adek32

Używany robot udojowy

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
adek32    1

Witam. Czy są na tym forum użytkownicy którzy montowali używanego robota udojowego ? Na co zwracać uwagę przy zakupie ? Czy to ekonomicznie się kalkuluje . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

Dojarki przewodowe się kalkuluje , ale znów jak jest elektronika to potrafi się zepsuć ,

Z robotem nie miałem styczności , ale na Twoim miejscu jak nie Masz pojęcia poszukałbym serwisu który sprawdzi Ci tego robota i będzie go serwisował , bo to ma pracować całą dobę . Inaczej jak coś nie tak dasz rady go uruchomić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adek32    1

Aktualnie doje na hali udojowej rybia ość . Wiadomo człowiek szuka alternatywy i próbuje zaczerpnąć jakiś informacji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
colos    1

Robot uzywany może byc oplacalny. Kupujesz nowego kupujesz spokój ale i tracisz na wartości. Jak z autem. Najważniejsze byś mial ogarniętego dealera.  Ktoś kto jest mistrzem świata w serwisowaniu dojarek niekoniecznie może sobie radzić z robotami. Zatem potrzebujesz kogos kto jest wstanie porównać oferty i stan techniczny. I dealera który ci to założy i bedzie serwisowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mistrz18    295

Pytanie mam o te dobrostany krowowe do tych co składali już, jak to jest z tym metrażem, postawiłem halę łukową ma głebokiej ściółce obok istniejącej obory tak aby jadły w istniejącym budynku że stołem paszowym, a leżały w łukowej. I teraz pytanie te metry to tylko z łukowej się liczą w dobrostan czy te 3,5m wzdłuż stołu paszowego( na rusztach) w starej oborze tez się wlicza do pow dobrostanu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      W związku z prośbą użytkowników założyłem ten temat. Tu możemy rozmawiać o wszystkim i o niczym, aby nie zaśmiecać tematu "ceny mleka"
       
    • Przez lukasz2623
      Szukam czegoś dobrego, nie drogiego do wypalania rogów. Polecicie coś?
      Plus dodatkowe pytanie.. w jakim wieku wypalacie?
    • Przez ukaszKruszyna
      Cześć! Ostatnio trafiłem na młóto browarniane w paszy dla bydła. Wiecie może jak wpływa na wartość odżywczą? Chciałbym spróbować wprowadzić to u moich krów, które niedługo będą się cielić i w szukam informacji oraz sprawdzonego dostawcy.
    • Przez raven18
      Hej, da się zmienić ilość obornika w programie internaw bo w rzeczywistości mam go dużo mniej. Program liczy około 17 ton na głębokiej ściółce na 1DJP, to jakiś kosmos bo mam max 10 ton (licząc ilość wywiezionych rozrzutników 3,5 tonowych). Teoretycznie nie przekraczam max dawki azotu na działkach ale bardzo mało brakuje.   
    • Przez Młodyoporowiec
      dzień dobry czy warto zaczynać hodowle mam 20 ha ornego i 2 łąk ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj