ideologicznego

https://www.rp.pl/polityka/art38587991-ue-podjela-decyzje-ws-relokacji-migrantow-wojcik-ziobro-sie-nie-zgadza

 

Edytowano przez jahooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3114
50 minut temu, Ulman napisał:

Pokrętna logiką jak na PISowca przystalo🤣 To są oczywiste bzdury. Ja się jedynie pytam skąd to skopiowałeś,  bo takiego wywodu byś sam nie przeprowadził 

no ja tu na miejscu pisowskiego rządu bym logikę dla Brukseli znalazł. każdego uchodźcę z Ukrainy który otrzymał w Polsce kartę stałego pobytu czy cokolwiek co uprawnia do korzystania ze świadczeń z polskiego budżetu zliczyć do puli uchodźców jako takich skąd by nie przybyli i łatwo było by matematycznie wykazać że Polska limit jakiś tam w Brukseli wymyślony wypełniła z wyprzedzeniem na lata i - parafrazując spływę na ochotników do porwania z filmu "Pieniądze to nie wszystko" - "komplet!"

jeszcze sugeruję wystąpić do TSUE z roszczeniem wobec KE jako to - "rzygać nam tu kasę" na każdego tak zarejestrowanego w/g stawek jakie na te kary przyjęto do czasu zanim nie zostaną wszelkie spory w tej materii wewn całej ujni nie rozstrzygnięte (czyli na zdrowy rozum - do zawsze :P )

Oczywiście ubrać to w prawniczy bełkot no ale z tym problemu być nie powinno bo prawników ci u nas dostatek jak psów u hycla po wszystkich synekurach jakie możliwe z prezydencką włącznie ;) by się z raz przydali

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383
15 minut temu, dysydent napisał:

po wszystkich synekurach jakie możliwe z prezydencką włącznie ;) by się z raz przydali

Niestety, nikt się nie podpisze jako mentor takiego projektu, czyli zebranie się zespołu do tego zadania raczej niemożliwe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3114

ale że co? analfabeci?
może być i krzyżykami ;) też by się choć ten raz przydały

no bo od "krzyżyków" to już się nie wyprą jakoby ekspertami nie byli

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9200
21 minut temu, dysydent napisał:

no ja tu na miejscu pisowskiego rządu bym logikę dla Brukseli znalazł. każdego uchodźcę z Ukrainy który otrzymał w Polsce kartę stałego pobytu czy cokolwiek co uprawnia do korzystania ze świadczeń z polskiego budżetu zliczyć do puli uchodźców jako takich skąd by nie przybyli i łatwo było by matematycznie wykazać że Polska limit jakiś tam w Brukseli wymyślony wypełniła z wyprzedzeniem na lata i - parafrazując spływę na ochotników do porwania z filmu "Pieniądze to nie wszystko" - "komplet!"

jeszcze sugeruję wystąpić do TSUE z roszczeniem wobec KE jako to - "rzygać nam tu kasę" na każdego tak zarejestrowanego w/g stawek jakie na te kary przyjęto do czasu zanim nie zostaną wszelkie spory w tej materii wewn całej ujni nie rozstrzygnięte (czyli na zdrowy rozum - do zawsze :P )

Oczywiście ubrać to w prawniczy bełkot no ale z tym problemu być nie powinno bo prawników ci u nas dostatek jak psów u hycla po wszystkich synekurach jakie możliwe z prezydencką włącznie ;) by się z raz przydali

sugerujesz załatwić UE jak Asterix i Obelix machinę urzędniczą Rzymu wkreskówce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Przez tomek1974
      wojna na ukrainie dzień 330 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj