Polecane posty

PolandOnion    147
Qwazi napisał:

Wiesz?...czy strzelasz?

Każdy ma inne koszty więc napisałem że może pokryje. Chyba logiczne 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolniik122    113
2 godziny temu, marko667 napisał:

Oddaje ktoś do Lactalis Kozinice?

 

Oddaje :) Napisz na priv, pogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qwazi    7904
2 godziny temu, pedro2 napisał:

To nie w mleczarni. W krochmalni gdzie odstawiam ziemniaki. Od tych słów nastąpiło ożywienie dyskusji i zakończenie monologu prezesa. Padło nawet śmiałe pytanie czy pan prezes mierzył sobie małego normalnie czy z kręgosłupem...

 

To oznacza, że plantatorzy mają kojones...ale nie wszędzie tak jest niestety 

 

1 godzinę temu, PolandOnion napisał:

Każdy ma inne koszty więc napisałem że może pokryje. Chyba logiczne 🤔

Czyli strzelasz🤷

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7212

W tym roku zebranie było bez rozgłosu, zapraszali telefonicznie tylko wybranych, tych którzy nie krzyczą. Prezes powiedział co chciał, dostał gromkie brawa i po robocie.


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol6130    7367

Czyli zabrakło zdrajcy który by zadzwonił i zrobił zlot plantatorów w tym samym czasie a przed wszystkim miejscu 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2201
14 minut temu, pedro2 napisał:

W tym roku zebranie było bez rozgłosu, zapraszali telefonicznie tylko wybranych, tych którzy nie krzyczą. Prezes powiedział co chciał, dostał gromkie brawa i po robocie.

To po ile ile tobie wyszły ziemniaki za kilogram? 🤔 😏 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolniik122    113
3 godziny temu, PRIMO napisał:

 Jakie obecnie oferują warunki?

napisz na priv jak chcesz pogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greg1985    496

Chyba u nich rewelacji nie ma dużo handlują przerzutem więc samo mówi za siebie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolniik122    113
1 godzinę temu, greg1985 napisał:

Chyba u nich rewelacji nie ma dużo handlują przerzutem więc samo mówi za siebie 😉

Jakby tylko handlowali przerzutem, to cena za mleko byłaby mniejsza niz przerzut. Na pewno muszą coś produkować, ale ile produkują a ile handlują przerzutem to już nikt nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mistrz18    295
2 godziny temu, Bercik92 napisał:

To po ile ile tobie wyszły ziemniaki za kilogram? 🤔 😏 

CENY MLEKA JEDEN Z DRUGIM 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7212
4 godziny temu, Bercik92 napisał:

To po ile ile tobie wyszły ziemniaki za kilogram? 🤔 😏 

Zajrzyj sobie do tematu ziemniak przemysłowy, od jesieni do połowy stycznia była mowa o cenach i premiach

Oddaje ktoś tu może do polindusa? Wróbelki ćwierkają, że są problemy z wypłatą...


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PolandOnion    147
Qwazi napisał:

Każdy ma inne koszty więc napisałem że może pokryje. Chyba logiczne 🤔 Czyli strzelasz🤷

Nie strzelam ale nie chcę za dużo pisać publicznie bo ludzie z pewnej firmy za bardzo tutaj czytają i robią problemy o byle co... lekko mówiąc.


Karol6130 napisał:

Czyli zabrakło zdrajcy który by zadzwonił i zrobił zlot plantatorów w tym samym czasie a przed wszystkim miejscu 

i ten jeden "zdrajca" byłby jebany przez mleczarnie gnębiony a nikt by palcem nie kiwnął. Nie dawno w jednej takiej też ktoś za bardzo się wychylał a teraz się mszczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MariuszDe    370

No to cena w pierwszym msc całkiem niezla jak na tą ilość  z tym że za Maj już -25groszy

1 godzinę temu, MaloSypiam napisał:

Konskie-polmlek za kwiecień 2,36 brutto, Tl 4,4, bo 3.5, ilość 4500

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaloSypiam    6
3 minuty temu, MariuszDe napisał:

No to cena w pierwszym msc całkiem niezla jak na tą ilość  z tym że za Maj już -25groszy

 

70gr więcej względem marca, czuć różnice. Dziwi mnie tylko to że nic nie dostałem o cenie za maj jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MariuszDe    370

Polmlek za Maj -25groszy to dlaczego w Końskich miałoby być inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MlekpolLover    85
Dnia 30.04.2023 o 11:53, grzesiu napisał:

I to pewnie od największych plociuchów kierowców 🤣🤣 a jak ja widze że gość jeździ autem za pół bani to już mam myśleć jaki on bogaty? Czasami jest znacznie odmiennie od tego co się widzi na zewnątrz.  

Nie sądzę, że akurat Mlekpol ale niektóre firmy ponoć mają ogromne zapasy ... i to niezbyt dobry sygnał. Chyba będzie jeszcze solidny strzał w kilku mleczarniach. Ja to już nie wiem jaki jest klucz. U mnie 2,5 a zaraz obok ludzie po 1,8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigon    1485

U nas coś 1,80 za maj ma być, jestem małym dostawcą. 

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    869
18 minut temu, MlekpolLover napisał:

Nie sądzę, że akurat Mlekpol ale niektóre firmy ponoć mają ogromne zapasy ... i to niezbyt dobry sygnał. Chyba będzie jeszcze solidny strzał w kilku mleczarniach. Ja to już nie wiem jaki jest klucz. U mnie 2,5 a zaraz obok ludzie po 1,8.

A jeszcze jak za maj utrzyma cenę to będzie zmiana lidera w Polsce z Mlekovity na Mlekpol 😉 

  • Like 1

Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MlekpolLover    85
19 minut temu, karol091193 napisał:

A jeszcze jak za maj utrzyma cenę to będzie zmiana lidera w Polsce z Mlekovity na Mlekpol 😉 

Utrzyma chyba. Mlekpol od lat płaci lepiej niż Mlekovita. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    869
6 minut temu, MlekpolLover napisał:

Utrzyma chyba. Mlekpol od lat płaci lepiej niż Mlekovita. 

Czyli nie tylko ja słyszałem pogłoski, że za maj ma być utrzymana cena. 

Zobaczymy na koniec miesiąca co z tych plotek wyjdzie. Dopiero podano cenę na maj a już tendencja na stabilizację w czerwcu 


Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj