Gość

Polityka okiem rolnika 2023

Polecane posty

mirro    6331
2 minuty temu, Roman176 napisał:

dali dobrze płatną prace hardwicz i przyjeli do platformy i nagle wszystkie dzieci mają dobrobyt 

Przecież ostatnio to ich nawet do sejmu nie wpuścili, mimo że mieli akredytację.🤣To chyba jeszcze trochę tych niezaopiekowanych zostało.🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v11    995
38 minut temu, Roman176 napisał:

nie boisz się francuza kupić ? 

 

Valtra pokazowa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4585
8 minut temu, mirro napisał:

Przecież ostatnio to ich nawet do sejmu nie wpuścili, mimo że mieli akredytację.🤣To chyba jeszcze trochę tych niezaopiekowanych zostało.🤣

ale cały czas gadamy o jeden osobie 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Ale co mnie jedna osoba obchodzi. Wstawiłeś wycinek z Konstytucji, to się do niego odniosłem. A że zauważyłeś iż Konstytucja przeszkadza tylko PO, to pokazałem Ci , że PiSowi też z nią nie po drodze. Ale w tym wypadku to tym gorzej dla Konsrtytucji.🤣

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4585

ale miruś oni przyszli do sejmu bo chcieli średnią krajową 4,5 tyś    a propo tusk jest niepełno sprawny ze organizował to z nimi ? 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331
Przed chwilą, Roman176 napisał:

ale miruś oni przyszli do sejmu bo chcieli średnią krajową 4,5 tyś

To niech im dadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4585

a czemu im tusk nie dał ? 

za Tuska było 500 a później 1200 dzisiaj jest 3494 zł brutto miesięcznie 

 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5531
1 godzinę temu, Roman176 napisał:

bo jedyna opozycja która zagłosowała  przeciw swojemu państwu ... po za tym leciało by w tvp 

Czyli wszędzie na świecie opozycja zgadza się z rządzącymi a tylko u nas jest odwrotnie🤣

  • Like 1

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331
40 minut temu, Roman176 napisał:

 

 

"Orzeł wylądował. powtarzam orzeł wylądował".🤣

Że tak głupio zapytam. To dostawę na pole można zamówić?😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leszy    4883
6 minut temu, Ulman napisał:

Czyli wszędzie na świecie opozycja zgadza się z rządzącymi a tylko u nas jest odwrotnie🤣

Wszędzie na świecie za władzę odpowiada rząd, a u nas od lat za wszystko opozycja ;) 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Przez chwilę ( gdy przechodziliśmy z organizacji pułk na brygada) wylądowałem jako "dubler dowódcy plutonu". Stary dowódca plutonu wyjaśnił mi krótko układ. "Słuchaj młody zasada jest prosta. Jak będzie opierdol, to ty idziesz na odprawę. Jak jakieś nagrody, to ja idę".🤣 tak mi się skojarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8471
20 minut temu, mirro napisał:

Że tak głupio zapytam. To dostawę na pole można zamówić?😂

A wystarczyło w nocy nie pilnować i do rana o te 20 ton byłaby lżejsza, ileż łatwiej było by wyciągnąć na twardy grunt🤣

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7483

Ukraińcy odnaleźli się w Polsce. Zakładają firmy, szybko znajdują pracę .

Ponad rok od wybuchu wojny w Ukrainie Polska już nie jest takim samym krajem, jakim była przed 24 lutego 2022 roku. 

W Polsce pomocy szukało kilka milionów uchodźców z Ukrainy. Około miliona z nich zostało na dłużej. Wyrobili w Polsce numer PESEL, znaleźli pracę, założyli firmy, posłali dzieci do szkół. Zaczęli nowe życie. Jak sobie radzą?

Migranci, uciekając przed wojną do Polski, przenosili również swoje biznesy do naszego kraju.

https://www.pulshr.pl/praca-tymczasowa/ukraincy-odnalezli-sie-w-polsce-zakladaja-firmy-szybko-znajduja-prace,95945.html

Polski przedsiębiorca jest za biedny do nich .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, Roman176 napisał:

a czemu im tusk nie dał ? 

za Tuska było 500 a później 1200 dzisiaj jest 3494 zł brutto miesięcznie 

 

a bo toto wszystko przez tą propagandę sukcesu. 

otwierają, co już dawno otwarte i belkocza o tym co jeszcze nie zaczęte, a już jako skończone 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331
2 minuty temu, galan99 napisał:

Polski przedsiębiorca jest za biedny do nich .

rozwiń myśl swoją

4 minuty temu, HF86 napisał:

otwierają, co już dawno otwarte i belkocza o tym co jeszcze nie zaczęte, a już jako skończone 🤣

Tak mnie tknęło. A to kierowca z takim ładunkiem nie dostaje trasy na GPS? Przecież teoretycznie to transporty pod nadzorem KAS. Przecież jak nie potwierdzę odbioru w SENT to mi jaja urwą po paru godzinach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8471
7 minut temu, galan99 napisał:

Polski przedsiębiorca jest za biedny do nich .

Może ukraińcy będą lepiej płacić, skoro polskie biedne😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7483

 Tanie mięso zalewa Polskę i UE, a zarabia miliarder z Ukrainy .

Jaja tak samo i tak wiele innych za dużo wymieniać .

Ukraina otrzymuje co miesiąc około 5-6 mld dolarów od zachodnich rządów

Czy Polskiego przedsiębiorcę będzie stać wyłożyć miliardy na odbudowę jak zachodnich kolegów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leszy    4883
18 minut temu, mirro napisał:

Przez chwilę ( gdy przechodziliśmy z organizacji pułk na brygada) wylądowałem jako "dubler dowódcy plutonu". Stary dowódca plutonu wyjaśnił mi krótko układ. "Słuchaj młody zasada jest prosta. Jak będzie opierdol, to ty idziesz na odprawę. Jak jakieś nagrody, to ja idę".🤣 tak mi się skojarzyło.

Powiedz mi co ci dowódcy w tych jednostkach przez cały czas robią? Czy jakby im wydał rozkaz wyprowadzenia ludzi do jakiejś realnej akcji, to chociaż by kierunków nie pomylili? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Starzy dadzą radę. Dużo młodych bez GPS się gubi.🤣

6 minut temu, galan99 napisał:

Czy Polskiego przedsiębiorcę będzie stać wyłożyć miliardy na odbudowę jak zachodnich kolegów .

Zachodniemu koledze gwarancji udzieli jego własne Państwo. Polskiej firmie Polska niczego nie zagwarantuje, co już usłyszeliśmy z ust miłościwie panujących niedawno. "jeźcie i se załatwcie kontrakty". Tu koło się zamyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5531
12 minut temu, galan99 napisał:

 Tanie mięso zalewa Polskę i UE, a zarabia miliarder z Ukrainy .

Jaja tak samo i tak wiele innych za dużo wymieniać .

Ukraina otrzymuje co miesiąc około 5-6 mld dolarów od zachodnich rządów

Czy Polskiego przedsiębiorcę będzie stać wyłożyć miliardy na odbudowę jak zachodnich kolegów .

Czyli rządzący  kretyni  nie dość ze nam szkodzą, to jeszcze pozbawiają możliwości zrobienia biznesu. Czemu popierasz tych durni?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5531

A kto ci tak powiedział?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
20 minut temu, galan99 napisał:

Kogoś trzeba albo PiS , lub PO . 

I temu tak jest, jak jest. 

jakby na pisiu i peło się scena polityczna kończyła. 🤦‍♂️

swoją drogą, trzeba przyznać, że niby podział awsu działa 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7483
10 minut temu, Ulman napisał:

A kto ci tak powiedział?

Sam wiem , na pajaców nikt nie będzie  głosował  Jak  . 

Grzegorz Braun: Szczęść Boże .

AGROunia z chłopa stanie się Polityk , to jeszcze większa porażka , jak chłop bierze się za politykę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Z takim podejściem, to Galan i twoje wnuki  będą jeździć robić na zagranicznych panów 

Edytowano przez Pafnucy12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Przez tomek1974
      wojna na ukrainie dzień 330 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj