superfarmer02

Znalezione na Allegro, olx i nie tylko 2023

Polecane posty

stempos1980    7905
3 godziny temu, jedrus2020 napisał:

Pomocy. Przy 360 zaczelo sie robić takie coś ze podczas orania wyskakiwał naped pompy (dźwigienka szla do gory sama) Teraz sie zrobiło tak, że mam dźwigienke mocno w górze i zablokowane tak jakby w położeniu wałka zależnego. I nie idzie nic dzwigienka zmienić.

Wykręć bezpiecznik koło siedzenia i przełączysz 

Edytowano przez stempos1980

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedrus2020    207

https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/467993-ursus-c-360-atak-od-zetora/ A więc wyleciał mi kołek z ataku i jak sie wysuwał pokaleczył tuleje od napedu pompy. Na razie wbiłem tuleje zeby pompa chodzila i jakoś dokonczylem sianie. Od czego jest ten kolek? można jezdzić bez jednego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacor73    1131

Ja mogę polecić polski atva 4, nieźle trzepie i jak zwierzyna się nauczy mija szerokim łukiem. Mam go kilka sezonów i zasilam jenox hobby 100ah, jeżeli linia nie ma kontaktu z roślinnością, to miesiąc wytrzymuje bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28740
9 godzin temu, danielhaker napisał:

 

obraz.png

Gdzie jest haczyk? 🤔

Że pewnie na drugim koncie sprzedaje te pompy po wyplakowaniu i delikatnym remoncie jako nowe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario5    49

Poszukuje piasty do przyczepy typu tandem piasta jest razem z bębnem nr jej to V45617. Macie może jakieś informacje w jakich sklepach jej szukać ? przyczepa to Mullie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9192
27 minut temu, Mario5 napisał:

Poszukuje piasty do przyczepy typu tandem piasta jest razem z bębnem nr jej to V45617. Macie może jakieś informacje w jakich sklepach jej szukać ? przyczepa to Mullie

popatrz, jakiej marki ta piasta, bo to, że przyczepa tej firmy, nic jeszcze nie oznacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario5    49

wiem ze piasta pewnie innej firmy tylko na osi ani nigdzie żadnego nr czy tabliczki nie ma tylko ten symbol v45617 był na piascie


na kapslu jest napis F S


FNS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco512    996

Na naklejce, najtańszy i najszybszy sposób na turbo, naklejka na masce.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28740

zapewne tak, ruska Wołga to przecież protoplasta naszej Warszawy, a z Warszawy brali części do większości aut PRLu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shaun    242

Ja mam koła z Żuka na 16'', a te z ogłoszenia to 14''. Dopytaj o dokładny rozstaw a ja zmierzę u siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9192

koła żuk syrena tarpan maja calowy rozstaw szpilek , chyba 139 i coś a otwór centralny chyba 95

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1151

dokładnie 139.5
te z ogłoszenia wyglądają że będą pasować pod nasze Warszawy, Syreny czy Poznaniaki

  • Like 1

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2345

wie ktoś gdzie mozna kupic dobre pasy do prasy new holland? na olx jest multum ogłoszeń tylko ciekawe jak z jakościa


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacor73    1131

Pany, kto to ostatnio kupował opony do ciągnika w Pabianicach? Jakiej firmy wychodzą korzystnie w stosunku ceny do jakości? Potrzebuję radialki 460/85 r34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj