Polecane posty

kizak    2197

 mając 60 lat i definitywnie kończąc produkcję nie mając następcy to przeżyje ,czy tylko w umiłowaniu obornika w tym życiu chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zenio23    79
11 godzin temu, MlekpolLover napisał:

I ryzyko. Ale udział marki własnej mają wśród dużych firm największy i póki tak jest to ryzyko dla dostawców jest niewielkie.

Giżycko wytwarza produkty masowe sery analogi proszki a to najwięcej staniało w przeciwieństwie do tzw galanterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MlekpolLover    85
5 minut temu, Zenio23 napisał:

Giżycko wytwarza produkty masowe sery analogi proszki a to najwięcej staniało w przeciwieństwie do tzw galanterii

Ja o Piątnicy w tym poście. Giżycko tak masowe. Chociaż na analogach sprzedaż jest w przeciwieństwie do proszków. 

Obniży w sumie każdy. To raczej bezdyskusyjne. Może nie styczeń może nie luty. Kwestia kiedy i o ile. Z tego co słyszę to te 2 złote za mleko w szybkim tempie może nie być takim wymysłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farpro    12

Witam, ile netto wyjdzie teraz w mlekowicie po obniżkach podwyżek ? 2 złote za mleko to chyba by było po kosztach tym bardziej że wszystko w górę myślałem że cena się utrzyma na poziomie 2.80 w nowym roku ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walkman12    25
1 godzinę temu, Farpro napisał:

Witam, ile netto wyjdzie teraz w mlekowicie po obniżkach podwyżek ? 2 złote za mleko to chyba by było po kosztach tym bardziej że wszystko w górę myślałem że cena się utrzyma na poziomie 2.80 w nowym roku ..

Mlekovita Ostrowiec przy 8tys. 2.48 netto za Styczeń jeśli parametry się nie zmienią

Edytowano przez walkman12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farpro    12
walkman12 napisał:

1 godzinę temu, Farpro napisał: Mlekovita Ostrowiec przy 8tys. 2.48 netto za Styczeń jeśli parametry się nie zmienią

oki dzięki czyli podobnie jak wszędzie.. obniżyli 25 groszy? chyba cena przy 12 tys była by taka sama patrzą na somatyke i bakterie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walkman12    25

U mnie w okolicy raczej lepszej niedostane, gdybym został w polmleku Lipsko to za styczeń 1,9 netto by wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MariuszDe    370
48 minut temu, tomcio1 napisał:

A wie ktoś może czy w Polindusie planują obniżke ?

gregor1284 vel ,,Janusz Tracz,,😁napisał wczoraj że w polindusie prawdopodobnie -50gr także czytaj wszystkie wiadomości z forum a będziesz wiedział😉

Edytowano przez MariuszDe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomcio1    2

Ja mialem 2.45netto przy 30tyś. Do nas zadnych sms nie wysylają kierowcy nic nie wiedza a do mleczarni aż strach zadzwonic! jak by to miala byc prawda -50 to zwijać interes...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alfa    1191
46 minut temu, Bogdan_ja napisał:

O masz i paczaj 🤭

IMG_20230103_175953.jpg

Ale daty nie ma to cholera wie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14113
58 minut temu, MariuszDe napisał:

gregor1284 vel ,,Janusz Tracz,,😁napisał wczoraj że w polindusie prawdopodobnie -50gr także czytaj wszystkie wiadomości z forum a będziesz wiedział😉

No tak wczoraj zasłychnąłem 

48 minut temu, tomcio1 napisał:

Ja mialem 2.45netto przy 30tyś. Do nas zadnych sms nie wysylają kierowcy nic nie wiedza a do mleczarni aż strach zadzwonic! jak by to miala byc prawda -50 to zwijać interes...

Czemu tkwisz w tym tworze? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12184
Bogdan_ja napisał:

19 godzin temu, alfa napisał:

@Bogdan_ja jak rospuda

O masz i paczaj 🤭

IMG_20230103_175953.jpg

jak chcesz to wydrukuje ci takie z ceną jaką sobie życzysz nawet i 10.20 😁


alfa napisał:

46 minut temu, Bogdan_ja napisał:

O masz i paczaj 🤭

Ale daty nie ma to cholera wie 

a jaką chcesz datę 🤔😁


i to cena ,,somsiada,, 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    2995

To se wydrukuj na pustym łbie... 🤭

1 godzinę temu, alfa napisał:

Ale daty nie ma to cholera wie 

Cena za grudzień 2022r..

Edytowano przez Bogdan_ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    2995

Ty wstawiłeś kiedy jako cenę jak ty nie potrafisz nic wstawić tylko belkoczesz coś pod nosem 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12184
Bogdan_ja napisał:

Ty wstawiłeś kiedy jako cenę jak ty nie potrafisz nic wstawić tylko belkoczesz coś pod nosem 🤔

ja ceny sąsiada nie wstawiam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    2995

To jest cena w SM Rospuda a nie sąsiada czlowieczku.... Swojej nie wstawisz bo jesteś daleko w czarnej deeeee... 🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj