kubi

Wozy paszowe SANO

Polecane posty

zalew    0

Mam takie pytanie czy C-330 pociągnie wóz 5m3 sano? kiszonki mam w pryzmach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1562

Starczył by taki paszowóz na 30 krów ? Dała by rade z nim c-360 ? ile czasu trzeba mieszać ? U mnie sąsiad miał na próbe jakiś paszowóz sano to mieszał dobrą godzine ursusem 902 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sinek    0

hej jeśli nie planujesz zwiększania stada to piątka starczy ci spokojnie jeśli jednak wymiary wozu nie są przeszkodą to weź 8m

u-c360 spokojnie temu podoła z balotami lucerny radzą sobie dobrze jest tylko jedna zasada nie mieszamy na obrotach wom 540 tylko na najwyższych jak się da wtedy balot nie ma szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczewko    33

Orientuje sie ktos jaka jest cena SANO TMR 5m3. Kiedys podawali na stronie ale teraz juz nie widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebastiano7    0

Ja mam mayera 9m3 a przeciez mayer robi wozy dla sano wiec jest to jedno i to samo. jestem bardzo z niego zadowolony.Mieszam zetorem 7211 i daje rade.fakt ze troche ma ciezko ale ponad 2t miesza wiec ma prawo.http://www.youtube.com/watch?v=RtQgJ4fgG8Y mozesz sobie obejrzeć jesli chcesz.pozdrawiam i życzę trafnego wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2257    142

ja mam sano 12cm3 jestem bardzo zadowolony z firmy jak z wozu,silosu i pasz tylko wyobraźcie sobie ciągam go MF255!!! :blink: ,ale niedługo zamierzam kupić jakąś 80-siątke czy ursusa 914 ale narazie jeszcze kręci to niech kręci :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel97    4

A czy niezastanawiałeś się nad innymi firmami np. RMH, Kuhn, Italmix, Triolet, ( mam RMH MIxell 10, ijestems z jego w 200% zadowolony)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel97    4

@krzysiu12 mój chodzi z ursusem c360. Dałem za niego gdzieś w granicach 80 tys brutto(dokładni9e nie pamietam). 60 ciąga go bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel97    4

obsługuje 40 krów + 8 jałówek (tak było zimą i wiosną, teraz nie mieszam gdyż krowy chodzą na pastwisko) ale spokojnie by obsłużył jeszcze pare krówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiu12    8

pawel97 cena troche wysoka. ale taki by był dobry poniewaz w niedalekiej przyszłosci zamierzam dobudowac kawałek obory i wchodziło by jakies 52 sztuki.Ale ta cena;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel97    4

Decyzja nalezy do Ciebie, ja go zamawialem gdzieś we wrzesniu chyba to pod koniec października był. Dodam że mój jest z taśmą duwstronną to więc zwykły wysyp na dwie strony będzie tańszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel97    4

Nie. Ale ja robie tak że jade i sypie na jedną strony, zatrzymuje sie i na drugą znowu jade na jedną strone sypie zatrzymuje sie i na drugą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slaw17    22

Mam w planach kupić sano 5m używaną i mam takie pytania:

 

-czy zmieści się do niego balot + około 400-500 kg kukurydzy ?

-na co zwrócić uwagę przy zakupie używanego wozu?


antyfan AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek1972    126

Mi udało się zmieścić dwie bele(dość wilgotne)+ kukurydza i śruta razem było 2,5T i to granica możliwości dla niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez bork
      Paszowóz silofarmer 12m z 2014 r proszę o opinie użytkowników.
    • Przez Bercik01
      Witam, zajmujemy się remontami wozów paszowych poziomych, wymiana dna, remonty ślimaków , jak i usterki bieżące. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.


    • Przez Akardin
      Mam problem gdyż jest zbyt słabo wymieszana pasza w wozie . Mam pytanie jak robicie przy mieszaniu pełnego wozu (wszystko z pryzmy) czy kontr noże są pochowane do końca czy wystają w wozie na maxa? Podejrzewam że może być taki problem ze towar zawiesza się na kontr nożach i za słabo miesza , jak robicie same mieszanie ? 
    • Przez Marcin06
      Witam,
      Czeka mnie wymiana ślimaka w wozie paszowym marki Belair.
      Czy na terenie województwa wielkopolskiego, są jakieś firmy zajmujące się tym godne polecenia?
    • Przez Moscov
      Witam wszystkich serdecznie– Zastanawiam się powoli nad wymianą swojego dotychczasowego paszowozu Peecon 20m na coś nowego. Pasze posiadam zarówno w pryzmach jak i w balotach– a pojemność wozów jaką celuje to 18 – 20 m ³. Zastanawiałem się nad poziomem wozem paszowym ale uważam że chyba jednak lepiej sprawdzi się wóz pionowy. Jakich producentów byście polecili i dlaczego?Peecona nie biorę już pod uwagę, skutecznie mnie do siebie zraził. Bardzo ważne dla mnie jest aby paszowóz dobrze mieszał , w możliwie najkrótszym czasie, dobrze ciołów I przede wszystkim nie wyrzucał paszy . Zapraszam do dyskusji i Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj