zenmaniek

KPO: Działanie 5. Wymiana pokryć dachowych

Polecane posty

miwigos    3601

Ktoś pytał po ile blacha T35 z filcem Pruszyński, udało się kupić po 44 brutto

Bartek01    7

Dziś podpisana umowa, pełna kwota, centralna wlkp, miesiąc od poprawek 

pedro2    7579

A co jeśli będę zmieniał za rok, a wpisałem termin do końca listopada tego roku? 

Trzeba aneks?

..

Daro20    532

W końcu odezwali się z poprawkami. 6 punktów do uzupełnienia. Jak dodawać te poprawki trzeba edytować wniosek?

XTRO    1566

od złożenia wniosku do wypłaty 1,5 roku także tak o

Ekstremalny    7

ja założyłem wniosek koło 20 marca, potem poprawka bo brakowało zaświadczenia, wypłata 16 kwietnia, łódzkie także wszystko zależy od regionu

Ogon988    22
Napisano (edytowany)
2 godziny temu, Daro20 napisał:

W końcu odezwali się z poprawkami. 6 punktów do uzupełnienia. Jak dodawać te poprawki trzeba edytować wniosek?

Tak, klikasz koryguj - można powiedzieć że edytujesz wniosek i nanosisz te poprawki 

Edytowano przez Ogon988
  • Thanks 1

XTRO    1566
2 godziny temu, Ekstremalny napisał:

ja założyłem wniosek koło 20 marca, potem poprawka bo brakowało zaświadczenia, wypłata 16 kwietnia, łódzkie także wszystko zależy od regionu

no to ja nie wiem, z drugim wnioskiem też już się bujam, wniosek o płatność złożona 4 miechy temu i cisza od tamtej pory

rewolwer    4
Napisano (edytowany)

u mnie mnie tez po złozeniu o płatność  wniosku z 1,5mc  ciszy ,  dołuje mnie ze to że 4 miesiace moze to trwać

Edytowano przez rewolwer

pedro2    7579

Najlepiej to się nie napalać i nie liczyć tego zawczasu. Dadzą to będzie bonus. 

..

Dnia 22.04.2024 o 18:29, Daro20 napisał:

no jak klikasz w ten znak sprawy to masz opcję edytowania go, piszę bodajże koryguj lub wprowadź poprawki. tylko pamiętaj że pliki dorzucasz nowe, ale stare zostawiasz, nie usuwasz

2 minuty temu, pedro2 napisał:

Najlepiej to się nie napalać i nie liczyć tego zawczasu. Dadzą to będzie bonus. 

i wypłata za 1 turę i sprawdzanie 2 tury idzie im bardzo ciężko,  zanim przyjdzie umowa to mnie chyba zima zastanie 😂

• Thanks 1

Celownik07    714

a na koncu wyjdzie siekierski i powie: "no sorry rolniki, pis nam burdel zostawil i najpierw musielismy posprzatac"- a tak naprawde sa tak samo mierni jak poprzednicy i nie ogarniaja juz tego syfu.

• Like 1

rewolwer    4
Napisano (edytowany)

Miale dzis tel z armir  mało czytelne zdjecie  tablicy no i wizytacja mnie czeka.  Była u was kontrola po wniosku o płatność?   dopytałem o pieniadze nie wczesniej niz koniec czerwca

Edytowano przez rewolwer

miwigos    3601

Te tablice to potrzebne jak koszula w du..e, jaki koszt takiej tablicy

rewolwer    4
Napisano (edytowany)

na allegro  sa po 40-45zł  i  tam kupowałem.  Takze do wniosku dodajcie zdjecie tablicy z bliska

Edytowano przez rewolwer

Lukrolny    3
Napisano (edytowany)

Wniosek o płatność z ostatniego naboru, poprawka nowość trzeba dodać zaświadczenie z banku o rachunku lub umowę z bankiem, może być wygenerowane z bankowości elektronicznej, w  naborze 2022 nie było takiego załącznika

Edytowano przez Lukrolny

Celownik07    714

W sensie ze konto twoje czy jak to uzasadniaja? Nikt pana miecia  spod sklepu konta nie poda przeciez. 

Lukrolny    3
Napisano (edytowany)

Nowe wytyczne potrzebują papier, że konto należy do wnioskodawcy

Jest nowa instrukcja i faktycznie jest nowy załącznik

Edytowano przez Lukrolny

Tigon    1505

Standardowo, pierwszy nabór był banalny teraz coraz więcej kłód pod nogi.

Lukrolny    3

Reszta bez zmian, zdjęcia, tablica, oświadczenie o samodzielnym wykonaniu i brak sprzeciwu starostwa i plus ten bank

Tigon    1505
Napisano (edytowany)

oświadczenia o samodzielnym wykonaniu to też nie każdy wymagał, bo nie kojarzę abym coś takiego składał. A  kasa dawno na koncie.

Edytowano przez Tigon

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez odrion
      Panowie i być może Panie. 
      W temacie nowych dopłat wszystko już jest jasne. Wystarczy przejrzeć 1200 stron WPR. To wszystko jest dostępne i każdy może sobie sprawdzić. Mi też nie chce się pisać za dużo bo po pierwsze każdy ma inną sytuację a po drugie zaraz to zginie w tym temacie. Proponuję założyć nowy temat o dopłatach i tam chętnie odpowiem na pytania. 
      Ale jedna rzecz warto tutaj napisać. DkR7 która wprowadza wymóg 3 roślin od 10ha na 2023 jest zawieszona, więc mamy tak nietypowy rok że można siać i 100% 1 rosliny. 
      Dla przypomnienia DKR to coś co jest obowiązkowe i w kolejnych latach (od 2024 ) bez spełnienia wszystkich DKR będzie zero dopłat. 
      Na 2023 zawieszono DKR 7 i 8, a więc zmianowanie, dywersyfikacje oraz tzw. ugorowanie. Wymagana jest pokrywa roślinna na 80% GO. 
      Zróżnicowana struktura upraw to ekoschemat i to dość nisko wyceniany (ok 300 zl). Ten ekoschemat to porażka, bo jare i ozime to 1 roślina, rzepak i zboża są w 1 grupie i nie mogą przekroczyć 65%. Dodatkowo wymóg bobowatych. Zresztą tutaj wyciąg z WPR dotyczący tego ekoschematu. Ekoschemat to jest coś dodatkowego i nie ma wpływu na pozostałe dopłaty.  DKR muszą być spełnione a ekoschemat może być spełniony. 
      Podsumowując na 2023 większość tragicznych ograniczeń jest zawieszona.

• Przez karolr2
      Witam chcę założyć nowy temat poświecony modernizacji małych gospodarstw na terenach południowowschodniej części Polski.Słuchałem dzisiaj ministra Kalemby i podobno sie szykuje jakaś dla nas pomoc.Jeśli ktoś coś wie to proszę niech się wypowie w tym temacie. Z tego co wiem ja to ma być pomoc dla gospodarstw o wielkości średniej wojewódzkiej ilości posiadanych ha
    • Przez luke999
      Cześć, 
      posiada ktoś wniosek lub link do wniosku do dopłat do zboża https://gazetawroclawska.pl/doplaty-do-pszenicy-jeczmienia-i-innych-zboz-kiedy-ruszy-nabor-co-trzeba-dolaczyc-do-wniosku-juz-teraz-przygotuj-te-dokumenty/ar/c8-18544879
    • Przez Kowalsky30
      Kontynuacja tematu

• Przez lusssak
      3. Działanie
      „Premia na rozpoczęcie działalności pozarolniczej” Pomoc ta adresowana będzie do rolników, członków gospodarstw wiejskich, ubezpieczonych w systemie ubezpieczeń społecznych KRUS, którzy decydują się na podjęcie działalności pozarolniczej. Pomoc będzie wypłacana w formie premii – do 100 tys. zł, co najmniej w dwóch ratach w okresie maksymalnie pięciu lat.
      Zakłada się, że pomoc będzie mogła być przyznana, jeżeli:
      miejsce prowadzenia działalności będzie znajdować się na obszarze wiejskim;
      operacja będzie realizowana poza obszarem miast;
      zaplanowane zostanie utworzenie co najmniej jednego miejsca pracy w przeliczeniu średniorocznym (również samozatrudnienie);
      Pomoc będzie mogła być przyznana beneficjentowi tylko jeden raz w okresie realizacji Programu.
      Jednym z warunków przyznania pomocy będzie przedłożenie biznesplanu.
      Wypłacenie ostatniej raty uzależnione będzie od prawidłowej realizacji biznesplanu.

Witam. Natknąłem się ostatnio na powyższy program. Może zna ktoś więcej szczegółow dotyczących jak to mniej więcej będzie wyglądać. Z tego co sam ustaliłem, będzie to coś w stylu młodego rolnika, tylko że na założenie firmy.
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj