Monikakep1

Ursus C-360 woda w oleju hydraulicznym

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Alchemik    444

Albo wody dolał na sprzedaż, bo może podnośnik nie podnosił.

Wymienić olej i będzie dobrze. Obserwować czy nie ma wycieków i później je likwidować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

ze ktos glupoty opowiada w hyde parku to jeszcze mozna zrozumiec ale tutaj gdzie mozna w pare sekund sprawdzic ze na niczym sie nie zna ???

 

12 godzin temu, Desperado napisał:

Nie pieprz bzdur.

Tabliczki nie ma? po numerach nadwozia i silnika można dojść też.

 

11 godzin temu, JanR napisał:

Mógłbyś te bzdurę rozwinąć i opisać jak to możliwe akurat w tym ciągniku. Gdzie ta nieszczelnosc i skąd się bierze te powietrze jak pompa jest na dnie i bierze praktycznie z dna. Musialo by nie być oleju żeby takie zjawisko powstało w tym układzie. 

Woda może tam być skoro to stało pod chmurką, trza wymienić olej i tyle. 

To że ma wygląd mleka po tylu latach to co tu się dziwić jak to nie wymieniane pewnie i dolewane co pod ręką było. 

skad biedne dzieci moga wiedziec ze w powietrzu jest woda.. rosy pewnie w zyciu nie widzieli.

 wnikanie poprzez tłoczyska siłowników lub skraplanie, w zależności od warunków otoczenia i wilgotności powietrza, jak również wchłanianie wilgoci z otoczenia.

 

 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JanR    50

Skąd tam powietrze skoro jest tam olej a pompa jest w nim utopiona razem z sitkiem /smokiem. Pomyśl zanim coś napiszesz bo to są jakieś bzdury i tyle. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

jesli ktos jest niezorientowany w temacie to dwoch psychicznych,ktorzy chodza za mna w kazdym temacie gdzie napisze- to juz kolejne ich konta, dostana fazy depresji i te zamkna ale wroca w fazie manii na innych ..

no tylny most jest zalany olejem az po sam rozdzielacz i tlok😂


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JanR    50

Bardzo ciekawe . Czyli ta nieszczelność układu jest właśnie w rozdzielaczu i tłoku i pewnie tam jest zasysane te powietrze przez pompę. No bardzo ciekawe głupoty. Naprawdę jeszce chcesz brnąć i bronić te bzdury które zmysliles. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

zdradze ci tajemnice-one sa jeszcze polaczone rurkami i srubami -uwaga trudne slowo-drazonymi. 

woda moze sie takze dostac przez zuzyte silowniki czy zanieczysczone zlacza.

nie dyskutuj z idiota-nie warto zapominac o tej zlotej zasadzie..ale ja jestem wprawiony w tym 🤣


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JanR    50

A to powietrza już nie zasysa przez rozdzielacz i siłowniki i te rurki ? 

 

 

 

Mógłbyś zdradzić te tajemnice jak to możliwe żeby zmyślić takie bzdety. 

Nie leczyłeś ludzi w tym wariatkowie czasem? 

Widzę że jesteś nie normalny, tego nie podważam. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JanR    50

Co tam wujek google już nie chce pomagać ? 

Mnie fascynują tacy ludzie co piszą głupoty, potem chcą się z tego wywinąć a nie potrafią. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4127

 W tym sęk  Jasiu, że ten pacan wierzy w każde bzdury które opowiada.

Edytowano przez Desperado

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

pisze prawdę. sie ludzie denerwują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

i jak to mój znajomy mówił...i wiza wi... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4127

Taki jesteś cwany, szkoda że nie jak konto usuwasz, "koledzy" strasznie są za Tobą.

Edytowano przez Desperado
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4127

Ja zawsze byłem, no  ale coś się zaczyna, a coś się kiedyś kończy. Może to Twoi "koledzy" jednak mieli rację a nie ja?

Edytowano przez Desperado

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

oj Szonuś... no coś Ty.... ??😢

sie szanujmy.

Jacus fajny chłop, tylko trzeba Go dobrze czytać. zna historię jak mało który.

fakt, może zdenerwować swym niewyparzonym pisaniem, ale czy przez to musisz się i na mnie pogniewać? no weś....

Edytowano przez Pafnucy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4127

To jest temat o ciągniku Ursus C - 360 a nie o historii i pisze chłopaczek bzdury, a raczej  przylazł i prowokuje do kłótni.

Edytowano przez Desperado
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, Desperado napisał:

a raczej  przylazł i prowokuje do kłótni.

a to mu skopa... wisz gdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JanR    50

Pompa usadowiona na   zewnętrznie  zaciągnie powietrze przez uszkodzony uszczelniacz /przewody, smok itp. Pompa w tym konkretnym układzie tego ciągnika nie ma takiej możliwości bo jest utopiona cała w oleju wraz ze smokiem który jest besposrednio osadzony na niej. 

Człowiek nie ma zielonego pojęcia co pisze, wspomaga się internetem a nie zna budowy tak prostego układu w tak prostym ciągniku. Wyciąga jakieś cytaty które nijak się mają do tej konkretnej sytuacji. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

nie dyskutuj z idiota.... pamietaj zetorki o tym.. 

1 godzinę temu, Desperado napisał:

Taki jesteś cwany, szkoda że nie jak konto usuwasz, "koledzy" strasznie są za Tobą.

ile ty sean miales kont ?? sam pewnie nie wiesz..

1 godzinę temu, Pafnucy napisał:

a to mu skopa... wisz gdzie.

wisz ja jestem kibicem cracovii.

 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4127
2 godziny temu, JanR napisał:

Pompa usadowiona na   zewnętrznie  zaciągnie powietrze przez uszkodzony uszczelniacz /przewody, smok itp. Pompa w tym konkretnym układzie tego ciągnika nie ma takiej możliwości bo jest utopiona cała w oleju wraz ze smokiem który jest besposrednio osadzony na niej. 

Człowiek nie ma zielonego pojęcia co pisze, wspomaga się internetem a nie zna budowy tak prostego układu w tak prostym ciągniku. Wyciąga jakieś cytaty które nijak się mają do tej konkretnej sytuacji. 

Słuchaj Jasiu, co tu mówić jak ten pajac nie wiedział że w grzybku termostatu jest otworek i po co on tam jest. Zero, detal, procent.

Edytowano przez Desperado
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tomekxx1
      Witam. Ostatnio postanowiłem założyć do swojego ciągnika wspomaganie złożone własnoręcznie. Wspomaganie zostało skompletowane z orbitrola i siłownika od bizona oraz pompy hydraulicznej od C-330. Podczas gdy kręcę kierownicą kompletnie nie idzie ukręcić. Kręci się tak jakby coś w środku blokowało, czuć lekkie przeskakiwanie. Podczas kręcenia w prawo słychać również z pompy dźwięki jakby coś tarło, chrympało czy jak by to nazwać. Co może być winne w takiej sytuacji?
    • Przez pronarek
      Mam prośbę chcę przerobic w swojes sześćdziesiątce układ kierowniczy
      na orbitol albo inny , byle by się lekko kręciło jak ktos ma pomysł albo jakieś fotki
      takiej przerobki prosze wyslijcie.
    • Przez PaweLisowicz
      Witam. Chciałbym dać do remontu kolumnę kierowniczą od c-360. Potrzebuję informacji jaki mniej więcej jest koszt części. Zauważyłem że kierownica ma luz przód-tył, luz  1/5 obrotu i ta obudowa kierownicy ( połączona gumową osłoną na zdj) lata sobie góra dół. Daje kilka zdjęć.



    • Przez Mateusz320
      Witam już dwa razy uszczelniam śrubę likwidującą luz kolumny jest tam oring w sklepie z częściami dał mi oring założyłem nowy i dalej wyciek może ktoś zna odpowiedni rozmiar oringu lub inny sposób na uszczelnienie?

    • Przez Rafiiiiiiiiii
      Witajcie mam taka prośbe o przekazanie mi wskazówek na temat jak wyeliminować luzy w kierownicy????
      Kiedy krence kierownicą musze przynajmniej 2 obroty zrobić zeby zaczeła skrencać??
      Kierownica sie unosi i opuszcza jest tam straszny luz i chodzi na boki prawa>>lewa...Czy ktoś to naprawiał???I wie co i jak???Bardzo prosze o wskazówki
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj