dominik0020

Wykonuje remonty przyczep!!!

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
dominik0020    0

Witam wszystkich zainteresowanych profesjonalnym remontem przyczepy.

na zamówienie mogę wykonać remont każdej przyczepy. Specjalizuje się w remontach skrzyń ładunkowych, montuje systemy dolnego i górnego otwierania burt. jeżeli jesteś zainteresowany to pisz!! zdjęcia dostępne na e-mail, mój adres dominik020@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ile bierzesz za remont kapitalny przyczepy 3.5t, nowe buty, pneumatyka, malowanie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saherb    36

koło krakowa ale odległość nie jest dla mnie problemem

Nie jest problemem bo klient zapłaci za dojazd (np. w okolice Szczecina) i z powrotem. To już lepiej kupić inną przyczepę...

Czy robisz przeróbki przyczep ze skrzyniowej na wywrotkę? Pewnie koszt przeróbki będzie przewyższał wartość tej przyczepy, więc to się nie opłaca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominik0020    0

Ile bierzesz za remont kapitalny przyczepy 3.5t, nowe buty, pneumatyka, malowanie itp.

burty 50 cm, podloga i malowanie to koszt ok 3000 zl, swiatła ok 500 a pneumatyka niestety sie nie zajmuje

 

Nie jest problemem bo klient zapłaci za dojazd (np. w okolice Szczecina) i z powrotem. To już lepiej kupić inną przyczepę...

Czy robisz przeróbki przyczep ze skrzyniowej na wywrotkę? Pewnie koszt przeróbki będzie przewyższał wartość tej przyczepy, więc to się nie opłaca...

moge przerobic sztywna na wywrot a koszt to ok 2000-3000 + siłownik a wszystko zależne ot tego jaka to przyczepa. a transport praktycznie za koszt paliwa to chyba nie wychodzi drogo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

Ja dla porównania przybliżę koszty remontu naszej przyczepy 3,5t

 

Przyczepa na kołach lanych kosztowała nas 600zł

Wycięcie ceowników gazami 100zł

Ceowniki, blacha na spód 3mm, na boki 2mm, profile 5X5 2mm, kontowniki wszystko co potrzebne (kupowane w kwietniu) -1500zł

Zawiasy, zamki ~150zł

Spawacz wziął 700zł (jego elektrody, tarcze itd)

 

 

Zrobiliśmy dłuższą i szerszą troszkę, wymiary ma zbliżone do autosanki d732 ;[


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogiel    0

Ja również podłączam się pod temat. Zajmuję się remontami i sprzedażą przyczep i jestem z województwa kujawsko-pomorskiego.

Edytowano przez Pogiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Ja mam rozrzutnik obornika do remontu tzn trzeba zrobić burty i podłogę nie wiecie kto się tym zajmuje w okolicach Łukowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek3080    4

Ja również podłączam się pod temat. Zajmuję się remontami i sprzedażą przyczep i jestem z województwa kujawsko-pomorskiego.

 

Czy ktoś korzystał z usług tego pana?

 

Edit

 

Ostrzegam przed tym oszustem. Nie zawracajcie sobie nim głowy i omijajcie szerokim łukiem.

To jego kanał na yt.

Edytowano przez marek3080

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2133

Mam przyczepe 4t sztywna.Generalny remont burty spod przerobienie na wywrot malowanie. Woj łodzkie Pisac kto sie tym zajmuje i ile bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek3080    4

dla czego omijac szerokim lukiem? jak cos to na priw

 

Bo to jest oszust. Więcej nie będę pisał bo szkoda naszego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

rownie dobrze mozna tak powiedziec o Tobie, bo nie podajesz zadnych konkretow 


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vladoo1    9

Heh słyszałem ze niezły as z goscia nabrał zaliczek i nie porobil przyczep i zniknoł, tyle co słyszałem w kolejce w młynie bo woze tam pszenice :) ale od jakiegos czasu znowu sie reklamuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek3080    4

rownie dobrze mozna tak powiedziec o Tobie, bo nie podajesz zadnych konkretow 

 

Heh słyszałem ze niezły as z goscia nabrał zaliczek i nie porobil przyczep i zniknoł, tyle co słyszałem w kolejce w młynie bo woze tam pszenice :) ale od jakiegos czasu znowu sie reklamuje :)

 

Właśnie, bierze zaliczki, spisuje umowy i słuch po nim ginie. Znajomi dali mu chyba 2 tys. na HL 8 która miała kosztować coś koło 27 tyś. Termin miał być do końca maja br. Oczywiście ani przyczepy ani kasy ani pana Pogiela. Umowa całkiem fajna. Jeden z punktów mówi, że jeżeli kupujący nie odbierze przyczepy w wyznaczonym terminie (koniec maja) to płaci za każdy dzień 100 zł za przetrzymanie przyczepy w strzeżonym miejscu. Ok ale jest również napisane, że jeżeli on nie wyrobi sie ze zrobieniem przyczepy to również płaci 100 zł za dzień. Minęło 5 miesięcy czyli przyczepę powinien dać za darmo a tutaj cisza. Zobaczymy jaki finał będzie miała ta sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZetorMisio    408
Dnia 29.12.2013 o 21:26, karolr2 napisał:

Ja mam rozrzutnik obornika do remontu tzn trzeba zrobić burty i podłogę nie wiecie kto się tym zajmuje w okolicach Łukowa

Ladnych kilka lat minęło,.... Znalazłeś kogoś wtedy do tego remontu? Lub jakieś namiary na kogoś kto się zajmuje remontami przyczep?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Burty kupiłem pomalowałem a podłogę wujo mi blachę wspawał. Narazie żyje 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tomb2
      Zbliża sie zima ;D a więc planuję wyremontować moją 4,5 t jednak nie wiem czy dojdzie to do skutku ??? Jeżeli znajomu udostepni mi garaż to tak bo on ma ogrzewany A więc mam kilka pytań.
      - ile mogą kosztować burty do przyczepy 4,5 t typ D-46B
      - Lepszcze są z blachy falistej czy z prostej ?
      - Jakiej grubości blache dać na podłoge ?
      - czym najlepiej wyczyścić przyczepe, czy piaskowanie się opłaca ile może kosztować?
      Narazie tyle
    • Przez MichaKpiski
      Chcę przerejstowac przyczepę Sanok D47A (wywrotka) , w dowodzie mam wpisane rok produkcji, numer podwozia , dopuszczalną łatwość 3500, Pani w starostwie powiedziała że diagnosta będzie musiał ustalić pozostałe dane. Czy ktoś by się podzielił pozostałymi danymi jakie ma wpisane w dowodzie ? z góry dziękuję
    • Przez PawelS
      Witam potrzebuję opinii na temat firmy Perfect-Agro Koluszki, gdyż prawdopodobnie będę u nich zamawiał przyczepę, są one całkowicie odnowione i wyglądają jak nowe a cena to jest 1/2 w porównaniu do Nowej np Pronarki. Czy ktoś z użytkowników kupił od niech przyczepę i czy jest zadowolony jak z trwałością i wykonaniem >? Za każdą informację będę wdzięczny 
      http://www.remonty-przyczep.com/ 
    • Przez Hinco
      Czy teraz można zarejestrować jednoosiówke SAM do traktora? Bo kiedyś ojciec zrobił do samochodu i problemu nie było, a jakby sie dało traktorową rejestrnąć byłoby miło..
    • Przez koyack
      Witam wszystkich. Zastanawiam się nad zakupem przyczepy uniwersalnej  ściana przesówna. Służyła by do transportu zboża, kiszonki z qq oraz jaka rozrzutnik obornika. Przeglądając oferty różnych firm trafiłem na ogłoszenie firmy Agrotechnology z Rzeszowa. Ale nigdzie nie mozna znaleźć informacji o ich produktach. Interesujące jest uniwersalne podwozie do różnych przeznaczeni np można po ściągnięciu zabudowy przyczepy zamontować na podwoziu beczkowoz.  Czy ktoś miał doczynienia z tą firmą? Jakieś opinie? Z góry dziękuję za wszelkie informacje.  Załączam link do ogłoszenia. 
      https://www.otomoto.pl/maszyny-rolnicze/oferta/agrotechnology-przyczepa-ze-sciana-przesuwna-up-pza-27-jedna-rama-wiele-narzedzi-ID6Gg380.html
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj