Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
strsw33    93
7 godzin temu, Qwazi napisał:

Lakpol za kwiecień ponoć zapłacił 1,60. Ilość coś około 7-8 tys. Parametrów nie znam. Wczoraj na łące jeden kolega tak mówił. Wiarygodność jego słów niewielka, bo chłopak ma tendencję do ubarwiania, ale nie bardzo potrafiłem wywnioskować, w którą stronę tym razem poszedł. Potrafi powiedzieć i mniej i więcej. To chyba grupa Polmlek

Lacpol za kwiecień miałem 2zlbrutoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, kizak napisał:

Od Yacentego dostal za zdjęcie różańca  na kształt stringów i niesmaczny tekst do ......użytkownika forum 

....i po rumakowaniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, adamowicz84 napisał:

Co tu się wyrabia, jeden na drugiego ,drugi na trzeciego 🥴

Niestety taki mamy kraj...  Tylko zawiść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesamowity90    597

Polska w pigułce, nowy dzierżawca za miedzą zamiast przyjść z nowym sąsiadem flaszkę wypić na miedzy to mi jednym śladem po uprawie zapier... 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    3897
28 minut temu, DanielFarmer napisał:

A susza przynajmniej na północy nabiera rozpędu....opady odwołane

Susza to już trwa od połowy maja gdy minął miesiąc bez deszczu. 20 czerwca będą dwa miesiące bez deszczu. Ciekawe jest to że ma południe od Warszawy praktycznie co chwila pada a u nas zapowiadają i całe go.no wychodzi. Drugi pokos bez cięcia będzie. Urósł ma 5 cm i usechł. A w większości wcale nie odbił 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greg1985    496
3 minuty temu, MariuszDe napisał:

Susza a tu tymczasem sianokosy w płd wsch Polsce 

IMG20230530093838.jpg

Nad jaką rzeką mieszkasz ?

Bo to napewno nie na gruntach ornych . Czego ty tam wlazł jeszcze tydzień i na tych łąkach będzie się kurzyło 😂😂😂😂

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ubogiwladek    198

Tak mokro jest :d dopiero kosza pierwszy pokos bo przejeżdżałem tam kiedyś. A ja 20 km dalej i dzisiaj dopiero deszcz po trzech  tygodniach przerwy. Ale suszy jeszcze nie było. Jedynie jak ktoś rotacyjna trawę wyciął po samej ziemi to pustynia się zrobila

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MariuszDe    370
25 minut temu, Kierownik napisał:

Tak, tylko pewnie tak to zawsze to miejsce omijales

Jak mam być szczery to rzeczywiście żeby tego kawałka nie mijac to musiała być konkretna susza

22 minuty temu, greg1985 napisał:

Nad jaką rzeką mieszkasz ?

Bo to napewno nie na gruntach ornych . Czego ty tam wlazł jeszcze tydzień i na tych łąkach będzie się kurzyło 😂😂😂😂

Nad rzeką ten kawałek z 10arow musiałem widłami wynosić żeby tam ciężkim sprzętem jakąś prasa wjechac zdjęcie przed tygodnia chociaż dzisiaj to tylko trochę lepiej i tak bym prasa z ciągnikiem nie wjechal

21 minut temu, ubogiwladek napisał:

Tak mokro jest :d dopiero kosza pierwszy pokos bo przejeżdżałem tam kiedyś. A ja 20 km dalej i dzisiaj dopiero deszcz po trzech  tygodniach przerwy. Ale suszy jeszcze nie było. Jedynie jak ktoś rotacyjna trawę wyciął po samej ziemi to pustynia się zrobila

U mnie dzisiaj  pierwszy opad w czerwcu do tej pory 9 litrow  i ciągle pada a w maju było 68 l

Edytowano przez MariuszDe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, MariuszDe napisał:

Susza a tu tymczasem sianokosy w płd wsch Polsce 

IMG20230530093838.jpg

Jak to zebrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MariuszDe    370
Przed chwilą, Pafnucy12 napisał:

Jak to zebrać?

Wynieść widłami 😁

13 minut temu, MaloSypiam napisał:

Jak łazorko za czerwiec? Poszli coś w dół?

W Łazorku za czerwiec?cena pewnie będzie znana w najlepszym wypadku około 30czerwca jak nie koło 10lipca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ubogiwladek    198
18 minut temu, MaloSypiam napisał:

Jak łazorko za czerwiec? Poszli coś w dół?

Za czerwiec to jeszcze nic nie mówili :D podają na koniec miesiąca za ile doiles bo muszą sobie policzyć ile mogą zapłacić :D pewnie pójdą w dół,  jakby utrzymali to cena by była czołówka krajowa 

Edytowano przez ubogiwladek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młody1997    48
1 godzinę temu, MariuszDe napisał:

Jak mam być szczery to rzeczywiście żeby tego kawałka nie mijac to musiała być konkretna susza

Nad rzeką ten kawałek z 10arow musiałem widłami wynosić żeby tam ciężkim sprzętem jakąś prasa wjechac zdjęcie przed tygodnia chociaż dzisiaj to tylko trochę lepiej i tak bym prasa z ciągnikiem nie wjechal

U mnie dzisiaj  pierwszy opad w czerwcu do tej pory 9 litrow  i ciągle pada a w maju było 68 l

A u mnie jare będzie koszone rotacyjną prawdopodobnie, ponieważ deszczu nie było i nie ma... Z ozimego poślad i tyle. Trzeba pomyśleć o kupnie słomy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12185
MariuszDe napisał:

Susza a tu tymczasem sianokosy w płd wsch Polsce 

IMG20230530093838.jpg

zmień traktor...🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj