asaledr

Dopłaty za susze

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
marulekk    5259

wegiel z Kolumbi to może śledzie z Nigerii będą :D 

  • Haha 1

sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7164
2 godziny temu, korasss napisał:

Nie mam przy sobie protokołu ,komisja z gminy szacowała szkody po gradobiciu. 4h 

Screenshot_2022-12-15-16-11-02-62.jpg

Screenshot_2022-12-15-16-10-56-01.jpg

Screenshot_2022-12-15-16-10-35-25.jpg

A mrozowe i gradowe to spoko. Tu o suszy mowa. 

A z ciekawości odbiła ta qq?

3 godziny temu, stach12 napisał:

PIERDUŚ ty się weż do roboty bo masz  firmę , a nie ganiaj po AF gdzie co dają

MAJOR ze szkolniej jak ma firme i podatki płaci to robi lajty na okragło hahhaha

Czep się swojej baby pachołku

25 minut temu, marulekk napisał:

wegiel z Kolumbi to może śledzie z Nigerii będą :D 

Albo jakie piranie 🤪


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017
5 godzin temu, GRZES1545 napisał:

Są madrzejsze głowy niż ja, na filmie Pan w temacie podaje jak to wygląda w realu. Obecnie ceny Energi się zmieniają i wartości rozliczeń mogą  być inne, ale gak to wygląda jak niżej.

 

mam panele od roku wiec moge policzyc jak to wyglada w portfelu.

dopiero na koncu wyjasnil  ze te wyliczenia sa wziete z sufitu-wszystko sprzedajesz i wszystko kupujesz co jest klamstwem ...

tak manipuluja tacy oszusci dla kasy.... nie wzial pod uwage najwazniejszej rzeczy autokonsumpcji.... bez tego to sobie moze wsadzic w ..panel te tabelki.

z 5,2 wyciagnalem w rok ponad 6620 kwh .. pozniej wydajnosc bedzie spadac ale naprawde slonecznych dni w lecie duzo nie bylo, do tego mgla byw acalymi dnia gdzie pare km dalej jest slonce.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8903
18 minut temu, jacus napisał:

mam panele od roku wiec moge policzyc jak to wyglada w portfelu.

dopiero na koncu wyjasnil  ze te wyliczenia sa wziete z sufitu-wszystko sprzedajesz i wszystko kupujesz co jest klamstwem ...

tak manipuluja tacy oszusci dla kasy.... nie wzial pod uwage najwazniejszej rzeczy autokonsumpcji.... bez tego to sobie moze wsadzic w ..panel te tabelki.

z 5,2 wyciagnalem w rok ponad 6620 kwh .. pozniej wydajnosc bedzie spadac ale naprawde slonecznych dni w lecie duzo nie bylo, do tego mgla byw acalymi dnia gdzie pare km dalej jest slonce.

Ja też mam już prawie rok, 4.5Kw i 5kwh przekroczone. Pierwsze półrocze 130zł tylko koszty stałe, drugi powinien być taki sam u mnie.

I Ty i ja rozliczamy się na starych zasadach, Rysiek jak Teraz założy będzie na nowych.Wiadomo że wszystko wyjdzie jak już ktoś pełny rok na tym net bilingu przejdzie to będzie można podsumować jak to wychodzi.

Filmik jest dość stary ale do nowych zasad, choć na końcu trochę chyba się omylił🤔

Edytowano przez GRZES1545

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

to nie omylka tylko swiadome klamstwa i manipulacja. chyba tylko dla ogladalnosci czytaj kasy, 

nieuwzglednienei autokonsumpcji  wywraca wszelkie wyliczenia. 

  • Like 1

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    2965

Niczego nie wywraca czlowieczku bo za to co sprzedałeś i pobrałeś musisz dopłacić i to nie ma żadnego znaczenia ile na bieżąco zużyłeś... Tylko ile masz do dopłaty. 

Wywraca to jedynie koszty zwrotu inwestycji bo tu powinno to być wliczone. 

 

Druga sprawa to ile tego zużycia bieżącego masz? 😋

Całe gowno i tyle. 🤭

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korasss    59
3 godziny temu, pedro2 napisał:

A mrozowe i gradowe to spoko. Tu o suszy mowa. 

A z ciekawości odbiła ta qq?

 

🤪

Myślałem że nic z tego nie będzie ale odbiła ,plon z  11.5t/h przy 38%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celownik07    610
44 minuty temu, jacek1296 napisał:

Właśnie odebrałem decyzję suszową.

mieli wysylac tylko odmowy. cos sie zmieniło i kazdy robi jak chce? (u mnie brak decyzji a kasa na koncie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stach12    908

miało być 5 000 przy składaniu jak jest o połowe mniej to trzeba uzasadnić pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Celownik07 napisał:

mieli wysylac tylko odmowy. cos sie zmieniło i kazdy robi jak chce? (u mnie brak decyzji a kasa na koncie).

A masz na stronie eupap arimr w zakładce płatności krajowe np. sumę dofinansowania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajonasz    1326

Ja nie mam na epuap ani decyzji, a pieniądze dziś wpłynęły. Informacja dla zainteresowanych, w moim gospo nie ma żadnego małżeństwa, czyli tak jak było mówione, wymóg małżeństwa był z d*py 

Edytowano przez jajonasz
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7164

O proszę dzisiaj Matki Boskiej pieniężnej, do obiadu premia z krochmalni, a teraz jest i suszowe. 

44 minuty temu, jajonasz napisał:

Ja nie mam na epuap ani decyzji, a pieniądze dziś wpłynęły. Informacja dla zainteresowanych, w moim gospo nie ma żadnego małżeństwa, czyli tak jak było mówione, wymóg małżeństwa był z d*py 

Oj tam, przynajmniej mieli o czym pier**lić miesiąc czasu, że kawaler nie dostanie 😉


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
5 minut temu, pedro2 napisał:

Oj tam, przynajmniej mieli o czym pier**lić miesiąc czasu, że kawaler nie dostanie

a to ciekawe..

 

Przed chwilą, VonVegans napisał:

U mnie dziś znowu decyzja😅🤣

jak znowu? druga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7164
2 minuty temu, Pafnucy napisał:
7 minut temu, pedro2 napisał:

Oj tam, przynajmniej mieli o czym pier**lić miesiąc czasu, że kawaler nie dostanie

a to ciekawe

Z czym?


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7164
11 minut temu, Pafnucy napisał:

że kawalerom dajom.

Bym Ci wstawił screena z banku, ale tu pojebów nie brakuje, co zamazane odmażą w programie. Będę w domu za godzinę to mogę Ci wydrukować


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martinezo    41
Dnia 15.12.2022 o 17:06, toorano napisał:

siedzisz  na AF i przegapiłeś taką informację ?!

nie siedzę na AF, tylko sporadycznie tu zaglądam, bo poziom dyskusji czasami skutecznie zniechęca.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Kowalsky30
      Kontynuacja tematu
       
    • Przez Lebioda
      Witam. Jak sadzicie czy na nabor KPO. Rolnictwo 4.0 bedzie mozna kupic opryskiwacz z nawigacja? 
    • Przez odrion
      Panowie i być może Panie. 
      W temacie nowych dopłat wszystko już jest jasne. Wystarczy przejrzeć 1200 stron WPR. To wszystko jest dostępne i każdy może sobie sprawdzić. Mi też nie chce się pisać za dużo bo po pierwsze każdy ma inną sytuację a po drugie zaraz to zginie w tym temacie. Proponuję założyć nowy temat o dopłatach i tam chętnie odpowiem na pytania. 
      Ale jedna rzecz warto tutaj napisać. DkR7 która wprowadza wymóg 3 roślin od 10ha na 2023 jest zawieszona, więc mamy tak nietypowy rok że można siać i 100% 1 rosliny. 
      Dla przypomnienia DKR to coś co jest obowiązkowe i w kolejnych latach (od 2024 ) bez spełnienia wszystkich DKR będzie zero dopłat. 
      Na 2023 zawieszono DKR 7 i 8, a więc zmianowanie, dywersyfikacje oraz tzw. ugorowanie. Wymagana jest pokrywa roślinna na 80% GO. 
      Zróżnicowana struktura upraw to ekoschemat i to dość nisko wyceniany (ok 300 zl). Ten ekoschemat to porażka, bo jare i ozime to 1 roślina, rzepak i zboża są w 1 grupie i nie mogą przekroczyć 65%. Dodatkowo wymóg bobowatych. Zresztą tutaj wyciąg z WPR dotyczący tego ekoschematu. Ekoschemat to jest coś dodatkowego i nie ma wpływu na pozostałe dopłaty.  DKR muszą być spełnione a ekoschemat może być spełniony. 
      Podsumowując na 2023 większość tragicznych ograniczeń jest zawieszona.

    • Przez VonVegans
      Jakby ktoś coś już wiedział to niech pisze
    • Przez zenmaniek
      Witam
      Jest tu ktoś kto korzystał z dofinansowania na wymianę dachu z azbestu, chce wiedzieć czy w ogóle warto brać to pod uwagę?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj