ZielonaRolniczka

Wyposażenie kabiny Same Silver 110

Polecane posty

Witam :)

Panowie i Panie chcę kupić Same Silver 110 i wcześniej nigdy nie miałam do czynienia z tym sprzętem. Dzisiaj oglądałam jednego i mam wrażenie że brakuje w nim "jakiegoś urządzenia". Gdyby ktoś był tak miły mi powiedział mi jak to się nazywa, co daje i czemu może być wymontowane to była bym bardzo wdzięczna

IMG-20220823-WA0004.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowan    220

Najlepsza rada jest taka… Odpuść sobie ten ciągnik. Tak są mocno wadliwe kosze powershiftu i najgorsze, że przekładni planetarnej, ktore sie tak rozlatują już praktycznie nie da się dostać. Kup sobie coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym miejscu raczej nie ma nic, siedziałem w kilku takich i podobnych i zawsze była tam zaślepka i tyle. A do kolegi Rowan, to wskaż ciągnik w którym nic się nie psuje i wszystko jest tak pięknie dostępne. Każda marka i model ma swoje jakieś tam słabsze i mocniejsze strony. Ja osobiście polecam tą grupę ciągników, silniki dobre i oszczędne, skrzynie nwm. Na dobrą sprawę to jak się dba tak się ma

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowan    220

Ja to mówie z perespektywy kogoś, który naprawia. Z silnikiem masz racje, ciągnik fajny, przyjemny w pracy, ale skrzynie lipne bardzo. I nie jest to najgorsze, że się paują, ale to, że części brak. Nie da sie wskazać takiego ciągnika, ale trzeba brać pod uwage ceny części i dostępność. Ja bym rozgladał sie w tych pieniądzach za Case 51xx, na MXa troche malo pieniędzy. Może jakiegoś starczego Agrotrona by sie kupiło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj