Zaloguj się, aby obserwować  
goldzio

nowy ciagnik jaki?

Polecane posty

goldzio    0

Jest w zamiarze kupno nowego ciagnika jak i rozrzutnika lecz tu tylko traktor.

Ma byc dobry:)

1. MOC ok 130 km silnik:4 nie 6!

2. dobry!

3. bez tura

4. ceny mile widziane

5. nasze dylematy na dzis to valtra claas cos z tego typu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej24871    12

Case Maxxum 130 Multi Controler w ful wypasie 250 tyś netto w powerboosterze ma 145 km a znamionowej chyba 132


O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goldzio    0

Case Maxxum 130 Multi Controler w ful wypasie 250 tyś netto w powerboosterze ma 145 km a znamionowej chyba 132

 

Hmm troche cena mnie wystrasyla my 2 maszynki na raz wiec troche coz tanszego! poprosze;) mniej jak 250;p i to netto;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubu365    1

valtra n121 wcale nie bedzie tansza 60 tys euro czyli jakies 240 tys netto ;[


Wielki fan case jx/new holland td

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej24871    12

Oczywiście że są tańsze ciągniki ale moim zdaniem skoro już wydajemy taką mase kasy to chyba nie po to żeby być średnio zadowolonym albo żeby później kase dawać serwisowi za usunięcie jakiejś błachej usterki lub nie daj Boże jakiejś poważniejszej.


O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolq1660    188

Może coś z New hollanda ja mam T6050 (126km) ok. 215netto lub t6070 (141km) cos koło 230 netto mam zrobione 280 mth i narazie jest ok

ps. tylko to są 6 a ty chcesz 4 cylindrowe więc chyba to jest wersja elite a co do ceny to się nie orientuje choć pewnie drożej o tych 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja bym ci radził kupić Valtrę może i są drogie ale słyną z niezawodności i długotrwałości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za 208tys netto jest Valtra N111 od Sobola z wyprzedaży, rozważ to bo do niego chyba daleko nie masz. :)

 

Godlech, ale pamiętaj, że DFy mają podaną moc maksymalną.


KPK - Ochrona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goldzio    0

tak wiem juz gadalem pomylilo mi sie moze byc 250 tys netto;) aha dzieki za propozycje:) i czekam dalej:) tak jestem w 80% nastawiony na valtre...

 

Za 208tys netto jest Valtra N111 od Sobola z wyprzedaży, rozważ to bo do niego chyba daleko nie masz. :)

 

Godlech, ale pamiętaj, że DFy mają podaną moc maksymalną.

 

tak sobol to juz jest w naszym rolnictwie jest czesto,mamy od niego kupe maszyn;p przede wszystkim ta valtre;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Godlech912    1

No Valtra to porządny ciągnik. Nie wiem jak jest z tymi Deutzami, ale podobają mi się te ciągniki i zasugerowałem Agrotrona. Może mają mniejszą moc, ale użytkownicy chwalą niskie spalanie. A za kwotę, którą chcesz przeznaczyć można kupić mocniejszego nawet, bo cena za nie nie odstrasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatrykGY    4

Polecę z czystym sumieniem valtrę każdy kogo znam ją poleca i w gazetce valtra są opisywane ile trzymają valtra w Estonii 6400 1997 ma 33 000 mtg i wszystko pięknie chodzi.Ja bym polecił model n 121 :)

Nie ma to jak dźwięk silnika sisu :)


Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
    • Przez MalyRolnik18
      Witam. Jest kilka różnych tematów o tych ciagnikach ale jasno określonego nie ma, dlatego zakładam nowy temat dla siebie i ludzi którzy będą zainteresowani tym ciągnikiem. Mianowicie. Pytanie kieruje do osób które użytkują lub użytkowali ciągnik Renault 103.14, chciałbym się wszystkiego o nim dowiedzieć tzn. jaki komfort, jakie prędkości w pracach polowych? Jakie spalanie? Jakie awarie najczęściej występują w tych modelach, jak z dostępnością części i trudnościami w naprawach? I przede wszystkim na co zwrócić szczególną uwagę przy oględzinach?  żeby nie wpaść na przysłowiową minę. Zapraszam serdecznie wszystkich którzy mieli lub mają doczynienia z takim ciągnikiem do dyskusji i pomocy, z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj