Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam 

Poszukuję łyżko krokodyla o szerokości 180cm, jakie firmy polecacie a jakie nie? Które najlepsze waszym zdaniem? Patrzyłem na sonarol to wygląda solidnie, co sądzicie?

Opublikowano (edytowane)

Osprzęt z Sonarolu jest solidnie wykonany, z dobrych materiałów i wykonywany z użyciem nowych technologii. Chociaż przekłada się to na cenę. Nie spotkałem się, aby ktoś narzekał, chociaż może się ktoś wypowie jak to wygląda po dłuższym czasie użytkowania. Jak masz upatrzony już konkretnie jakiś typ i miałbyś pytania to mogę pomóc. Wiem trochę na temat wykonania.  Jak jakieś szczegóły to napisz na priv. 

Z firm które mogę polecić jest Hydrometal. Mam ich osprzęt już niecałe dziesięć lat i wykonanie naprawdę dobre. Mam krokodyla, łapy i łyżkę. Przez ten czas w krokodylu jedyne co to jeden przewód się przetarł, ale to z mojej winy. A tak poza tym żadnego problemu nie było. Przed każdą robotą smarowane wszystko i działa jak trzeba. Nic się nie powycierało i nie ma luzów. Zęby mam spawane i różne rzeczy nimi robiłem, i tylko jeden się minimalnie odchylił jak wyrywałem korzenie z ziemi. W Łyżce dopiero w tamtym roku zaczęła farba miejscami odchodzić, ale to też przez niewyczyszczony dobrze beton. A tak to wszystko w porządku lemiesz jest nie wydarty, a dużo ciągałem po betonie ładując zboże. Łyżka też była dużo wykorzystywana do ziemi, kukurydzy, obornika, odśnieżania czy równania terenu.

Edytowane przez mizerek

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez paweł199413
      Stoję przed wyborem przyczepy jednoosiowej coś w okolicy 4t. Co polecacie. Moze ktoś z was ma coś w miarę na sprzedaż 
    • Przez maniek05
      Witam mam do wymiany opony 420/70/r24 czy Turecka firma OZKA zda egzamin moze jakaś opinia ,dużo jeżdżę po asfalcie  jake opony polecicie
       
    • Przez ursus914mirokk
      Witam chce kupić rozrzutnik obornika SIPMA RO 800 Zefir lub PRONAR NV161/2  czy ktoś posiada taki rozrzutnik jaki podałem lub ma tej firmy?? jake sa wady i zalety ? na co zwrucic uwage 
    • Przez yacenty
      Witam!
      prosze w miare mozliwosci o rozne cenniki
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v