Polecane posty

oniak    404
52 minuty temu, Jan1972 napisał:

Mleka nie mają. A ser przysyłają. Może to wraca do nas jakaś pomoc od nas albo z zachodu?

Raczej, zreszta a Sokolow to czyj jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troker1979    566

Jak brałem z sano laktomę 27 i skład się zmienił że soja spadła z trzeciego miejsca dużo dalej to przedstawiciel mówił że skład dalej ten sam a muszą oszukać po polskie prawo tak ciśnie. Może niepotrzebnie zmieniłem dostawcę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konradek88    109
7 minut temu, Markus napisał:

Ryki dużo obniżyły cenę?

Ktoś tutaj pisał że - 60 gr bodajze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arosaw100    85

Dzisiaj był u mnie inseminator i był wcześniej  u dostawcy bakomy i dostal on SMS o treści że obniżka cen do poziom z czerwca 2022

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    2995
1 godzinę temu, oniak napisał:

Raczej, zreszta a Sokolow to czyj jest....

Ukraiński... Gdzieś czytałem o tym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irys    0

Poland Food kaput  Orzeł gniezna przekształcił się w sepa nie odbiera telefonow

 

 

T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasjo    4

Sprzedam 55 krów. 19 wysoko cielnych zasluszonych. 15 świeżo wycielonych.18 jest dojonych ale cielnych tez w przedziale 4-6miesiecy. 3 niecielne. Cena 400tys do negocjacji. Wiem ze może byc ciężko ale szukam chętnego na całe stado. Woj. Wielkopolskie okolice dąbia. Stado dość mlode. 12 krów w przedziale 5-8lat. Reszta młodsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodi    517

Dwa miesiące wstecz było sprzedawać. Łatwiej było znaleźć amatora na całość. 

  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GrzesiekAgro    288
2 godziny temu, alfa napisał:

Nie nie może być tak jak piszesz. Jak ktoś może napisać na atescie załóżmy 22 bialka a faktycznie bedzie tam 15 no pomysł.  Wszystkie prawa są w tej sytuacji za rolnikiem a konkurencja zgłasza sprawę wieszczy rolnikom  i po firmie . Pozatym firmy nawzajem sie kontrolują a ja sam kilkukrotnie badałem pasze z agrocentrum i nigdy nie miałem w finezji 15 białka ba nawet 21.5 nie było.  A to co mówisz to może być podawanie białka i energii w suchej masie i w kg paszy i o to mu pewnie chodziło @micgal39533

Po co też komu taka dyrektywa by była jak już to Zgoda na niepodawanie całkowicie składu a białko i tak musiałoby się zgadzać 

Gdzie te granulki badałes ? 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasjo    4
23 minuty temu, Dodi napisał:

Dwa miesiące wstecz było sprzedawać. Łatwiej było znaleźć amatora na całość. 

Dwa miesiące temu nie myslalem ze mleko z 2.70 na 1.70 spadnie

 

  • Sad 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlak2507    255
2 godziny temu, micgal39533 napisał:

był ostatnio u mnie wet i mówił że weszła nowa dyrektywa, która pozwala firmą produkującym paszę dla bydła itp działać w ten sposób, że skład faktyczny nie musi się zgadzać z tym co na etykiecie i w ten sposób płacą te same lub większe pieniądze niż do tej pory dostajemy np 3/4 tego co było 

Słyszałem że tolerancja jest do 2 % że jeśli kupujesz 20 to te 18 minimum musi być ale nie mniej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zenio23    79
52 minuty temu, Bogdan_ja napisał:

Ukraiński... Gdzieś czytałem o tym. 

Sokołów jest Polski, kiedyś spółdzielnia teraz prywatny interes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nintendo    354
9 minut temu, Kasjo napisał:

Dwa miesiące temu nie myslalem ze mleko z 2.70 na 1.70 spadnie

 

Gdzie tak cena Spadła? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasjo    4
15 minut temu, Nintendo napisał:

Gdzie tak cena Spadła? 

Mlekoma

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Optimus    71
5 minut temu, Kasjo napisał:

Mlekoma Przasnysz z

Daleko od Przasnysza jesteś?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasjo    4
15 minut temu, Optimus napisał:

 

Jakies 130-140km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luke16    135

Jogo podobno połączyło się z Mlekpolem, a raczej Mlekpol kupił. Wysłali wczoraj smsy że wypłata za grudzień będzie wypłacona w ciągu dwóch dni... No jakoś dzisiaj nikt nie dostał. Mamy kuźwa luty... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farpro    12
Napisano (edytowany)

Oj panowie tak czytam miałem nic nie pisać ale .. niektórzy będą doić i za 1.70 i dalej będą narzekać.

Edytowano przez Farpro
Edycja.
  • Like 4
  • Thanks 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alfa    1191
1 godzinę temu, GrzesiekAgro napisał:

Gdzie te granulki badałes ? 

Jeżewo 

1 godzinę temu, pawlak2507 napisał:

Słyszałem że tolerancja jest do 2 % że jeśli kupujesz 20 to te 18 minimum musi być ale nie mniej 

To te 2 procent takie ruchome w tym przypadku bo wychodzi 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj