Gość

Polityka okiem rolnika 2023

Polecane posty

mirro    6401

Bo wie że Trump "jak przypierdoli", to choć potem przeprosi. 🤣I'm sorry, I made a mistake, will you forgive me?

Ale na te demony wszyscy się godzą. Z nadzieją że ich ominą albo oszczędzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8521
2 godziny temu, dysydent napisał:

a no @witejus nasz komediant ....zdaje się coś mu się skapło że przegiął pałę i rakiem zaczyna że: a to jakieś prywatne to było i mu niby to wykradli a on to by tego na publiczne nie wrzucił...

Tak, u takich to zawsze jak pier...ną jaką głupotę albo stek bluzgów a potem zrobi się z tego dym to zaczyna się jazda na wstecznym, typu , zostałem źle zrozumianym, zostało wyrwane z kontekstu czy nie to miałem na myśli a teraz dorzucają że im to wykradli.Z tego co słyszałem to jechał tym tekstem do 7 letniego wnuka, jeśli to prawda to jest nie tylko chamem i prostakiem ale i patologicznym dziadkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3131
1 minutę temu, mirro napisał:

will you forgive me?

one problem - after can forgive... nobody

aaa! now i understand - it's no problem

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6401
1 minutę temu, witejus napisał:

jeśli to prawda to jest nie tylko chamem i prostakiem ale i patologicznym dziadkiem.

Patostreamerem.🤣 A na to chyba bat się kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8521
1 minutę temu, mirro napisał:

Patostreamerem.

Patodziadem, choć Dziad podobno jest jeden (forumowy)

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6401

No dobra. Patologicznym dziadkiem z dostępem do internetu.🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3131
7 minut temu, witejus napisał:

Tak, u takich to zawsze jak pier...ną jaką głupotę albo stek bluzgów a potem zrobi się z tego dym to zaczyna się jazda na wstecznym, typu , zostałem źle zrozumianym, zostało wyrwane z kontekstu czy nie to miałem na myśli a teraz dorzucają że im to wykradli.Z tego co słyszałem to jechał tym tekstem do 7 letniego wnuka, jeśli to prawda to jest nie tylko chamem i prostakiem ale i patologicznym dziadkiem.

a wiesz co? szkoda że ja nie miałem takiego dziadka i wielu którzy dopuścili do tego co mamy wokół a zwłaszcza do czego to doprowadzi

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8521
1 minutę temu, dysydent napisał:

że ja nie miałem takiego dziadka

Raczej dobrze bo z twoich postów zostały by same gwiazdki😝

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6401
7 minut temu, dysydent napisał:

a wiesz co? szkoda że ja nie miałem takiego dziadka i wielu

To też racja. Patrząc przez pryzmat humanizacji i pedalizacji społeczeństwa. ( zastrzegam że to tylko moja opinia i niekoniecznie musi być trzeźwa)😂

Edytowano przez mirro
błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3131
2 minuty temu, witejus napisał:

Raczej dobrze bo z twoich postów zostały by same gwiazdki😝

odpuszczono zbyt dużo komuchom u nas, odpuszczono zbyt wiele kacapom kiedy można było nie tylko im przyp...olić ale do reszty roz....  no to teraz tylko "gwiazdki" pozostały bo teraz to już rzeczywiście tylko puste i bezsilne przekleństwa

mam nadzieję że teraz lepiej się zrozumieliśmy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8521
4 minuty temu, mirro napisał:

niekoniecznie musi być trzeźwa)

Możesz tak z rana czy z wczoraj zostało?😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3131

no tak, w czerwcu w "tych" szerokościach geograficznych na "wieczorne szklaneczki" noc za krótka i miewają "poranny zasięg"

Edytowano przez dysydent
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7577

Seweryn czyli Jarema z filmu .

JAREMA Wiśniowiecki .

O relacjach I Rzeczpospolitej i KOZAKÓW Zaporoskich.

Zawiła Historia .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6401
5 minut temu, dysydent napisał:

no tak, w czerwcu w "tych" szerokościach geograficznych na "wieczorne szklaneczki" noc za krótka i miewają "poranny zasięg"

Sąsiad się napatoczył no i tak jakoś samo wyszło. A że lekarz to wszystko pod nadzorem medycznym się odbyło.🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz2903    1286

Dzisiaj idzie marsz elit 3 RP największych złodziei i oszustów w historii Polski . Większa połowa tego forum ich popiera .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8521
4 minuty temu, mirro napisał:

A że lekarz to wszystko pod nadzorem medycznym się odbyło.🤣

No jak, przecie oficjalnie lekarze są zaciekłymi wrogami alkoholu w każdej ilości i postaci, z wyjątkiem użycia zewnętrznego, chyba że to był lekarz weterynarii to może ma inne zdanie😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3131
7 minut temu, Mariusz2903 napisał:

Większa połowa tego forum ich popiera

a odczep się

ja co najwyżej chciałem pofilmować ale i kamea ma za małą baterię i na pewną będą tacy co zrobią to lepiej i se gotowe obejrzę
Po takiej reklamie jak media "publiczne" zrobiły temu marszowi to więcej będzie tam ciekawskich niż kogokolwiek politycznie czy jakkolwiek zorientowanego

już większej głupoty nie widziałem jak szczujnia próbując zdyskredytować ten marsz go tylko rozpropagowała że aż śmieszne jacy durnie tam muszą rządzić

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz2903    1286
3 minuty temu, dysydent napisał:

a odczep się

ja co najwyżej chciałem pofilmować ale i kamea ma za małą baterię i na pewną będą tacy co zrobią to lepiej i se gotowe obejrzę
Po takiej reklamie jak media "publiczne" zrobiły temu marszowi to więcej będzie tam ciekawskich niż kogokolwiek politycznie czy jakkolwiek zorientowanego

już większej głupoty nie widziałem jak szczujnia próbując zdyskredytować ten marsz go tylko rozpropagowała że aż śmieszne jacy durnie tam muszą rządzić

Już był KOD , marsz kobiet , teraz marsz Tuska i co Pis przez 8 lat ile stracił ?

Jakie były płace , jakie emerytury , pomoc socjalna za rządów tych co dziś maszerują ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3131

@galan99 a to co za dziwadło co mu włosy ze łba w dół opadły (portki pewnie też ale nie widać na tym....) że se szmatą łeb musi zawijać i jeszcze się jakim guru na Polskę mianuje?
W polskim klimacie byle kaszkiecik na lysy łeb o słońca wystarczy no co niektórzy na berecie z "anteną" poprzestają i jeśli to poziom takich "antenkowców" to nie chcąc "przykukowi" jakiemu wyświetleń nabijać zapytam w razie by kto jednak obejrzał - wato toto kliknąć czy szkoda uwagi i łaski jednego wyświetlenia więcej dla ... ach; może nie pamiętacie co to "przykuk"? kto czyta to forum lub film "Pulp Fiction" obejrzał ten wwie a moje posty to już teaz bardziej dla stałych tu czytelników zatem coaz mnie objaśnień

postów z resztą też tylko jakoś tak dzisiaj...

32 minuty temu, Mariusz2903 napisał:

Już był KOD , marsz kobiet , teraz marsz Tuska i co Pis przez 8 lat ile stracił ?

że też Ty to wszystko pamiętasz
Pewnie nic watościowszego Twojej pamięci nie zajmuje skoro masz miejsce na takie - rzeczywiście - mało istotne incydenty życia politycznego w Polsce

to jest właśnie problem Was wszystkich którzy zbyt dużą wagę przykładacie do przysłowiowej słomy w oku bliźniego... itd
Sami sobie łby porozwalacie o przeszkody które samiście sobie poustawiali a reszta kolejny raz będzie musiała po takich sprzątać
No na początek po takich marszach też ale to zero problem

ja zaatakowałem przecież tę jakąś komisję antykacapską a to przecież m in pokłosie już sławetnego "lex Tusk" i ja Was wszystkich do jednego wora tak że nie mnie cytuj w kontekście akurat tego marszu bom spoza tego wszystkiego i tylko coraz mniej mnie to bawi a coraz więcej zaczyna wqrwiać
z resztą nie mnie jedynego, Choć - jak widzę - Ciebie z resztą też choć a że, z innych powodów i/to - sam oceń - czy to wszystko może się dobrze skończyć?

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8521
37 minut temu, galan99 napisał:

Prawdziwe przyczyny wojny w Ukrainie | Sadhguru Polska

Guru w glanach?jeszcze nie widziałem , ciekawe co pod habitem.Ta broda to chyba sztuczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3131

a gdzie tam sztuczna. Stary gnojas i golić mu się nie chce

wiem po sobie tylko u mnie co najwyżej do kilku milimetrów mi ucieknie i ... jak jakie żarcie z pyska spłynie czy wąsów się czepi. no tego ścierpieć nie mogę a na pewno po każdym posiłku toto patłów przecież tych jakim szamponem nie myje
dla tego ja góra jaie trzy milimetry i rad nierad no ale....nnno - bedzie tego pisania trza jakiej żyletki poszukać :D

Pamiętacie jak Jobs wyglądał, no to "Coleslaw" znamienny tytuł do swego ostatniego na yt ... coś w tym jest z tymi brodami i u Arabów ten smród po ulicach... (w Izraelu pewnie też) to też gnojasy co się babami obrabiają a sami o allahach i innych bzdetach swoje gnojaskie żywoty wypełniają. Widać taka "kultura". A może to w genach? może klimat nie zmusza do roboty i baby wystarczą? nie wiem

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v11    1000

Po żarciu pies mi mordę liże i nie mam takich problemów 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz2903    1286

Pogarda dla zwykłych ludzi tym śmierdzi ten marsz . Obłuda i cynizm popierających aż kole w oczy . Sztury , Seweryny , Jandy , Lisy , Michniki , Frasyniuki  wszyscy tylko po to by dostać większą kasę a nic w zamian . III RP i układ okrągłego stołu będzie maszerował tylko z jakim hasłem przewodnim ? Jebać PIS . Trochę za słabe dla milionów Polaków .

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Przez tomek1974
      wojna na ukrainie dzień 330 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj