Polecane posty

adamowicz84    76
1 godzinę temu, robert1226 napisał:

Łolaboga jakie tu hojraki są aż strach na forum coś czytać nie ma mowy o pisaniu , aż tel trzymam na wyciągniętych rękach by nie dostać rykoszetem.

Ja już na kiju od sefii trzymam bo daje po ....🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12183

najwięcej wiedzą ci nie związani z mlekiem i najwięcej mają dopowiedzenia....

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peron    369
2 godziny temu, adamowicz84 napisał:

Jak już ktoś tu pisał hodowcy krów mlecznych są zdani na siebie, chodowcy trzody coś im pomagają w sektorze zbożowym też a mlecznym nic 

Jesteś z miasta, czy udajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2196

 Mają dopłaty do dobrostanu ,wypasu ,dodatkowe na paliwo do krów ,się nie nudzą ,żyć nie umierać 😐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamowicz84    76
16 minut temu, Peron napisał:

Jesteś z miasta, czy udajesz?

Nie nie jestem z miasta, może nie pamiętasz ale sam miałem chodowle trzody i wiem że składałem wniosek do prosiaków urodzonych a z tego pamiętam do mleka-  co był jakiś 

5 minut temu, kizak napisał:

 Mają dopłaty do dobrostanu ,wypasu ,dodatkowe na paliwo do krów ,się nie nudzą ,żyć nie umierać 😐

To masz dopłaty , do paliwa i tu i tu są tylko że hodowcy mleka dodakowo do sztuki 

Edytowano przez adamowicz84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamowicz84    76
1 godzinę temu, kizak napisał:

Do 20 sztuk

1 godzinę temu, kizak napisał:

 

Zgadza się . Zamknijmy ten temat , wróćmy do cen mleka 

Edytowano przez adamowicz84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodz    331
10 godzin temu, slawek74 napisał:

najwięcej wiedzą ci nie związani z mlekiem i najwięcej mają dopowiedzenia....

Tak masz rację, obniżki cen są bo jest hossa na rynku i wszystko schodzi od reki, sieci nie mają nic do gadania tylko zgadzają się na dyktatury spółdzielni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sean_Layton    118

Mam nadzieję że w 3/4 kwartale tego roku sytuacja z cenami się poprawi.. ( a przynajmniej tak głoszą „eksperci” ).

Edytowano przez Sean_Layton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bop23    84
24 minuty temu, Sean_Layton napisał:

Mam nadzieję że w 3/4 kwartale tego roku sytuacja z cenami się poprawi.. ( a przynajmniej tak głoszą „eksperci” ).

Jak nie bd co dać żrec to się poprawi.....

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodi    517

Ryki 1,92 zł 15tys kg. Netto

Edytowano przez Dodi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigon    1485

Przy cenie zbóż 500 zł to mleko jest jeszcze ostatnią produkcja na której Można coś zarobić, pomijają pojedyncze Mleczarnie co płacą po 1.40

  • Thanks 1
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2196

To dlaczego kur..   płacimy tyle za pasze .Pierd... że poszedł prąd ,a nam urwa nie poszedł .18 mm opadu za maj ,dziś mróz jak uj ,ciekawe co z qq ,a uj tam  ebać chłopa ,kur.. ktoś tę inflację musi na swym grzbiecie przeboleć . I cieszmy się że piard .... jakąś zapomogą ,bo kurna za chwilę i tak oddamy ją z procentem .😐.    z cen spadku mleka jest jeden pożytek ,nikt nie wyzywa. ty bogaczu krowiarzu 😐

Edytowano przez kizak
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuba24040    0

Cześć. Czy jest ktoś w stanie powiedzieć mi cenę mleka w mlekovicie, jaka była w kwietniu, i prognoza za maj/czerwiec? Fakturka za tydzień ale zżera ciekawość. Czy maja gdzieś cennik wg dostępny? Jesteśmy u nich świeżo. Dostaliśmy SMS że czerwiec -5gr, ale od jakiej ceny? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2201

No ale jak to "bracia" nie robią takich rzeczy. Na pewno to jest wina Putina 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łolek    12924
13 godzin temu, FarmerDyzio napisał:

No dla mnie jest interes. Wszystko wyciągnąć z pola ? Nawet słomę? A jak pisałem nie zmierzam się użerać z rolnikami/handlarzami żeby potem szukać swoich pieniędzy. Im mniej się narobię i nerwów sobie oszczędzę tym lepiej ;) Rozumiem że wam słoma jest do hodowli potrzebna ale ja zwierząt nie trzymam i mam w to wyjebane. 

To po kiej uj się udzielasz w cenach mleka bo nie rozumiem 

  • Like 5
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czareczek85    411
Dnia 3.06.2023 o 06:35, Dodi napisał:

Ryki 1,92 zł 15tys kg. Netto

Cena jak w Piątnicy z tym że u nas 2 z przodu

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    869
3 godziny temu, czareczek85 napisał:

Cena jak w Piątnicy z tym że u nas 2 z przodu

I to jest lider. Tutaj aż chce człowiek doić 👍


Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj