Polecane posty

ben73    0

Witam, z góry informuje że nie jestem na bieżąco,może ktoś podzielić się doświadczeniem odnośnie żarówek h3 led w zwykłych lampach roboczych, hit czy porażka dzięki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alchemik    444

Zależy pewnie  jakie. Nie wiem jak H3, ale kilka modeli LEDów H4 dużych producentów znanych z samochodowych żarówek halogenowych ma dopuszczenie w części krajów ( jeszcze nie na poziomie UE i w Polsce nie są legalne jako zamiennik zwykłej H4), świecą lepiej jak zwykły halogen, są trwalsze, ale trzeba za nie położyć np. 350zł za sztukę... Pewnie do lamp roboczych znalazłby coś bez homologacji, mniej markowego i przez to taniej, ale to trochę loteria. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrz_    432

Ja do żony auta kupiłem takie  ,do lamp z soczeką super sprawa , idealne odciencie   światła i cienia z mozliwoscią reulacji  .  Moim zdaniem są warte  tej ceny   a to ze nie maja homologacji  to już inna sprawa

snapshot=MjAyMi0xMC0zMFQxNjoyNjozMS40NDlaO2J1eWVyOzY4N2FkYzUyZTYzZmFhNjNlOWNlNWQ4YzZiZDkwMzYxNDA0ZjY0YmMxZTIxMDE2ZjYxN2RhOTM1YjZmOTc4ZTM%3D 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrz_    432

nasłuchałeś  sie radia i  pr 1TVP    , podaj konkrety oparte na badaniach w.w. produkttu a nie zasłyszanych nie popartym niczzym opini z mediów   

Albo nie tak po co gadać bez sensu :   mój 1000 przeciw twojej 100  --  ; przyjedz do mnie na Jure  , wyjade Ci na przeciw 5 autami  na org. ledzie i tym na soczewce jak rozpoznasz 1000 jest Twój . 

Edytowano przez Andrz_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konteno    1769
1 godzinę temu, ben73 napisał:

Witam, z góry informuje że nie jestem na bieżąco,może ktoś podzielić się doświadczeniem odnośnie żarówek h3 led w zwykłych lampach roboczych, hit czy porażka dzięki 

porażka , wszystko na słabych diodach smd , brak odprowadznia ciepła w kloszu lampy roboczej uniemożliwia stosowanie mocniejszych diód 

do latarek to sie nadaje zamiast halogenu ale nie do lampy roboczej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alchemik    444
31 minut temu, konteno napisał:

brak odprowadznia ciepła w kloszu lampy roboczej uniemożliwia stosowanie mocniejszych diód 

Nawet w linku wrzuconym przez @Andrz_ widać radiator z tyłu żarówki. Wyprowadzony z tyłu poza klosz lampy, aby tam rozproszyć ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco512    1003

Jaki sens ma zakładanie tego do ciągnika, skoro w tej cenie można mieć dobre markowe lampy bez kombinacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2133
12 godzin temu, Andrz_ napisał:

nasłuchałeś  sie radia i  pr 1TVP    , podaj konkrety oparte na badaniach w.w. produkttu a nie zasłyszanych nie popartym niczzym opini z mediów   

Albo nie tak po co gadać bez sensu :   mój 1000 przeciw twojej 100  --  ; przyjedz do mnie na Jure  , wyjade Ci na przeciw 5 autami  na org. ledzie i tym na soczewce jak rozpoznasz 1000 jest Twój . 

Niby to ze taka zarowka zupelnie wydala swiatlo z siebie nzi zwykla zarowka i kontrukcja lampy nie jest zaprojektowana by odbijac to swiatlo. jezdzij sobie ale w razie w glupiej stłuczki jak sie policja przyczepi to nawet ubezpeiczernie CI odmowi wyplacenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrz_    432

Policja  zabiera dowod z auta to tak , ale z ubezpieczeniem  to troszke Cię poniosło. 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2133

W razie wypadku w ktorej nie daj boze jakis czlowiek ucierpi to na bank sie dopatrza. O ile policja CI duzo moze nie zrobic ale ubezpieczcyciel zrobi wszystko zeby nie wyplacic odszkodowania i bedziesz bulil z wlasnej kieszeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrz_    432

Co wy za bzdury  opowiadacie ,  Trzepcie spodniami  jak lubicie  ale  nie wciskajcie  takich kitów  staremu człowiekowi  . 
Pozdrawiam was młodzieży  👍

Edytowano przez Andrz_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2133

Takie stare pokolenie ejst najgorsze. Wszystkie rozumy pozjadalo, co mi bedzie tłumaczyc panie, jakie zimowki ja cale zycie maluchem na łysych oponach jezdzilem a ty mi mowisz ze trzeba na zimowe zmieniac

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2133

Lepiej przeczytaj sobie dziadek polisę OC i kiedy ubezpieczyciel ma prawo odnowić wypłacenia odszkodowania a nie się tu na forum pultasz jeszcze ci ciśnienie skoczy a w twoim wieku to już wiadomo.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alchemik    444

Może warto odpuścić przepuchanki, bo temat jest o lampach roboczych. Tych nie używa się w ruchu drogowym i nie muszą mieć różnych "papierków". 

Założycielowi chodzi o doświadczenia z takim źródłem światła i opinie, czy warto się w to pchać.  Pod kątem użycia poza drogami publicznymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrz_    432
9 godzin temu, mds212 napisał:

Lepiej przeczytaj sobie dziadek polisę OC i kiedy ubezpieczyciel ma prawo odnowić wypłacenia odszkodowania a nie się tu na forum pultasz jeszcze ci ciśnienie skoczy a w twoim wieku to już wiadomo.

Nie martw się pamprersie o moje cisninie pilnuj swego  bo przy dzisiejszym  trybie  życia to na OIOM trafia więcej  młodzieży , 
Więc jak to mówią ; nie życz drugiemu co  tobie  nie miłe.  
I nie spinaj sie tak o byle g......

Edytowano przez Andrz_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2133
8 godzin temu, Alchemik napisał:

Może warto odpuścić przepuchanki, bo temat jest o lampach roboczych. Tych nie używa się w ruchu drogowym i nie muszą mieć różnych "papierków". 

Założycielowi chodzi o doświadczenia z takim źródłem światła i opinie, czy warto się w to pchać.  Pod kątem użycia poza drogami publicznymi.

Nie wiem jak u was ale u nas polowa chłopkow chyba nie ma pojecia o tym ze na lampach roboczych nie jezdzi sie po drogach po publicznych. Nawlaczaja tych ledow za 15 zl z allegro i wyjezdza na droge ciagnikiem i zadowolony. I wez tu sie z takim w nocy mijaj jak gowno widac

Edytowano przez mds212

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

wtedy zaświeć swoje :P żarówki led fajna sprawa, zwłąszcza te markowe, ale tylko do lamp roboczych. Do zwykłych świateł mijania szkoda zachodu, bo jest dobrze póki jest dobrze. Jak przestanie być dobrze to jest tragedia.


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez adasku10
      Forumowicze, posiadam swoją zacną c330m i mam problem ze światłami z tyłu, przód świeci ok. 
      Czy stare lampy czy nówki z tyłu świeci tylko kierunkowskaz, zero postoju i stopu. Prąd do lamp dochodzi bo jednak świecą kierunkowskazy. Dodam, że nigdy nie grzebałem w elektryce. Chciałbym to sam zrobić, lecz za bardzo nie wiem od czego zacząć, 
      Ktoś miał podobny problem ?
      Proszę o jakieś konstruktywne komentarze, schematy podłączenia tyłu w ciapku. 
       
    • Przez Tomo555
      Witam. Mam problem z class scorpion 9040. Odpali, będzie normalnie jezdzic wszystko funkcjonować, po zgaszeniu i ponownym zapaleniu silnika zapala się kontrolka od hamulca pneumatycznego/ręcznego i nie gaśnie. hydraulika zwalnia i maszyny nie chce jechać. Co może być problemem? Pozdrawiam
    • Przez mlodyrolnik07
      Witam mam pytanie jak nazywa sie ta wtyczka, zakupilem ladowarke bez radia a w miejscu radia jest ta oto wtyczka i nie moge znalezc radia z taka wtyczka.(ładowarka Jcb 520-50)



    • Przez Adeq95
      Witam, czy ktoś z forum użytkuje interfejsy diagnostyczne takie jak np. JALTEST, TEXA, a może coś innego z uniwersalnych testerów. Chodzi mi o opinie ludzi którzy na tym pracowali a nie tych które "coś gdzieś słyszały". W głównej mierze chodzi mi czy nadają się do konkretnej diagnostyki i czy poradzą sobię z kalibracją skrzyni, hydrauliki, programowaniem czujników itp. Wiem że najlepszym rozwiązaniem jest kupno interfejsów oryginalnych do poszczególnych marek ale chciałbym uzyskać informację czy te uniwersalne za "grubą kasę" się do czegoś nadają, bo wydawać 15 tys na coś czym można tylko odczytać i ewentualnie skasować błędy nie ma sensu. 
      Wiem że kilka tematów odnośnie interfejsów już było ale nikt nigdzie nie napisał jak działają w praktyce więc zakładam nowy temat. 
      Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj