Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jacus    3035

ja na gieldzie nie kupuje tylko w sklepie 🤣.

pakowany zaklad mleczarski sokolow, kraj pochodzenia ......belgia...

wydaje mi sie ze to jednak nie podlasie bo jak sama nazwa wskazuje to mazowieckie 🤣


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MariuszDe    369
8 godzin temu, barteks51 napisał:

łoo Panie cały 1gr więcej jak osławione 🐎 skie

No to za marzec będzie już 1,60brutto pewnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    3887
8 godzin temu, robert1226 napisał:

Tylko ze ja się odniosłem  do posta mistrza18 bł 3 4 a tł 4,1 i ilości 50 tys także czytaj dokładniej .

Masakra. Właśnie się odniosłem wcześniej do tego posta i napisałem że mlekpol płaci za jakość a nie ilość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominiik    82

Co jak co ale nikt tak nie psuje rynku mleka jak mlekovita, giełda giełdą i wszystkie kryzysy i spadki cen ale to co wyprawia mlekovita to dostawcy powinni wynieść radę i prezesa na widłach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz1q    1823
19 minut temu, Dominiik napisał:

Co jak co ale nikt tak nie psuje rynku mleka jak mlekovita, giełda giełdą i wszystkie kryzysy i spadki cen ale to co wyprawia mlekovita to dostawcy powinni wynieść radę i prezesa na widłach

Co xD bo płaci lepiej niż 90% mleczarni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominiik    82

Bo ściąga sery od szwabów i wpuszcza na nasz rynek


Karol6130 napisał:

Ważne że mają dobrą cenę 

Odpowiedź godna zacofanego rolnika, w krótkiej perspektywie masz może lepsza cenę ale w dłuższej nie, na kupuja serów w blokach od Niemiec , pokroją, zapakują, na półki wstawia za 18 zł za kg a później rynek się dusi


Czytam to forum to mam wrażenie że tu sam ciemnogród, aby cena za miesiąc była dobra a resztę pies jebał, a to co będzie za 3 miesiące nikogo nie obchodzi

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2200
4 godziny temu, Mateusz1q napisał:

Co  bo płaci lepiej niż 90% mleczarni?

Nie wiem czy lepiej płaci ale najbardziej ucina parametry 😆🤦‍♂️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1581

Ty optimus ty jesteś tak głupi czy tylko masz układy z sapinskim . Biznes biznesem ale tak jak robi daręcjo to sranie we własne gniazdo.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grinch1    65

Tak, tylko z tym forum jest tak jak z większością podobnych miejsc. Naschodzi się dzieci, poukrywają się pod nickami i pieprzą głupoty albo zejdzie się paru zadymiarzy jak tych paru co dostali nie dawno od moderatora bana i robią dym bo chorzy by byli jakby komuś nie dowalili. Merytoryki tu raczej mało co nie znaczy że jej nie ma. Taki nasz problem zawiść, tylko komuś było gorzej to już banan na twarzy. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12159
Karol6130 napisał:

U lidera to i do lojalnościowej przywykli,  i to przy cenach sporo niższych 

lojalnościówkę rozumię ale tych ,,dampingów,, juz nie bardzo...


OptimuSPrimes napisał:

12 godzin temu, slawek74 napisał:

🤔


Grinch1 napisał:

Tak, tylko z tym forum jest tak jak z większością podobnych miejsc. Naschodzi się dzieci, poukrywają się pod nickami i pieprzą głupoty albo zejdzie się paru zadymiarzy jak tych paru co dostali nie dawno od moderatora bana i robią dym bo chorzy by byli jakby komuś nie dowalili. Merytoryki tu raczej mało co nie znaczy że jej nie ma. Taki nasz problem zawiść, tylko komuś było gorzej to już banan na twarzy. 

o to too 👍 ważne by ,,sąsiadowi,, było gorzej.... tylko bieda obrót ma i do nich też kiedyś zajży

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol6130    7336

Jak rozumiesz?

czyli julin ceny by miał większe niż rynek 

To powiem Ci że wtedy pieniędzy na udziały by zabrakło

Sławek to Ty soliłeś?

Ciekawe jakie to koszta produkcij tego były 

Lider był w okolicy, widać mleka trzeba, tyle że ta lojalnościowa przeszkadza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, robert1226 napisał:

Ty optimus ty jesteś tak głupi czy tylko masz układy z sapinskim . Biznes biznesem ale tak jak robi daręcjo to sranie we własne gniazdo.

Na Ty to możesz być z kolega z pracy ,pewnie ze Sławkiem 🤣 takich dwóch znawców .czyżby Panowie  się w pracy nudzili??🤣 żebyś był rozgarnięty to byś zrozumiał ze ja nie popieram tego co się dzieje z tym przeżutem i tez jestem zdania ze zle się dzieje ale jak nie umiesz  czytać ze zrozumieniem to spinasz się mocno widze i obrażasz ludzi.napij się melisy ,wyjdź z biura i rozjaśnij swoj umysł 🤣 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7195
45 minut temu, slawek74 napisał:

lojalnościówkę rozumię ale tych ,,dampingów,, juz nie bardzo...

 

🤔

 

 

o to too 👍 ważne by ,,sąsiadowi,, było gorzej.... tylko bieda obrót ma i do nich też kiedyś zajży

 

🤦 Pierwszy żeś się cieszył jak rozpuda opierniczyła złotówkę hipokryto


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12159

narpiew naucz się normalnie pisać...


OptimuSPrimes napisał:

33 minuty temu, robert1226 napisał:

Ty optimus ty jesteś tak głupi czy tylko masz układy z sapinskim . Biznes biznesem ale tak jak robi daręcjo to sranie we własne gniazdo.

Na Ty to możesz być z kolega z pracy ,pewnie ze Sławkiem 🤣 takich dwóch znawców .czyżby Panowie  się w pracy nudzili??🤣 żebyś był rozgarnięty to byś zrozumiał ze ja nie popieram tego co się dzieje z tym przeżutem i tez jestem zdania ze zle się dzieje ale jak nie umiesz  czytać ze zrozumieniem to spinasz się mocno widze i obrażasz ludzi.napij się melisy ,wyjdź z biura i rozjaśnij swoj umysł 🤣 


pedro2 napisał:

45 minut temu, slawek74 napisał:

lojalnościówkę rozumię ale tych ,,dampingów,, juz nie bardzo...

 

🤔

 

 

o to too 👍 ważne by ,,sąsiadowi,, było gorzej.... tylko bieda obrót ma i do nich też kiedyś zajży

 

🤦 Pierwszy żeś się cieszył jak rozpuda opierniczyła złotówkę hipokryto

sam jesteś hipokryta... piotruś pan...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12159
OptimuSPrimes napisał:

Przestaje wogole pisać bo szkoda czasu na kłótnie i obrażanie się nawzajem.pozdrawiam

dziękuję 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7195
7 minut temu, slawek74 napisał:

narpiew naucz się normalnie pisać...

😂😂 Ot polonista i wielki ortograf się odezwał 🤭 

 

55 minut temu, slawek74 napisał:

lojalnościówkę rozumię

🙋


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj