Chłoporobotnik

Pogoda rolnicza 2023 i nie tylko

Polecane posty

TheraRolnik    4172
4 minuty temu, niesmiertelny88 napisał:

takie życie rolnika. A jak Panie i Panowie chcecie mieć tani olej chleb to nie miejcie pretensji do Nas. my Też musimy dzieci wychować . wy 8h A my 24h. niech skończy się wojna między wsią A miastem. między Unia Europejska chujnia A moim krajem

A czemu nie 25h 🤔

gregor1284    14257
1 minutę temu, szymon09875 napisał:

Nawet sobie sprawy nie zdajesz jakie to wygodne jest 🤭

Nie mądra spominac! 

Gość   
Gość

Młody toż to 12 km od mojej posiadłości 😛 , widziałem go 

Wrak 

TheraRolnik napisał:

4 minuty temu, niesmiertelny88 napisał: takie życie rolnika. A jak Panie i Panowie chcecie mieć tani olej chleb to nie miejcie pretensji do Nas. my Też musimy dzieci wychować . wy 8h A my 24h. niech skończy się wojna między wsią A miastem. między Unia Europejska chujnua rajem A czemu nie 25h 🤔 bo miłość i jest bezcenna

TheraRolnik    4172
2 minuty temu, Aktywnyrolnik7245 napisał:

Młody toż to 12 km od mojej posiadłości 😛 , widziałem go 

Wrak 

Stary ale ty przecież szukałeś co do remontu na zimę 🤔

Gość   
Gość
2 minuty temu, TheraRolnik napisał:

Stary ale ty przecież szukałeś co do remontu na zimę 🤔

Ale tu trzeba kupę kasy żeby wyglądało i chodziło , same 4 opony radialki to prawie 10 tyś 

Edytowano przez Gość

Leszy    5192
12 minut temu, TheraRolnik napisał:

A czemu nie 25h 🤔

Bo każdy musi czasem np. do kibelka pójść 😜 

• Haha 2

Gość   
Gość

@Belaruss820 koło z tyłu jest inne , chyba zapas jest od pary . Rama jest prosciutko tu jest coś na wzór d55 

TheraRolnik    4172

Raczej tylne, przy tej ramię nie mogą być z przodu 900etki bo się pod ramę nie zmieszczą 

3 minuty temu, Belaruss820 napisał:

@Aktywnyrolnik7245 przyczepa na pierwszy rzut oka wporzadku. A ta rama to prosta?bo dolna wyglada jakby jakas podkrzywiona. Przednie kolo zmienione czy tylne?

Gość   
Gość

No i Bartuś usunął mi zdjęcie 😉

konteno    1826
10 minut temu, Aktywnyrolnik7245 napisał:

Ale tu trzeba kupę kasy żeby wyglądało i chodziło , same 4 opony radialki to prawie 10 tyś 

to i tak mniej niż za cycepe , tego możesz mieć na już i szykować w międzyczasie a na lalke trzeba czasu i kasy bo nie potanieją 

jak się znasz to i jeszcze może deko ugrasz choć i tak to okazja , byle mechanicznie ok by bez dłubania w środku silnika i skrzyni się obyło 

a jak większy wydatek odłożysz na później to w międzyczasie inne tańsze inwestycje zjedzą zyski z gospo 

8 minut temu, Leszy napisał:

Bo każdy musi czasem np. do kibelka pójść 😜 

a po co do kibelka ? można w windzie 😛

https://www.tujastrzebie.pl/wiadomosci,i-cyk-dwojeczka-szok-taka-pamiatke-zostawila-po-sobie-w-windzie,wia5-3266-23529.html

Gość   
Gość

a zapomniałem zapytać...

świętujeta jutro??

Gość   
Gość

eeee. święto

czech króli...

Gość   
Gość

no wiem że było ich czech... 🤔

TheraRolnik    4172

A rozrzutnik mogie umyć jutro 🤔

Może by pszyszli pomóc 🤔

Edytowano przez TheraRolnik

Gość   
Gość

a rób co se kcesz. ja świętuje, bo duperela do prasy nie przyszła i se nie podłubie...

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez BASIADRESIK
      Dzień dobry, Wraz z innymi studentkami robimy projekt na studia odnośnie strony internetowej ze skupem produktów rolnych. Zastanawiamy się jakie cechy powinna mieć taka strona, jakie potrzeby są potencjalnych odbiorców, jak można taką stronę ulepszyć. Zapraszamy więc do wypełnienia anonimowej ankiety, nawet gdyby miała to być tylko odpowiedź na pytania zamknięte. Dziękujemy za poświęcony czas. https://forms.gle/f6QDHfAPFRz1Rt868
    • Przez BASIADRESIK
      Dzień dobry, Wraz z innymi studentkami robimy projekt na studia odnośnie strony internetowej ze skupem produktów rolnych. Zastanawiamy się jakie cechy powinna mieć taka strona, jakie potrzeby są potencjalnych odbiorców, jak można taką stronę ulepszyć. Zapraszamy więc do wypełnienia anonimowej ankiety, nawet gdyby miała to być tylko odpowiedź na pytania zamknięte. Dziękujemy za poświęcony czas. https://forms.gle/f6QDHfAPFRz1Rt868
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj