Z艂y

Prosz臋 o pomoc - od jakiego ci膮gnika jest ta kabina

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Z艂y    1

馃槵Mo偶e kto艣 b臋dzie wiedzia艂 od jakiego ci膮gnika jest ta kabina. Bardzo prosz臋 o pomoc聽

Nie ma na niej 偶adnej tabliczki znamionowej ani innych znak贸w.聽

W przysz艂o艣ci b臋dzie adaptowana do mf 255 i bardzo by mi pomocna by艂a znajomo艣膰 marki kabiny.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰   
Go艣膰

Dok艂adnie. Zreszt膮 naby艂 to mo偶na zasi臋gn膮膰 wiedzy by艂ego posiadacza聽馃槈

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
wojtal24    2470
witejus napisa艂:

Czy to wa偶ne od czego, wa偶ne do czego si臋 za艂o偶y.

pewnie autor pyta bo chce ja skompletowac


ZETOR TEAM

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰   
Go艣膰
2 minuty temu, wojtal24 napisa艂:

聽chce ja skompletowac

Nie wiem czy jest sens.

Nie jest super stara, prawdopodobnie kiedy艣 spalona.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
andrzej78    588

Na 99 % kabina pochodzi z ci膮gnika Same Dorado ( starsza wersja - rocznik 2005-2009 ) lub jego bli藕niaka Lamborghini.

Edytowano przez andrzej78
  • Thanks 1

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Z艂y    1
4 godziny temu, Z艂y napisa艂:

馃槵Mo偶e kto艣 b臋dzie wiedzia艂 od jakiego ci膮gnika jest ta kabina. Bardzo prosz臋 o pomoc聽

Nie ma na niej 偶adnej tabliczki znamionowej ani innych znak贸w.聽

W przysz艂o艣ci b臋dzie adaptowana do mf 255 i bardzo by mi pomocna by艂a znajomo艣膰 marki kabiny.聽

Jestem ciekawy bo chcia艂bym Z kompletowa膰 szyby fajnie by艂o by jak by si臋 uda艂o z zagi臋ciami do kabiny馃槈聽poza tym mo偶e w rozs膮dnej cenie lusterka daszek g贸rny zobaczymy...

SameDorado czy mo偶e deutz fahr Agro plus 100 a mo偶e jeszcze inne pomys艂y?聽 Nie by艂a spalona lakier orgina艂馃榿

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
andrzej78    588

Zapewne ten typ kabiny znalaz艂 dosy膰 szerokie zastosowanie w ci膮gnikach grupy Same , D-Fahr. Lamborghini, Hurlimann.

  • Like 1

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
lamboEVO100    513
17 godzin temu, andrzej78 napisa艂:

Na 99 % kabina pochodzi z ci膮gnika Same Dorado ( starsza wersja - rocznik 2005-2009 ) lub jego bli藕niaka Lamborghini.

To ju偶 wsp贸艂czuj臋 przy zakupie cz臋艣ci do kabiny i szyb. Taniej wyjdzie odda膰 to na z艂om i kupi膰 co艣 kompletnego albo jak膮艣 now膮 dedykowan膮 do mf

  • Sad 1

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

  • Podobna zawarto艣膰

    • Przez Mateusz2006
      Witam, mam pytanie mianowicie posiadam rozsiewacz amazone ZA-V 2200 z 2018 r. Do tego pory rozsiewacz chodzi艂 z nowej generacji ci膮gnikiem z systemem isobus, a teraz mam potrzeb臋 zapi臋cia go do zetora 12245, ale z rozsiewacza wychodzi tylko kabel z wtyk膮 do isobusa i nie wiem jak to zespoli膰 z zetorem, dodam 偶e opr贸cz komputera do isobusa, posiadam te偶 komputer do rozsiewacza amatron 3. Prosz臋 o jakie艣 wskaz贸wki.
    • Przez wisnia83
      Cze艣膰 forum. W艂a艣nie do艂o偶y艂em spr臋偶ark臋 powietrza do swojego masseya 675. Dzia艂a elegancko i je偶eli kogo艣 interesuje to zapraszam do filmiku na yt tam jest opisane jak i z czym.聽

    • Przez adam098
      Witam jak pod艂膮czy膰 tura bezpo艣rednio do rozdzielacza pod siedzeniem a gdzie da膰 wolny sp艂yw ?

    • Przez farmerzpowo艂ania
      Witam,
      Czy kto艣 z Pa艅stwa robi艂 zawracacz ko艂owy do swojego ci膮gnika?
      Ja chcia艂bym taki zrobi膰, poterzebuj臋聽inspiracji i troch臋 podpowiedzi jak taki zawracacz wykona膰.
    • Przez szymonkombajnmassey
      witam, zasialem na probe 10ar kukurydzy, zeby nie m臋czy膰 kombajnu zebralem same kolby na przyczepke, posiadam kombajn massey ferguson 86, i czy musze zakladac jakies blachy na cepy i zmieniac klepisko? (ziarna spokojnie przechodza przez klepisko)(mam sita dolne do kukurydzy)
×
×
  • Utw贸rz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikacj臋
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj